CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Rabac - Platak

Datum održavanja: 05.10.2019. Dužina etape: 142 km

Rezultati nakon pete etape

Pobjednik etape
026 GBR YATES Adam (MTS)
Vrijeme
3h40′01″
Najbolji tim
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
52h48′00″
Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
026 GBR YATES Adam (MTS)
Vrijeme
17h34′46″
Blue Jersey
Blue Jersey
023 AUS EDMONDSON Alexander (MTS)
Bodovi
60
Green Jersey
Green Jersey
031 AUT ZOIDL Riccardo (CCC)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
012 KAZ PRONSKIY Vadim (AST)
Vrijeme
17h37′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 026 GBR YATES Adam MTS 3h40′01″ +00′00″
2 016 ITA VILLELLA Davide AST 3h40′11″ +00′10″
3 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 3h40′11″ +00′10″
4 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 3h40′11″ +00′10″
5 004 SLO NOVAK Domen TBM 3h40′12″ +00′11″
6 043 AUS EARLE Nathan ICA 3h40′18″ +00′17″
7 017 KAZ ZEITS Andrey AST 3h40′23″ +00′22″
8 065 FRA GUERIN Alexis DMP 3h40′50″ +00′49″
9 075 ITA COVILI Luca BRD 3h40′54″ +00′53″
10 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 3h41′11″ +01′10″
11 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 3h41′15″ +01′14″
12 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 3h41′32″ +01′31″
13 141 NED BAX Sjoerd MET 3h41′35″ +01′34″
14 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 3h41′38″ +01′37″
15 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 3h41′40″ +01′39″
16 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 3h42′05″ +02′04″
17 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 3h42′34″ +02′33″
18 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 3h42′38″ +02′37″
19 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 3h42′44″ +02′43″
20 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 3h42′44″ +02′43″
21 064 ITA FINETTO Mauro DMP 3h44′21″ +04′20″
22 086 FRA PACHER Quentin VCB 3h44′21″ +04′20″
23 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 3h44′23″ +04′22″
24 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 3h44′50″ +04′49″
25 055 CRO RUMAC Josip ANS 3h45′53″ +05′52″
26 047 ESP PLAZA Ruben ICA 3h48′32″ +08′31″
27 025 AUS SCOTSON Callum MTS 3h49′02″ +09′01″
28 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 3h49′28″ +09′27″
29 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 3h50′02″ +10′01″
30 087 SUI MULLER Patrick VCB 3h50′02″ +10′01″
31 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 3h51′09″ +11′08″
32 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 3h51′44″ +11′43″
33 174 GER ROBER Dominik PUS 3h53′54″ +13′53″
34 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 3h53′56″ +13′55″
35 001 SLO BOLE Grega TBM 3h54′09″ +14′08″
36 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 3h54′09″ +14′08″
37 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 3h54′14″ +14′13″
38 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 3h55′48″ +15′47″
39 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 3h56′19″ +16′18″
40 136 SLO PRAH Aljaz LGS 3h56′22″ +16′21″
41 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 3h56′22″ +16′21″
42 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 3h56′22″ +16′21″
43 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 3h56′22″ +16′21″
44 101 SLO BAJC Andi RSW 3h56′22″ +16′21″
45 154 POL PATERSKI Maciej WIB 3h56′22″ +16′21″
46 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 3h56′22″ +16′21″
47 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 3h56′22″ +16′21″
48 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 3h56′22″ +16′21″
49 006 SLO TRATNIK Jan TBM 3h56′22″ +16′21″
50 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 3h56′22″ +16′21″
51 166 GER RAPP Jonas HAC 3h56′22″ +16′21″
52 142 NED BOUWMANS Dylan MET 3h56′22″ +16′21″
53 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 3h56′22″ +16′21″
54 144 NED KRUL Stef MET 3h56′22″ +16′21″
55 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 3h56′22″ +16′21″
56 132 SLO GROSELJ Matic LGS 3h56′22″ +16′21″
57 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 3h56′22″ +16′21″
58 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 3h56′22″ +16′21″
59 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 3h57′00″ +16′59″
60 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 3h57′12″ +17′11″
61 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 3h57′12″ +17′11″
62 096 ITA RIVI Samuele TIR 4h02′46″ +22′45″
63 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 4h02′46″ +22′45″
64 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4h04′15″ +24′14″
65 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 4h04′15″ +24′14″
66 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 4h04′15″ +24′14″
67 105 AUT LEHNER Daniel RSW 4h04′15″ +24′14″
68 134 AUS HILL Benjamin LGS 4h04′15″ +24′14″
69 021 NZL FOUCHE James MTS 4h04′15″ +24′14″
70 177 GER DINKLER Jonathan PUS 4h04′15″ +24′14″
71 173 GER NOLDE Tobias PUS 4h04′15″ +24′14″
72 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 4h04′15″ +24′14″
73 172 GER MANDRYSCH John PUS 4h04′15″ +24′14″
74 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 4h04′15″ +24′14″
75 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 4h04′15″ +24′14″
76 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 4h04′15″ +24′14″
77 095 AUT GAMPER Patrick TIR 4h04′15″ +24′14″
78 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 4h04′15″ +24′14″
79 155 POL PODLASKI Michal WIB 4h04′15″ +24′14″
80 124 SLO PER David ADR 4h04′15″ +24′14″
81 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 4h04′15″ +24′14″
82 094 AUT GAMPER Florian TIR 4h04′15″ +24′14″
83 097 AUT WILDAUER Markus TIR 4h04′15″ +24′14″
84 103 AUT KIERNER Florian RSW 4h04′15″ +24′14″
85 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 4h04′15″ +24′14″
86 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 4h05′44″ +25′43″
87 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 4h06′13″ +26′12″
88 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 4h06′13″ +26′12″
89 163 AUT HOFER Andreas HAC 4h06′13″ +26′12″
90 077 ITA SIMION Paolo BRD 4h07′08″ +27′07″
91 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 4h07′08″ +27′07″
92 165 GER LODERER Timon HAC 4h07′08″ +27′07″
93 122 SLO KUMP Marko ADR 4h07′08″ +27′07″
94 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 4h07′08″ +27′07″
95 135 SLO KOROSEC Rok LGS 4h07′08″ +27′07″
96 072 ITA MARONESE Marco BRD 4h07′08″ +27′07″
97 133 AUS GUY Timothy LGS 4h16′24″ +36′23″
98 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 4h16′24″ +36′23″
DNF 171 GER JAGELER Robert PUS    
DNF 176 GER ASCHENBRENNER Michel PUS    
DNF 027 HUN PEAK Barnabas MTS    
DNF 062 ROU GROSU Eduard-Michael DMP    
DNS 106 AUT RABITSCH Stephan RSW    
DNS 161 AUT EICHINGER Daniel HAC    
DNS 022 NZL BEWLEY Sam MTS    
Sprint - Labin - 9,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 004 SLO NOVAK Domen TBM 5
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 3
3 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 1
Sprint - Opatija - 95,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 047 ESP PLAZA Ruben ICA 5
2 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 3
3 065 FRA GUERIN Alexis DMP 1
Sprint - Rijeka - 109,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 001 SLO BOLE Grega TBM 5
2 047 ESP PLAZA Ruben ICA 3
3 086 FRA PACHER Quentin VCB 1
Finish - Platak - 136,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR YATES Adam MTS 25
2 016 ITA VILLELLA Davide AST 20
3 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 16
4 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 14
5 004 SLO NOVAK Domen TBM 12
6 043 AUS EARLE Nathan ICA 10
7 017 KAZ ZEITS Andrey AST 9
8 065 FRA GUERIN Alexis DMP 8
9 075 ITA COVILI Luca BRD 7
10 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 6
11 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 5
12 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 4
13 141 NED BAX Sjoerd MET 3
14 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 2
15 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 1
KoM Cat. 2 - Gračišće - 35,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 6
2 134 AUS HILL Benjamin LGS 4
3 096 ITA RIVI Samuele TIR 2
KoM Cat. HC - Dopo Lavoro (PP Učka) - 75,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 20
2 004 SLO NOVAK Domen TBM 15
3 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 10
4 043 AUS EARLE Nathan ICA 8
5 026 GBR YATES Adam MTS 6
6 065 FRA GUERIN Alexis DMP 4
7 016 ITA VILLELLA Davide AST 3
8 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 2
KoM Cat. 1 - Platak - 136,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR YATES Adam MTS 12
2 016 ITA VILLELLA Davide AST 8
3 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 6
4 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 4
5 004 SLO NOVAK Domen TBM 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 075 ITA COVILI Luca BRD 3h40′54″ +00′00″
2 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 3h41′15″ +00′21″
3 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 3h42′05″ +01′11″
4 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 3h42′38″ +01′44″
5 174 GER ROBER Dominik PUS 3h53′54″ +13′00″
6 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 3h53′56″ +13′02″
7 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 3h55′48″ +14′54″
8 136 SLO PRAH Aljaz LGS 3h56′22″ +15′28″
9 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 3h56′22″ +15′28″
10 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 3h56′22″ +15′28″
11 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 3h56′22″ +15′28″
12 142 NED BOUWMANS Dylan MET 3h56′22″ +15′28″
13 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 3h57′12″ +16′18″
14 096 ITA RIVI Samuele TIR 4h02′46″ +21′52″
15 021 NZL FOUCHE James MTS 4h04′15″ +23′21″
16 173 GER NOLDE Tobias PUS 4h04′15″ +23′21″
17 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 4h04′15″ +23′21″
18 095 AUT GAMPER Patrick TIR 4h04′15″ +23′21″
19 094 AUT GAMPER Florian TIR 4h04′15″ +23′21″
20 097 AUT WILDAUER Markus TIR 4h04′15″ +23′21″
21 103 AUT KIERNER Florian RSW 4h04′15″ +23′21″
22 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 4h06′13″ +25′19″
23 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 4h16′24″ +35′30″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 11h03′12″ +00h00′00″
2 CCC USA CCC TEAM 11h04′23″ +00h01′11″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 11h06′37″ +00h03′25″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 11h07′55″ +00h04′43″
5 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 11h10′01″ +00h06′49″
6 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 11h10′35″ +00h07′23″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 11h22′52″ +00h19′40″
8 ILU USA TEAM ILLUMINATE 11h23′21″ +00h20′09″
9 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 11h28′30″ +00h25′18″
10 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 11h32′52″ +00h29′40″
11 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 11h33′45″ +00h30′33″
12 WIB POL WIBATECH MERX 11h37′07″ +00h33′55″
13 BRD ITA BARDIANI CSF 11h41′31″ +00h38′19″
14 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 11h53′04″ +00h49′52″
15 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 11h56′59″ +00h53′47″
16 PUS GER P & S METALLTECHNIK 12h02′24″ +00h59′12″
17 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 12h04′52″ +01h01′40″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 12h06′50″ +01h03′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 026 GBR YATES Adam MTS 17h34′46″ +00′00″
2 016 ITA VILLELLA Davide AST 17h35′01″ +00′15″
3 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 17h35′03″ +00′17″
4 017 KAZ ZEITS Andrey AST 17h35′19″ +00′33″
5 004 SLO NOVAK Domen TBM 17h35′27″ +00′41″
6 065 FRA GUERIN Alexis DMP 17h35′43″ +00′57″
7 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 17h36′02″ +01′16″
8 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 17h36′28″ +01′42″
9 141 NED BAX Sjoerd MET 17h36′31″ +01′45″
10 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 17h36′36″ +01′50″
11 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 17h37′30″ +02′44″
12 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 17h37′54″ +03′08″
13 116 COL TORRES AGUDELO Rodolfo Andres ILU 17h38′13″ +03′27″
14 086 FRA PACHER Quentin VCB 17h39′16″ +04′30″
15 075 ITA COVILI Luca BRD 17h39′38″ +04′52″
16 064 ITA FINETTO Mauro DMP 17h40′10″ +05′24″
17 152 UKR BUDIAK Anatolii WIB 17h40′36″ +05′50″
18 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 17h42′14″ +07′28″
19 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 17h43′13″ +08′27″
20 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 17h43′20″ +08′34″
21 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 17h45′56″ +11′10″
22 043 AUS EARLE Nathan ICA 17h46′01″ +11′15″
23 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 17h46′24″ +11′38″
24 113 FRA JEANNES Matthieu ILU 17h46′27″ +11′41″
25 127 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 17h48′54″ +14′08″
26 001 SLO BOLE Grega TBM 17h48′56″ +14′10″
27 174 GER ROBER Dominik PUS 17h49′45″ +14′59″
28 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 17h50′09″ +15′23″
29 112 COL CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo ILU 17h50′27″ +15′41″
30 047 ESP PLAZA Ruben ICA 17h50′36″ +15′50″
31 025 AUS SCOTSON Callum MTS 17h51′01″ +16′15″
32 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 17h51′12″ +16′26″
33 154 POL PATERSKI Maciej WIB 17h51′18″ +16′32″
34 101 SLO BAJC Andi RSW 17h51′18″ +16′32″
35 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 17h51′18″ +16′32″
36 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 17h51′26″ +16′40″
37 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 17h51′38″ +16′52″
38 144 NED KRUL Stef MET 17h51′40″ +16′54″
39 055 CRO RUMAC Josip ANS 17h52′31″ +17′45″
40 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 17h52′43″ +17′57″
41 156 POL WARCHOL Bartosz WIB 17h52′56″ +18′10″
42 142 NED BOUWMANS Dylan MET 17h53′36″ +18′50″
43 087 SUI MULLER Patrick VCB 17h54′24″ +19′38″
44 006 SLO TRATNIK Jan TBM 17h54′43″ +19′57″
45 132 SLO GROSELJ Matic LGS 17h54′46″ +20′00″
46 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 17h55′15″ +20′29″
47 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 17h56′09″ +21′23″
48 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 17h56′20″ +21′34″
49 061 ITA FEDELI Alessandro DMP 17h56′32″ +21′46″
50 063 ESP FERNANDEZ CRUZ Delio DMP 17h57′23″ +22′37″
51 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 17h57′32″ +22′46″
52 005 SLO PIBERNIK Luka TBM 17h57′34″ +22′48″
53 136 SLO PRAH Aljaz LGS 17h58′17″ +23′31″
54 153 POL KISTOWSKI Kacper WIB 18h00′04″ +25′18″
55 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 18h00′40″ +25′54″
56 085 FRA COURTEILLE Arnaud VCB 18h00′48″ +26′02″
57 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 18h00′50″ +26′04″
58 172 GER MANDRYSCH John PUS 18h02′12″ +27′26″
59 137 SLO RUCIGAJ Ziga LGS 18h02′59″ +28′13″
60 013 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 18h03′08″ +28′22″
61 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 18h03′12″ +28′26″
62 134 AUS HILL Benjamin LGS 18h03′39″ +28′53″
63 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 18h03′48″ +29′02″
64 077 ITA SIMION Paolo BRD 18h04′06″ +29′20″
65 135 SLO KOROSEC Rok LGS 18h04′16″ +29′30″
66 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 18h04′22″ +29′36″
67 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 18h04′24″ +29′38″
68 097 AUT WILDAUER Markus TIR 18h04′32″ +29′46″
69 155 POL PODLASKI Michal WIB 18h04′49″ +30′03″
70 165 GER LODERER Timon HAC 18h04′55″ +30′09″
71 073 ITA BRESCIANI Michael BRD 18h05′15″ +30′29″
72 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 18h05′17″ +30′31″
73 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 18h06′10″ +31′24″
74 084 BEL DE BACKER Bert VCB 18h06′47″ +32′01″
75 124 SLO PER David ADR 18h07′11″ +32′25″
76 037 NED TEN DAM Laurens Jan CCC 18h07′59″ +33′13″
77 173 GER NOLDE Tobias PUS 18h08′40″ +33′54″
78 014 KAZ FOMINYKH Daniil AST 18h09′19″ +34′33″
79 072 ITA MARONESE Marco BRD 18h09′40″ +34′54″
80 122 SLO KUMP Marko ADR 18h10′11″ +35′25″
81 095 AUT GAMPER Patrick TIR 18h10′51″ +36′05″
82 011 KAZ NATAROV Yuriy AST 18h11′01″ +36′15″
83 105 AUT LEHNER Daniel RSW 18h11′02″ +36′16″
84 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 18h11′26″ +36′40″
85 103 AUT KIERNER Florian RSW 18h13′41″ +38′55″
86 096 ITA RIVI Samuele TIR 18h14′27″ +39′41″
87 094 AUT GAMPER Florian TIR 18h15′25″ +40′39″
88 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 18h15′30″ +40′44″
89 071 ITA CARBONI Giovanni BRD 18h16′29″ +41′43″
90 177 GER DINKLER Jonathan PUS 18h16′40″ +41′54″
91 126 SLO KATRASNIK Gasper ADR 18h16′50″ +42′04″
92 021 NZL FOUCHE James MTS 18h17′10″ +42′24″
93 166 GER RAPP Jonas HAC 18h19′34″ +44′48″
94 133 AUS GUY Timothy LGS 18h21′16″ +46′30″
95 115 ITA LONGHITANO Claudio ILU 18h23′48″ +49′02″
96 163 AUT HOFER Andreas HAC 18h25′36″ +50′50″
97 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 18h28′14″ +53′28″
98 074 ITA PESSOT Alessandro BRD 18h32′52″ +58′06″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 60
2 015 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 52
3 122 SLO KUMP Marko ADR 41
4 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 35
5 172 GER MANDRYSCH John PUS 30
6 154 POL PATERSKI Maciej WIB 29
7 077 ITA SIMION Paolo BRD 29
8 082 FRA GAUTIER Cyril VCB 28
9 026 GBR YATES Adam MTS 27
10 016 ITA VILLELLA Davide AST 27
11 052 ITA FRAPPORTI Mattia ANS 27
12 001 SLO BOLE Grega TBM 25
13 143 NED DE KLEIJN Arvid MET 22
14 002 AUS HAUSSLER Heinrich TBM 21
15 004 SLO NOVAK Domen TBM 17
16 055 CRO RUMAC Josip ANS 17
17 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 16
18 101 SLO BAJC Andi RSW 16
19 017 KAZ ZEITS Andrey AST 14
20 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 14
21 086 FRA PACHER Quentin VCB 14
22 024 USA BOOKWALTER Brent MTS 13
23 141 NED BAX Sjoerd MET 13
24 065 FRA GUERIN Alexis DMP 12
25 043 AUS EARLE Nathan ICA 10
26 025 AUS SCOTSON Callum MTS 9
27 134 AUS HILL Benjamin LGS 9
28 047 ESP PLAZA Ruben ICA 8
29 135 SLO KOROSEC Rok LGS 8
30 075 ITA COVILI Luca BRD 7
31 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 6
32 096 ITA RIVI Samuele TIR 6
33 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 6
34 033 USA ROSSKOPF Joseph CCC 6
35 165 GER LODERER Timon HAC 6
36 173 GER NOLDE Tobias PUS 5
37 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 5
38 036 BEL PAUWELS Serge Jules Jozef CCC 5
39 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 5
40 177 GER DINKLER Jonathan PUS 5
41 076 ITA MAESTRI Mirco BRD 4
42 084 BEL DE BACKER Bert VCB 4
43 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 4
44 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 3
45 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 3
46 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 2
47 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 2
48 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
49 132 SLO GROSELJ Matic LGS 1
50 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 1
51 105 AUT LEHNER Daniel RSW 1
52 103 AUT KIERNER Florian RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR YATES Adam MTS 22
2 031 AUT ZOIDL Riccardo CCC 20
3 004 SLO NOVAK Domen TBM 17
4 035 ESP DE LA PARTE GONZALEZ Victor CCC 16
5 016 ITA VILLELLA Davide AST 15
6 134 AUS HILL Benjamin LGS 13
7 097 AUT WILDAUER Markus TIR 11
8 043 AUS EARLE Nathan ICA 8
9 111 COL BARON CASTILLO Felix Alejandro ILU 6
10 065 FRA GUERIN Alexis DMP 4
11 081 FRA ROLLAND Pierre VCB 4
12 006 SLO TRATNIK Jan TBM 3
13 042 CAN CATAFORD Alexander ICA 3
14 173 GER NOLDE Tobias PUS 3
15 164 AUT HRINKOW Dominik HAC 3
16 064 ITA FINETTO Mauro DMP 2
17 041 SUI BADILATTI Matteo ICA 2
18 104 AUT KRIZEK Matthias RSW 2
19 096 ITA RIVI Samuele TIR 2
20 086 FRA PACHER Quentin VCB 1
21 066 ESP MORENO BAZAN Javier DMP 1
22 023 AUS EDMONDSON Alexander MTS 1
23 172 GER MANDRYSCH John PUS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 012 KAZ PRONSKIY Vadim AST 17h37′54″ +00′00″
2 075 ITA COVILI Luca BRD 17h39′38″ +01′44″
3 083 FRA CHEVALIER Maxime VCB 17h42′14″ +04′20″
4 174 GER ROBER Dominik PUS 17h49′45″ +11′51″
5 092 GER ENGELHARDT Felix TIR 17h50′09″ +12′15″
6 032 GER ZIMMERMANN Georg CCC 17h51′18″ +13′24″
7 142 NED BOUWMANS Dylan MET 17h53′36″ +15′42″
8 147 NED VAN DER TUUK Danny MET 17h56′09″ +18′15″
9 145 NED VAN DEN BERG Lars MET 17h56′20″ +18′26″
10 136 SLO PRAH Aljaz LGS 17h58′17″ +20′23″
11 123 SLO OMRZEL Aljaz ADR 18h00′50″ +22′56″
12 151 POL BOGUSLAWSKI Marceli WIB 18h03′12″ +25′18″
13 097 AUT WILDAUER Markus TIR 18h04′32″ +26′38″
14 053 CRC RIVERA SERRANO Kevin ANS 18h05′17″ +27′23″
15 093 AUT FRIEDRICH Marco TIR 18h06′10″ +28′16″
16 173 GER NOLDE Tobias PUS 18h08′40″ +30′46″
17 095 AUT GAMPER Patrick TIR 18h10′51″ +32′57″
18 103 AUT KIERNER Florian RSW 18h13′41″ +35′47″
19 096 ITA RIVI Samuele TIR 18h14′27″ +36′33″
20 094 AUT GAMPER Florian TIR 18h15′25″ +37′31″
21 125 SRB RAJOVIC Dusan ADR 18h15′30″ +37′36″
22 021 NZL FOUCHE James MTS 18h17′10″ +39′16″
23 175 GER SONNLEITNER Jonas PUS 18h28′14″ +50′20″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 52h48′00″ +00h00′00″
2 CCC USA CCC TEAM 52h49′11″ +00h01′11″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 52h51′25″ +00h03′25″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 52h53′35″ +00h05′35″
5 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 52h55′23″ +00h07′23″
6 ILU USA TEAM ILLUMINATE 53h10′21″ +00h22′21″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 53h13′32″ +00h25′32″
8 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 53h13′52″ +00h25′52″
9 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 53h18′26″ +00h30′26″
10 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 53h18′55″ +00h30′55″
11 WIB POL WIBATECH MERX 53h24′50″ +00h36′50″
12 BRD ITA BARDIANI CSF 53h29′33″ +00h41′33″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 53h48′02″ +01h00′02″
14 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 53h49′57″ +01h01′57″
15 PUS GER P & S METALLTECHNIK 53h53′48″ +01h05′48″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 53h54′51″ +01h06′51″
17 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 53h58′28″ +01h10′28″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 54h13′17″ +01h25′17″