CRO Race 2021 / Rezultati / Etapa 3

Etapa 3: Okrug - Makarska

Datum održavanja: 03.10.2019. Dužina etape: 165 km

Rezultati nakon treće etape

Pobjednik etape
015 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
1h32′21″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
31h13′36″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
015 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
10h24′16″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
023 AUS Alexander EDMONDSON (MTS)
Bodovi
48
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
097 AUT Markus WILDAUER (TIR)
Bodovi
11
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
032 GER Georg ZIMMERMANN (CCC)
Vrijeme
10h24′32″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 1h32′21″ +00′00″
2 001 SLO Grega BOLE TBM 1h32′21″ +00′00″
3 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 1h32′21″ +00′00″
4 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 1h32′21″ +00′00″
5 154 POL Maciej PATERSKI WIB 1h32′21″ +00′00″
6 141 NED Sjoerd BAX MET 1h32′21″ +00′00″
7 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 1h32′21″ +00′00″
8 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 1h32′21″ +00′00″
9 101 SLO Andi BAJC RSW 1h32′21″ +00′00″
10 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 1h32′21″ +00′00″
11 086 FRA Quentin PACHER VCB 1h32′21″ +00′00″
12 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 1h32′21″ +00′00″
13 016 ITA Davide VILLELLA AST 1h32′21″ +00′00″
14 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 1h32′21″ +00′00″
15 026 GBR Adam YATES MTS 1h32′21″ +00′00″
16 064 ITA Mauro FINETTO DMP 1h32′21″ +00′00″
17 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 1h32′21″ +00′00″
18 017 KAZ Andrey ZEITS AST 1h32′21″ +00′00″
19 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 1h32′21″ +00′00″
20 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 1h32′21″ +00′00″
21 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 1h32′21″ +00′00″
22 065 FRA Alexis GUERIN DMP 1h32′21″ +00′00″
23 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 1h32′21″ +00′00″
24 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 1h32′21″ +00′00″
25 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 1h32′33″ +00′12″
26 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 1h32′43″ +00′22″
27 174 GER Dominik ROBER PUS 1h32′43″ +00′22″
28 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 1h32′43″ +00′22″
29 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 1h32′43″ +00′22″
30 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 1h32′43″ +00′22″
31 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 1h32′43″ +00′22″
32 144 NED Stef KRUL MET 1h32′43″ +00′22″
33 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 1h32′43″ +00′22″
34 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 1h32′43″ +00′22″
35 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 1h32′43″ +00′22″
36 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 1h32′43″ +00′22″
37 075 ITA Luca COVILI BRD 1h32′43″ +00′22″
38 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 1h32′43″ +00′22″
39 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 1h32′43″ +00′22″
40 004 SLO Domen NOVAK TBM 1h32′43″ +00′22″
41 097 AUT Markus WILDAUER TIR 1h33′12″ +00′51″
42 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 1h33′12″ +00′51″
43 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 1h34′02″ +01′41″
44 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 1h34′22″ +02′01″
45 135 SLO Rok KOROSEC LGS 1h34′22″ +02′01″
46 165 GER Timon LODERER HAC 1h34′29″ +02′08″
47 173 GER Tobias NOLDE PUS 1h34′29″ +02′08″
48 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 1h34′29″ +02′08″
49 103 AUT Florian KIERNER RSW 1h34′29″ +02′08″
50 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 1h34′29″ +02′08″
51 172 GER John MANDRYSCH PUS 1h34′29″ +02′08″
52 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 1h34′29″ +02′08″
53 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 1h34′29″ +02′08″
54 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 1h34′29″ +02′08″
55 077 ITA Paolo SIMION BRD 1h34′29″ +02′08″
56 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1h34′29″ +02′08″
57 095 AUT Patrick GAMPER TIR 1h34′29″ +02′08″
58 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 1h34′29″ +02′08″
59 136 SLO Aljaz PRAH LGS 1h34′34″ +02′13″
60 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1h34′34″ +02′13″
61 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 1h34′34″ +02′13″
62 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 1h34′34″ +02′13″
63 155 POL Michal PODLASKI WIB 1h34′34″ +02′13″
64 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 1h34′34″ +02′13″
65 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 1h34′39″ +02′18″
66 142 NED Dylan BOUWMANS MET 1h34′39″ +02′18″
67 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 1h34′39″ +02′18″
68 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 1h34′39″ +02′18″
69 047 ESP Ruben PLAZA ICA 1h34′39″ +02′18″
70 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 1h34′39″ +02′18″
71 043 AUS Nathan EARLE ICA 1h34′39″ +02′18″
72 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 1h34′39″ +02′18″
73 006 SLO Jan TRATNIK TBM 1h34′42″ +02′21″
74 134 AUS Benjamin HILL LGS 1h36′00″ +03′39″
75 177 GER Jonathan DINKLER PUS 1h37′27″ +05′06″
76 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 1h37′27″ +05′06″
77 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 1h37′27″ +05′06″
78 027 HUN Barnabas PEAK MTS 1h37′27″ +05′06″
79 133 AUS Timothy GUY LGS 1h37′27″ +05′06″
80 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 1h37′27″ +05′06″
81 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 1h37′27″ +05′06″
82 055 CRO Josip RUMAC ANS 1h37′27″ +05′06″
83 072 ITA Marco MARONESE BRD 1h37′27″ +05′06″
84 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 1h37′27″ +05′06″
85 084 BEL Bert DE BACKER VCB 1h37′27″ +05′06″
86 087 SUI Patrick MULLER VCB 1h37′32″ +05′11″
87 163 AUT Andreas HOFER HAC 1h37′32″ +05′11″
88 094 AUT Florian GAMPER TIR 1h37′32″ +05′11″
89 096 ITA Samuele RIVI TIR 1h37′32″ +05′11″
90 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1h37′32″ +05′11″
91 124 SLO David PER ADR 1h37′32″ +05′11″
92 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 1h37′32″ +05′11″
93 021 NZL James FOUCHE MTS 1h37′32″ +05′11″
94 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 1h37′32″ +05′11″
95 025 AUS Callum SCOTSON MTS 1h37′32″ +05′11″
96 171 GER Robert JAGELER PUS 1h37′32″ +05′11″
97 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 1h37′32″ +05′11″
98 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 1h38′12″ +05′51″
99 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 1h38′12″ +05′51″
100 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 1h38′12″ +05′51″
101 122 SLO Marko KUMP ADR 1h38′12″ +05′51″
102 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 1h38′12″ +05′51″
103 166 GER Jonas RAPP HAC 1h43′00″ +10′39″
104 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 1h43′09″ +10′48″
105 022 NZL Sam BEWLEY MTS 1h50′45″ +18′24″
DNF 131 SLO Tilen FINKST LGS    
DNS 003 SLO Matej MOHORIC TBM    
DNS 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC    
DNS 045 BEL Ben HERMANS ICA    
Rogoznica - 8.6 km
# Br. Vozač Tim Bod.
Makarska - 119.7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 5
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 3
3 171 GER Robert JAGELER PUS 1
Podgora - 128.3 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 5
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 3
3 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 1
Makarska - Finish line
# Br. Vozač Tim Bod.
1 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 25
2 001 SLO Grega BOLE TBM 20
3 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 16
4 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 14
5 154 POL Maciej PATERSKI WIB 12
6 141 NED Sjoerd BAX MET 10
7 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 9
8 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 8
9 101 SLO Andi BAJC RSW 7
10 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 6
11 086 FRA Quentin PACHER VCB 5
12 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4
13 016 ITA Davide VILLELLA AST 3
14 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 2
15 026 GBR Adam YATES MTS 1
Dubci - 102.2 km (Cat. 2)
# Br. Vozač Tim Bod.
Biokovo - 156.7 km (Cat. 1)
# Br. Vozač Tim Bod.
1 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 6
2 026 GBR Adam YATES MTS 4
3 016 ITA Davide VILLELLA AST 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 1h32′21″ +00′00″
2 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 1h32′21″ +00′00″
3 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 1h32′21″ +00′00″
4 174 GER Dominik ROBER PUS 1h32′43″ +00′22″
5 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 1h32′43″ +00′22″
6 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 1h32′43″ +00′22″
7 075 ITA Luca COVILI BRD 1h32′43″ +00′22″
8 097 AUT Markus WILDAUER TIR 1h33′12″ +00′51″
9 173 GER Tobias NOLDE PUS 1h34′29″ +02′08″
10 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 1h34′29″ +02′08″
11 103 AUT Florian KIERNER RSW 1h34′29″ +02′08″
12 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 1h34′29″ +02′08″
13 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 1h34′29″ +02′08″
14 095 AUT Patrick GAMPER TIR 1h34′29″ +02′08″
15 136 SLO Aljaz PRAH LGS 1h34′34″ +02′13″
16 142 NED Dylan BOUWMANS MET 1h34′39″ +02′18″
17 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 1h37′27″ +05′06″
18 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 1h37′27″ +05′06″
19 027 HUN Barnabas PEAK MTS 1h37′27″ +05′06″
20 094 AUT Florian GAMPER TIR 1h37′32″ +05′11″
21 096 ITA Samuele RIVI TIR 1h37′32″ +05′11″
22 021 NZL James FOUCHE MTS 1h37′32″ +05′11″
23 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 1h38′12″ +05′51″
24 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 1h38′12″ +05′51″
25 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 1h43′09″ +10′48″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 4h37′03″ +00′00″
2 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 4h37′03″ +00′00″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 4h37′03″ +00′00″
4 CCC USA CCC TEAM 4h37′03″ +00′00″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 4h37′25″ +00′22″
6 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 4h37′25″ +00′22″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 4h37′37″ +00′34″
8 WIB POL WIBATECH MERX 4h37′47″ +00′44″
9 ILU USA TEAM ILLUMINATE 4h37′47″ +00′44″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 4h39′11″ +02′08″
11 BRD ITA BARDIANI CSF 4h40′17″ +03′14″
12 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 4h40′24″ +03′21″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h41′39″ +04′36″
14 PUS GER P & S METALLTECHNIK 4h41′41″ +04′38″
15 ADR SLO ADRIA MOBIL 4h42′36″ +05′33″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 4h43′47″ +06′44″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 4h43′57″ +06′54″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 4h52′57″ +15′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 10h24′16″ +00′00″
2 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 10h24′22″ +00′06″
3 001 SLO Grega BOLE TBM 10h24′26″ +00′10″
4 065 FRA Alexis GUERIN DMP 10h24′30″ +00′14″
5 026 GBR Adam YATES MTS 10h24′31″ +00′15″
6 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 10h24′32″ +00′16″
7 101 SLO Andi BAJC RSW 10h24′32″ +00′16″
8 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 10h24′32″ +00′16″
9 154 POL Maciej PATERSKI WIB 10h24′32″ +00′16″
10 017 KAZ Andrey ZEITS AST 10h24′32″ +00′16″
11 016 ITA Davide VILLELLA AST 10h24′32″ +00′16″
12 086 FRA Quentin PACHER VCB 10h24′32″ +00′16″
13 141 NED Sjoerd BAX MET 10h24′32″ +00′16″
14 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 10h24′32″ +00′16″
15 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 10h24′32″ +00′16″
16 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 10h24′32″ +00′16″
17 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 10h24′32″ +00′16″
18 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 10h24′32″ +00′16″
19 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 10h24′44″ +00′28″
20 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 10h24′52″ +00′36″
21 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 10h24′54″ +00′38″
22 144 NED Stef KRUL MET 10h24′54″ +00′38″
23 004 SLO Domen NOVAK TBM 10h24′54″ +00′38″
24 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 10h24′54″ +00′38″
25 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 10h25′02″ +00′46″
26 064 ITA Mauro FINETTO DMP 10h25′05″ +00′49″
27 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 10h25′05″ +00′49″
28 174 GER Dominik ROBER PUS 10h25′27″ +01′11″
29 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 10h25′27″ +01′11″
30 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 10h25′27″ +01′11″
31 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 10h25′49″ +01′33″
32 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 10h25′49″ +01′33″
33 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 10h25′49″ +01′33″
34 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 10h26′21″ +02′05″
35 172 GER John MANDRYSCH PUS 10h26′40″ +02′24″
36 077 ITA Paolo SIMION BRD 10h26′40″ +02′24″
37 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 10h26′40″ +02′24″
38 165 GER Timon LODERER HAC 10h26′40″ +02′24″
39 135 SLO Rok KOROSEC LGS 10h26′44″ +02′28″
40 142 NED Dylan BOUWMANS MET 10h26′50″ +02′34″
41 006 SLO Jan TRATNIK TBM 10h26′53″ +02′37″
42 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 10h27′10″ +02′54″
43 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 10h27′16″ +03′00″
44 132 SLO Matic GROSELJ LGS 10h27′17″ +03′01″
45 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 10h27′18″ +03′02″
46 097 AUT Markus WILDAUER TIR 10h27′23″ +03′07″
47 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 10h27′33″ +03′17″
48 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 10h27′35″ +03′19″
49 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 10h27′35″ +03′19″
50 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 10h27′35″ +03′19″
51 155 POL Michal PODLASKI WIB 10h27′40″ +03′24″
52 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 10h28′20″ +04′04″
53 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 10h28′20″ +04′04″
54 075 ITA Luca COVILI BRD 10h28′20″ +04′04″
55 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 10h28′38″ +04′22″
56 134 AUS Benjamin HILL LGS 10h29′02″ +04′46″
57 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 10h29′05″ +04′49″
58 084 BEL Bert DE BACKER VCB 10h29′38″ +05′22″
59 072 ITA Marco MARONESE BRD 10h29′38″ +05′22″
60 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 10h29′38″ +05′22″
61 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 10h29′43″ +05′27″
62 124 SLO David PER ADR 10h30′02″ +05′46″
63 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 10h30′02″ +05′46″
64 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 10h30′05″ +05′49″
65 136 SLO Aljaz PRAH LGS 10h30′05″ +05′49″
66 122 SLO Marko KUMP ADR 10h30′09″ +05′53″
67 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 10h30′10″ +05′54″
68 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 10h30′14″ +05′58″
69 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 10h30′19″ +06′03″
70 027 HUN Barnabas PEAK MTS 10h30′33″ +06′17″
71 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 10h31′20″ +07′04″
72 087 SUI Patrick MULLER VCB 10h31′28″ +07′12″
73 173 GER Tobias NOLDE PUS 10h31′31″ +07′15″
74 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 10h31′32″ +07′16″
75 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 10h31′34″ +07′18″
76 025 AUS Callum SCOTSON MTS 10h31′35″ +07′19″
77 047 ESP Ruben PLAZA ICA 10h31′45″ +07′29″
78 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 10h31′45″ +07′29″
79 171 GER Robert JAGELER PUS 10h32′40″ +08′24″
80 105 AUT Daniel LEHNER RSW 10h33′02″ +08′46″
81 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 10h33′04″ +08′48″
82 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 10h33′17″ +09′01″
83 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 10h33′23″ +09′07″
84 133 AUS Timothy GUY LGS 10h33′30″ +09′14″
85 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 10h33′40″ +09′24″
86 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 10h33′43″ +09′27″
87 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 10h33′49″ +09′33″
88 095 AUT Patrick GAMPER TIR 10h35′14″ +10′58″
89 043 AUS Nathan EARLE ICA 10h35′19″ +11′03″
90 021 NZL James FOUCHE MTS 10h36′11″ +11′55″
91 055 CRO Josip RUMAC ANS 10h36′14″ +11′58″
92 103 AUT Florian KIERNER RSW 10h36′32″ +12′16″
93 096 ITA Samuele RIVI TIR 10h38′16″ +14′00″
94 094 AUT Florian GAMPER TIR 10h38′16″ +14′00″
95 177 GER Jonathan DINKLER PUS 10h38′40″ +14′24″
96 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 10h38′56″ +14′40″
97 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 10h38′57″ +14′41″
98 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 10h39′03″ +14′47″
99 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 10h39′09″ +14′53″
100 163 AUT Andreas HOFER HAC 10h45′38″ +21′22″
101 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 10h46′39″ +22′23″
102 022 NZL Sam BEWLEY MTS 10h49′24″ +25′08″
103 166 GER Jonas RAPP HAC 10h49′27″ +25′11″
104 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 10h51′59″ +27′43″
105 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 10h53′38″ +29′22″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 48
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 45
3 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 44
4 122 SLO Marko KUMP ADR 41
5 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 28
6 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 27
7 172 GER John MANDRYSCH PUS 22
8 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 22
9 001 SLO Grega BOLE TBM 20
10 154 POL Maciej PATERSKI WIB 15
11 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 10
12 101 SLO Andi BAJC RSW 10
13 141 NED Sjoerd BAX MET 10
14 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 9
15 077 ITA Paolo SIMION BRD 9
16 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
17 055 CRO Josip RUMAC ANS 7
18 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 6
19 165 GER Timon LODERER HAC 6
20 134 AUS Benjamin HILL LGS 6
21 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 5
22 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 5
23 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
24 086 FRA Quentin PACHER VCB 5
25 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 5
26 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
27 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4
28 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
29 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4
30 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3
31 016 ITA Davide VILLELLA AST 3
32 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
33 026 GBR Adam YATES MTS 2
34 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 2
35 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
36 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
37 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 1
38 171 GER Robert JAGELER PUS 1
39 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
40 103 AUT Florian KIERNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT Markus WILDAUER TIR 11
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 9
3 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 6
4 026 GBR Adam YATES MTS 4
5 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
6 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
7 016 ITA Davide VILLELLA AST 2
8 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
9 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
10 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 10h24′32″ +00′00″
2 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 10h24′54″ +00′22″
3 174 GER Dominik ROBER PUS 10h25′27″ +00′55″
4 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 10h25′49″ +01′17″
5 142 NED Dylan BOUWMANS MET 10h26′50″ +02′18″
6 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 10h27′10″ +02′38″
7 097 AUT Markus WILDAUER TIR 10h27′23″ +02′51″
8 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 10h27′35″ +03′03″
9 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 10h27′35″ +03′03″
10 075 ITA Luca COVILI BRD 10h28′20″ +03′48″
11 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 10h28′38″ +04′06″
12 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 10h29′05″ +04′33″
13 136 SLO Aljaz PRAH LGS 10h30′05″ +05′33″
14 027 HUN Barnabas PEAK MTS 10h30′33″ +06′01″
15 173 GER Tobias NOLDE PUS 10h31′31″ +06′59″
16 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 10h31′34″ +07′02″
17 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 10h33′04″ +08′32″
18 095 AUT Patrick GAMPER TIR 10h35′14″ +10′42″
19 021 NZL James FOUCHE MTS 10h36′11″ +11′39″
20 103 AUT Florian KIERNER RSW 10h36′32″ +12′00″
21 096 ITA Samuele RIVI TIR 10h38′16″ +13′44″
22 094 AUT Florian GAMPER TIR 10h38′16″ +13′44″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 10h38′56″ +14′24″
24 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 10h39′03″ +14′31″
25 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 10h53′38″ +29′06″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 31h13′36″ +00′00″
2 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 31h13′36″ +00′00″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 31h13′36″ +00′00″
4 CCC USA CCC TEAM 31h13′36″ +00′00″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 31h13′58″ +00′22″
6 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 31h14′10″ +00′34″
7 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 31h14′28″ +00′52″
8 WIB POL WIBATECH MERX 31h15′48″ +02′12″
9 ILU USA TEAM ILLUMINATE 31h15′48″ +02′12″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 31h16′17″ +02′41″
11 BRD ITA BARDIANI CSF 31h16′50″ +03′14″
12 PUS GER P & S METALLTECHNIK 31h19′14″ +05′38″
13 ADR SLO ADRIA MOBIL 31h19′28″ +05′52″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 31h19′51″ +06′15″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 31h22′13″ +08′37″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 31h28′41″ +15′05″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 31h37′13″ +23′37″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 31h54′24″ +40′48″