CRO Race 2022 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: Slunj - Zadar

Datum održavanja: 02.10.2019. Vrijeme početka: 12:30 Lokacija: Trg Dr. Franje Tuđmana, Slunj Dužina etape: 186 km

Rezultati nakon druge etape

Pobjednik etape
062 ROU Eduard-Michael GROSU (DMP)
Vrijeme
4h24′39″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
26h36′33″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
062 ROU Eduard-Michael GROSU (DMP)
Vrijeme
8h51′52″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
122 SLO Marko KUMP (ADR)
Bodovi
41
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
097 AUT Markus WILDAUER (TIR)
Bodovi
11
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
012 KAZ Vadim PRONSKIY (AST)
Vrijeme
8h52′11″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 4h24′39″ +00′00″
2 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 4h24′42″ +00′03″
3 122 SLO Marko KUMP ADR 4h24′42″ +00′03″
4 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 4h24′42″ +00′03″
5 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 4h24′42″ +00′03″
6 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 4h24′42″ +00′03″
7 003 SLO Matej MOHORIC TBM 4h24′42″ +00′03″
8 172 GER John MANDRYSCH PUS 4h24′42″ +00′03″
9 077 ITA Paolo SIMION BRD 4h24′42″ +00′03″
10 165 GER Timon LODERER HAC 4h24′42″ +00′03″
11 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 4h24′42″ +00′03″
12 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4h24′42″ +00′03″
13 101 SLO Andi BAJC RSW 4h24′42″ +00′03″
14 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 4h24′42″ +00′03″
15 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 4h24′42″ +00′03″
16 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 4h24′42″ +00′03″
17 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 4h24′42″ +00′03″
18 072 ITA Marco MARONESE BRD 4h24′42″ +00′03″
19 086 FRA Quentin PACHER VCB 4h24′42″ +00′03″
20 017 KAZ Andrey ZEITS AST 4h24′42″ +00′03″
21 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 4h24′42″ +00′03″
22 001 SLO Grega BOLE TBM 4h24′42″ +00′03″
23 141 NED Sjoerd BAX MET 4h24′42″ +00′03″
24 006 SLO Jan TRATNIK TBM 4h24′42″ +00′03″
25 016 ITA Davide VILLELLA AST 4h24′42″ +00′03″
26 026 GBR Adam YATES MTS 4h24′42″ +00′03″
27 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 4h24′42″ +00′03″
28 142 NED Dylan BOUWMANS MET 4h24′42″ +00′03″
29 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 4h24′42″ +00′03″
30 004 SLO Domen NOVAK TBM 4h24′42″ +00′03″
31 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4h24′42″ +00′03″
32 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4h24′42″ +00′03″
33 144 NED Stef KRUL MET 4h24′42″ +00′03″
34 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 4h24′42″ +00′03″
35 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 4h24′42″ +00′03″
36 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 4h24′42″ +00′03″
37 154 POL Maciej PATERSKI WIB 4h24′42″ +00′03″
38 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h24′42″ +00′03″
39 135 SLO Rok KOROSEC LGS 4h24′53″ +00′14″
40 025 AUS Callum SCOTSON MTS 4h24′55″ +00′16″
41 124 SLO David PER ADR 4h25′01″ +00′22″
42 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 4h25′12″ +00′33″
43 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h25′12″ +00′33″
44 064 ITA Mauro FINETTO DMP 4h25′15″ +00′36″
45 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4h25′15″ +00′36″
46 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 4h25′15″ +00′36″
47 174 GER Dominik ROBER PUS 4h25′15″ +00′36″
48 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 4h25′15″ +00′36″
49 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 4h25′15″ +00′36″
50 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 4h25′15″ +00′36″
51 132 SLO Matic GROSELJ LGS 4h25′15″ +00′36″
52 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 4h25′37″ +00′58″
53 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 4h25′37″ +00′58″
54 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 4h25′37″ +00′58″
55 134 AUS Benjamin HILL LGS 4h25′37″ +00′58″
56 027 HUN Barnabas PEAK MTS 4h25′37″ +00′58″
57 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 4h25′37″ +00′58″
58 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 4h25′37″ +00′58″
59 155 POL Michal PODLASKI WIB 4h25′37″ +00′58″
60 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h25′37″ +00′58″
61 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h25′37″ +00′58″
62 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 4h25′53″ +01′14″
63 171 GER Robert JAGELER PUS 4h26′17″ +01′38″
64 087 SUI Patrick MULLER VCB 4h26′27″ +01′48″
65 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 4h26′27″ +01′48″
66 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 4h26′36″ +01′57″
67 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 4h27′04″ +02′25″
68 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 4h27′59″ +03′20″
69 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4h28′02″ +03′23″
70 105 AUT Daniel LEHNER RSW 4h28′02″ +03′23″
71 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 4h28′02″ +03′23″
72 136 SLO Aljaz PRAH LGS 4h28′02″ +03′23″
73 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h28′08″ +03′29″
74 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 4h28′08″ +03′29″
75 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 4h28′08″ +03′29″
76 075 ITA Luca COVILI BRD 4h28′08″ +03′29″
77 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 4h28′08″ +03′29″
78 133 AUS Timothy GUY LGS 4h28′08″ +03′29″
79 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 4h28′16″ +03′37″
80 022 NZL Sam BEWLEY MTS 4h28′48″ +04′09″
81 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 4h28′48″ +04′09″
82 021 NZL James FOUCHE MTS 4h28′48″ +04′09″
83 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 4h28′48″ +04′09″
84 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 4h28′48″ +04′09″
85 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 4h29′18″ +04′39″
86 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 4h29′22″ +04′43″
87 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 4h29′37″ +04′58″
88 047 ESP Ruben PLAZA ICA 4h29′37″ +04′58″
89 055 CRO Josip RUMAC ANS 4h31′18″ +06′39″
90 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4h31′18″ +06′39″
91 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 4h31′35″ +06′56″
92 131 SLO Tilen FINKST LGS 4h32′20″ +07′41″
93 043 AUS Nathan EARLE ICA 4h33′11″ +08′32″
94 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h33′15″ +08′36″
95 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h33′15″ +08′36″
96 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h33′16″ +08′37″
97 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h33′16″ +08′37″
98 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h33′28″ +08′49″
99 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 4h33′28″ +08′49″
100 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 4h33′28″ +08′49″
101 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h33′44″ +09′05″
102 177 GER Jonathan DINKLER PUS 4h33′44″ +09′05″
103 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 4h38′16″ +13′37″
104 166 GER Jonas RAPP HAC 4h38′58″ +14′19″
105 163 AUT Andreas HOFER HAC 4h38′58″ +14′19″
106 045 BEL Ben HERMANS ICA 4h40′47″ +16′08″
107 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 4h41′43″ +17′04″
108 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 4h41′54″ +17′15″
109 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4h43′00″ +18′21″
DNF 146 NED Jens VAN DEN DOOL MET    
DNF 091 ITA Omar EL GOUZI TIR    
Perušić - 32 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 146 NED Jens VAN DEN DOOL MET 5
2 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
3 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
Poličnik - 141.5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 003 SLO Matej MOHORIC TBM 5
2 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 3
3 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 1
Zadar - 158.5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
Zadar - Finish line
# Br. Vozač Tim Bod.
1 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 25
2 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 20
3 122 SLO Marko KUMP ADR 16
4 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 14
5 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 12
6 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 10
7 003 SLO Matej MOHORIC TBM 9
8 172 GER John MANDRYSCH PUS 8
9 077 ITA Paolo SIMION BRD 7
10 165 GER Timon LODERER HAC 6
11 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 5
12 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
13 101 SLO Andi BAJC RSW 3
14 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
15 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 1
Prezid - 99.8 km (Cat. 2)
# Br. Vozač Tim Bod.
1 134 AUS Benjamin HILL LGS 3
2 097 AUT Markus WILDAUER TIR 2
3 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 142 NED Dylan BOUWMANS MET 4h24′42″ +00′00″
2 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 4h24′42″ +00′00″
3 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 4h24′42″ +00′00″
4 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 4h25′12″ +00′30″
5 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h25′12″ +00′30″
6 174 GER Dominik ROBER PUS 4h25′15″ +00′33″
7 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 4h25′37″ +00′55″
8 027 HUN Barnabas PEAK MTS 4h25′37″ +00′55″
9 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 4h25′37″ +00′55″
10 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h25′37″ +00′55″
11 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h25′37″ +00′55″
12 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 4h25′53″ +01′11″
13 136 SLO Aljaz PRAH LGS 4h28′02″ +03′20″
14 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 4h28′08″ +03′26″
15 075 ITA Luca COVILI BRD 4h28′08″ +03′26″
16 021 NZL James FOUCHE MTS 4h28′48″ +04′06″
17 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 4h28′48″ +04′06″
18 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 4h29′18″ +04′36″
19 131 SLO Tilen FINKST LGS 4h32′20″ +07′38″
20 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h33′15″ +08′33″
21 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h33′15″ +08′33″
22 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h33′16″ +08′34″
23 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h33′16″ +08′34″
24 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h33′28″ +08′46″
25 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h33′44″ +09′02″
26 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4h43′00″ +18′18″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 13h14′06″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 13h14′06″ +00′00″
3 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 13h14′06″ +00′00″
4 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 13h14′06″ +00′00″
5 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 13h14′06″ +00′00″
6 BRD ITA BARDIANI CSF 13h14′06″ +00′00″
7 CCC USA CCC TEAM 13h14′06″ +00′00″
8 ADR SLO ADRIA MOBIL 13h14′25″ +00′19″
9 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 13h14′36″ +00′30″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 13h14′39″ +00′33″
11 PUS GER P & S METALLTECHNIK 13h15′06″ +01′00″
12 ILU USA TEAM ILLUMINATE 13h15′34″ +01′28″
13 WIB POL WIBATECH MERX 13h15′34″ +01′28″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 13h15′45″ +01′39″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 13h19′22″ +05′16″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 13h22′27″ +08′21″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 13h30′49″ +16′43″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 13h39′00″ +24′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 8h51′52″ +00′00″
2 122 SLO Marko KUMP ADR 8h51′57″ +00′05″
3 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 8h52′05″ +00′13″
4 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 8h52′05″ +00′13″
5 003 SLO Matej MOHORIC TBM 8h52′06″ +00′14″
6 065 FRA Alexis GUERIN DMP 8h52′09″ +00′17″
7 026 GBR Adam YATES MTS 8h52′10″ +00′18″
8 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 8h52′11″ +00′19″
9 172 GER John MANDRYSCH PUS 8h52′11″ +00′19″
10 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 8h52′11″ +00′19″
11 077 ITA Paolo SIMION BRD 8h52′11″ +00′19″
12 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 8h52′11″ +00′19″
13 017 KAZ Andrey ZEITS AST 8h52′11″ +00′19″
14 016 ITA Davide VILLELLA AST 8h52′11″ +00′19″
15 101 SLO Andi BAJC RSW 8h52′11″ +00′19″
16 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 8h52′11″ +00′19″
17 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 8h52′11″ +00′19″
18 086 FRA Quentin PACHER VCB 8h52′11″ +00′19″
19 154 POL Maciej PATERSKI WIB 8h52′11″ +00′19″
20 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 8h52′11″ +00′19″
21 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 8h52′11″ +00′19″
22 141 NED Sjoerd BAX MET 8h52′11″ +00′19″
23 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 8h52′11″ +00′19″
24 142 NED Dylan BOUWMANS MET 8h52′11″ +00′19″
25 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 8h52′11″ +00′19″
26 084 BEL Bert DE BACKER VCB 8h52′11″ +00′19″
27 072 ITA Marco MARONESE BRD 8h52′11″ +00′19″
28 144 NED Stef KRUL MET 8h52′11″ +00′19″
29 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 8h52′11″ +00′19″
30 006 SLO Jan TRATNIK TBM 8h52′11″ +00′19″
31 004 SLO Domen NOVAK TBM 8h52′11″ +00′19″
32 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 8h52′11″ +00′19″
33 165 GER Timon LODERER HAC 8h52′11″ +00′19″
34 001 SLO Grega BOLE TBM 8h52′11″ +00′19″
35 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 8h52′11″ +00′19″
36 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 8h52′11″ +00′19″
37 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8h52′22″ +00′30″
38 124 SLO David PER ADR 8h52′30″ +00′38″
39 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 8h52′31″ +00′39″
40 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 8h52′41″ +00′49″
41 132 SLO Matic GROSELJ LGS 8h52′43″ +00′51″
42 064 ITA Mauro FINETTO DMP 8h52′44″ +00′52″
43 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 8h52′44″ +00′52″
44 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 8h52′44″ +00′52″
45 174 GER Dominik ROBER PUS 8h52′44″ +00′52″
46 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 8h52′44″ +00′52″
47 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 8h52′44″ +00′52″
48 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 8h52′44″ +00′52″
49 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 8h53′06″ +01′14″
50 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 8h53′06″ +01′14″
51 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 8h53′06″ +01′14″
52 134 AUS Benjamin HILL LGS 8h53′06″ +01′14″
53 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 8h53′06″ +01′14″
54 155 POL Michal PODLASKI WIB 8h53′06″ +01′14″
55 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 8h53′06″ +01′14″
56 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 8h53′06″ +01′14″
57 027 HUN Barnabas PEAK MTS 8h53′06″ +01′14″
58 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 8h53′11″ +01′19″
59 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 8h53′22″ +01′30″
60 087 SUI Patrick MULLER VCB 8h53′56″ +02′04″
61 025 AUS Callum SCOTSON MTS 8h54′03″ +02′11″
62 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 8h54′05″ +02′13″
63 097 AUT Markus WILDAUER TIR 8h54′11″ +02′19″
64 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 8h54′33″ +02′41″
65 171 GER Robert JAGELER PUS 8h55′09″ +03′17″
66 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 8h55′28″ +03′36″
67 105 AUT Daniel LEHNER RSW 8h55′30″ +03′38″
68 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 8h55′31″ +03′39″
69 136 SLO Aljaz PRAH LGS 8h55′31″ +03′39″
70 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 8h55′31″ +03′39″
71 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 8h55′35″ +03′43″
72 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 8h55′37″ +03′45″
73 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 8h55′37″ +03′45″
74 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 8h55′37″ +03′45″
75 075 ITA Luca COVILI BRD 8h55′37″ +03′45″
76 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 8h55′37″ +03′45″
77 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 8h55′45″ +03′53″
78 133 AUS Timothy GUY LGS 8h56′03″ +04′11″
79 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 8h56′17″ +04′25″
80 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 8h56′17″ +04′25″
81 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 8h56′17″ +04′25″
82 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 8h56′47″ +04′55″
83 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 8h56′51″ +04′59″
84 173 GER Tobias NOLDE PUS 8h57′02″ +05′10″
85 047 ESP Ruben PLAZA ICA 8h57′06″ +05′14″
86 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 8h57′06″ +05′14″
87 022 NZL Sam BEWLEY MTS 8h58′39″ +06′47″
88 021 NZL James FOUCHE MTS 8h58′39″ +06′47″
89 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 8h58′45″ +06′53″
90 055 CRO Josip RUMAC ANS 8h58′47″ +06′55″
91 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 8h59′04″ +07′12″
92 131 SLO Tilen FINKST LGS 8h59′49″ +07′57″
93 043 AUS Nathan EARLE ICA 9h00′40″ +08′48″
94 096 ITA Samuele RIVI TIR 9h00′44″ +08′52″
95 094 AUT Florian GAMPER TIR 9h00′44″ +08′52″
96 095 AUT Patrick GAMPER TIR 9h00′45″ +08′53″
97 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 9h00′51″ +08′59″
98 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 9h00′57″ +09′05″
99 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 9h00′57″ +09′05″
100 177 GER Jonathan DINKLER PUS 9h01′13″ +09′21″
101 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 9h01′29″ +09′37″
102 103 AUT Florian KIERNER RSW 9h02′03″ +10′11″
103 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 9h05′45″ +13′53″
104 166 GER Jonas RAPP HAC 9h06′27″ +14′35″
105 163 AUT Andreas HOFER HAC 9h08′06″ +16′14″
106 045 BEL Ben HERMANS ICA 9h08′16″ +16′24″
107 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 9h09′12″ +17′20″
108 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 9h10′29″ +18′37″
109 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 9h13′47″ +21′55″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 44
2 122 SLO Marko KUMP ADR 41
3 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 32
4 003 SLO Matej MOHORIC TBM 23
5 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 22
6 172 GER John MANDRYSCH PUS 22
7 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 20
8 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 18
9 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 14
10 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 10
11 077 ITA Paolo SIMION BRD 9
12 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
13 055 CRO Josip RUMAC ANS 7
14 165 GER Timon LODERER HAC 6
15 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
16 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 5
17 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
18 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
19 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3
20 101 SLO Andi BAJC RSW 3
21 154 POL Maciej PATERSKI WIB 3
22 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
24 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
25 026 GBR Adam YATES MTS 1
26 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 1
27 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
28 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 1
29 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
30 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 1
31 103 AUT Florian KIERNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT Markus WILDAUER TIR 11
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 9
3 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
4 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
5 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
6 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
7 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 8h52′11″ +00′00″
2 142 NED Dylan BOUWMANS MET 8h52′11″ +00′00″
3 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 8h52′11″ +00′00″
4 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 8h52′41″ +00′30″
5 174 GER Dominik ROBER PUS 8h52′44″ +00′33″
6 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 8h53′06″ +00′55″
7 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 8h53′06″ +00′55″
8 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 8h53′06″ +00′55″
9 027 HUN Barnabas PEAK MTS 8h53′06″ +00′55″
10 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 8h53′22″ +01′11″
11 097 AUT Markus WILDAUER TIR 8h54′11″ +02′00″
12 136 SLO Aljaz PRAH LGS 8h55′31″ +03′20″
13 075 ITA Luca COVILI BRD 8h55′37″ +03′26″
14 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 8h55′37″ +03′26″
15 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 8h56′17″ +04′06″
16 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 8h56′47″ +04′36″
17 173 GER Tobias NOLDE PUS 8h57′02″ +04′51″
18 021 NZL James FOUCHE MTS 8h58′39″ +06′28″
19 131 SLO Tilen FINKST LGS 8h59′49″ +07′38″
20 096 ITA Samuele RIVI TIR 9h00′44″ +08′33″
21 094 AUT Florian GAMPER TIR 9h00′44″ +08′33″
22 095 AUT Patrick GAMPER TIR 9h00′45″ +08′34″
23 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 9h00′51″ +08′40″
24 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 9h01′29″ +09′18″
25 103 AUT Florian KIERNER RSW 9h02′03″ +09′52″
26 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 9h10′29″ +18′18″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 26h36′33″ +00′00″
2 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 26h36′33″ +00′00″
3 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 26h36′33″ +00′00″
4 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 26h36′33″ +00′00″
5 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 26h36′33″ +00′00″
6 CCC USA CCC TEAM 26h36′33″ +00′00″
7 BRD ITA BARDIANI CSF 26h36′33″ +00′00″
8 ADR SLO ADRIA MOBIL 26h36′52″ +00′19″
9 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 26h37′03″ +00′30″
10 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 26h37′06″ +00′33″
11 PUS GER P & S METALLTECHNIK 26h37′33″ +01′00″
12 ILU USA TEAM ILLUMINATE 26h38′01″ +01′28″
13 WIB POL WIBATECH MERX 26h38′01″ +01′28″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 26h38′12″ +01′39″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 26h41′49″ +05′16″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 26h44′54″ +08′21″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 26h53′16″ +16′43″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 27h01′27″ +24′54″