CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 6

Etapa 6: Sveta Nedelja - Zagreb

Datum održavanja: 06.10.2019. Dužina etape: 160 km

Rezultati nakon šeste etape

Pobjednik etape
061 ITA Alessandro FEDELI (DMP)
Vrijeme
3h22′14″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
62h55′38″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
026 GBR Adam YATES (MTS)
Vrijeme
20h57′05″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
023 AUS Alexander EDMONDSON (MTS)
Bodovi
72
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
026 GBR Adam YATES (MTS)
Bodovi
22
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
012 KAZ Vadim PRONSKIY (AST)
Vrijeme
21h00′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 3h22′14″ +00′00″
2 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3h22′16″ +00′02″
3 103 AUT Florian KIERNER RSW 3h22′16″ +00′02″
4 144 NED Stef KRUL MET 3h22′16″ +00′02″
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 3h22′19″ +00′05″
6 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 3h22′19″ +00′05″
7 026 GBR Adam YATES MTS 3h22′19″ +00′05″
8 141 NED Sjoerd BAX MET 3h22′19″ +00′05″
9 134 AUS Benjamin HILL LGS 3h22′19″ +00′05″
10 086 FRA Quentin PACHER VCB 3h22′19″ +00′05″
11 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 3h22′19″ +00′05″
12 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3h22′19″ +00′05″
13 077 ITA Paolo SIMION BRD 3h22′26″ +00′12″
14 016 ITA Davide VILLELLA AST 3h22′26″ +00′12″
15 154 POL Maciej PATERSKI WIB 3h22′28″ +00′14″
16 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 3h22′28″ +00′14″
17 017 KAZ Andrey ZEITS AST 3h22′28″ +00′14″
18 004 SLO Domen NOVAK TBM 3h22′28″ +00′14″
19 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 3h22′28″ +00′14″
20 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 3h22′28″ +00′14″
21 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3h22′31″ +00′17″
22 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 3h22′31″ +00′17″
23 043 AUS Nathan EARLE ICA 3h22′34″ +00′20″
24 135 SLO Rok KOROSEC LGS 3h22′37″ +00′23″
25 101 SLO Andi BAJC RSW 3h22′38″ +00′24″
26 064 ITA Mauro FINETTO DMP 3h22′38″ +00′24″
27 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 3h22′38″ +00′24″
28 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 3h22′38″ +00′24″
29 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 3h22′38″ +00′24″
30 174 GER Dominik ROBER PUS 3h22′38″ +00′24″
31 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 3h22′38″ +00′24″
32 075 ITA Luca COVILI BRD 3h22′38″ +00′24″
33 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 3h22′38″ +00′24″
34 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3h22′44″ +00′30″
35 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 3h22′46″ +00′32″
36 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 3h22′49″ +00′35″
37 025 AUS Callum SCOTSON MTS 3h22′58″ +00′44″
38 165 GER Timon LODERER HAC 3h22′58″ +00′44″
39 021 NZL James FOUCHE MTS 3h23′01″ +00′47″
40 084 BEL Bert DE BACKER VCB 3h23′05″ +00′51″
41 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 3h23′06″ +00′52″
42 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 3h23′10″ +00′56″
43 172 GER John MANDRYSCH PUS 3h23′14″ +01′00″
44 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 3h23′20″ +01′06″
45 177 GER Jonathan DINKLER PUS 3h23′24″ +01′10″
46 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 3h23′25″ +01′11″
47 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 3h23′25″ +01′11″
48 105 AUT Daniel LEHNER RSW 3h23′32″ +01′18″
49 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 3h23′36″ +01′22″
50 001 SLO Grega BOLE TBM 3h23′42″ +01′28″
51 055 CRO Josip RUMAC ANS 3h23′45″ +01′31″
52 124 SLO David PER ADR 3h23′45″ +01′31″
53 132 SLO Matic GROSELJ LGS 3h23′45″ +01′31″
54 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 3h23′48″ +01′34″
55 142 NED Dylan BOUWMANS MET 3h24′00″ +01′46″
56 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 3h24′05″ +01′51″
57 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 3h24′08″ +01′54″
58 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 3h24′10″ +01′56″
59 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 3h24′28″ +02′14″
60 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 3h24′59″ +02′45″
61 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 3h25′11″ +02′57″
62 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 3h25′13″ +02′59″
63 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 3h25′13″ +02′59″
64 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 3h25′56″ +03′42″
65 136 SLO Aljaz PRAH LGS 3h25′56″ +03′42″
66 094 AUT Florian GAMPER TIR 3h26′17″ +04′03″
67 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 3h26′56″ +04′42″
68 087 SUI Patrick MULLER VCB 3h26′56″ +04′42″
69 072 ITA Marco MARONESE BRD 3h26′56″ +04′42″
70 133 AUS Timothy GUY LGS 3h26′56″ +04′42″
71 155 POL Michal PODLASKI WIB 3h26′56″ +04′42″
72 173 GER Tobias NOLDE PUS 3h26′56″ +04′42″
73 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3h26′56″ +04′42″
74 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 3h26′56″ +04′42″
75 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 3h26′56″ +04′42″
76 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3h27′00″ +04′46″
77 047 ESP Ruben PLAZA ICA 3h27′00″ +04′46″
78 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3h27′00″ +04′46″
79 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 3h27′00″ +04′46″
80 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 3h27′00″ +04′46″
81 166 GER Jonas RAPP HAC 3h27′04″ +04′50″
82 163 AUT Andreas HOFER HAC 3h27′04″ +04′50″
83 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 3h27′04″ +04′50″
84 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 3h27′04″ +04′50″
85 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 3h27′04″ +04′50″
86 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 3h27′04″ +04′50″
87 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 3h27′08″ +04′54″
88 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 3h27′08″ +04′54″
89 097 AUT Markus WILDAUER TIR 3h27′14″ +05′00″
90 096 ITA Samuele RIVI TIR 3h27′17″ +05′03″
91 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 3h27′17″ +05′03″
92 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 3h27′27″ +05′13″
93 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 3h27′38″ +05′24″
94 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 3h27′38″ +05′24″
95 122 SLO Marko KUMP ADR 3h27′38″ +05′24″
96 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 3h27′38″ +05′24″
DNF 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR    
DNF 071 ITA Giovanni CARBONI BRD    
Sprint - Velika Gorica- 34,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 095 AUT Patrick GAMPER TIR 5
2 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 3
3 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
Sprint - Dugo Selo - 68,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 094 AUT Florian GAMPER TIR 5
2 103 AUT Florian KIERNER RSW 3
3 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
Sprint - Vrbovec - 87,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 132 SLO Matic GROSELJ LGS 5
2 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3
3 144 NED Stef KRUL MET 1
Finish - Zagreb - 154,0
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 25
2 006 SLO Jan TRATNIK TBM 20
3 103 AUT Florian KIERNER RSW 16
4 144 NED Stef KRUL MET 14
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 12
6 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 10
7 026 GBR Adam YATES MTS 9
8 141 NED Sjoerd BAX MET 8
9 134 AUS Benjamin HILL LGS 7
10 086 FRA Quentin PACHER VCB 6
11 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 5
12 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4
13 077 ITA Paolo SIMION BRD 3
14 016 ITA Davide VILLELLA AST 2
15 154 POL Maciej PATERSKI WIB 1
KoM Cat. 3 - Sv. Ivan Zelina - 105,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3
2 105 AUT Daniel LEHNER RSW 2
3 144 NED Stef KRUL MET 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 075 ITA Luca COVILI BRD 3h40′54″ +00′00″
2 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 3h41′15″ +00′21″
3 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 3h42′05″ +01′11″
4 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3h42′38″ +01′44″
5 174 GER Dominik ROBER PUS 3h53′54″ +13′00″
6 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 3h53′56″ +13′02″
7 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 3h55′48″ +14′54″
8 136 SLO Aljaz PRAH LGS 3h56′22″ +15′28″
9 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 3h56′22″ +15′28″
10 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 3h56′22″ +15′28″
11 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 3h56′22″ +15′28″
12 142 NED Dylan BOUWMANS MET 3h56′22″ +15′28″
13 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 3h57′12″ +16′18″
14 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h02′46″ +21′52″
15 021 NZL James FOUCHE MTS 4h04′15″ +23′21″
16 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h04′15″ +23′21″
17 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h04′15″ +23′21″
18 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h04′15″ +23′21″
19 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h04′15″ +23′21″
20 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h04′15″ +23′21″
21 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h04′15″ +23′21″
22 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h06′13″ +25′19″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h16′24″ +35′30″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 10h06′57″ +00h00′00″
2 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 10h07′15″ +00h00′18″
3 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 10h07′23″ +00h00′26″
4 CCC USA CCC TEAM 10h07′37″ +00h00′40″
5 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 10h07′38″ +00h00′41″
6 BRD ITA BARDIANI CSF 10h07′42″ +00h00′45″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 10h08′26″ +00h01′29″
8 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10h08′26″ +00h01′29″
9 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 10h08′35″ +00h01′38″
10 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10h08′41″ +00h01′44″
11 ADR SLO ADRIA MOBIL 10h08′42″ +00h01′45″
12 ILU USA TEAM ILLUMINATE 10h09′13″ +00h02′16″
13 PUS GER P & S METALLTECHNIK 10h09′16″ +00h02′19″
14 WIB POL WIBATECH MERX 10h09′56″ +00h02′59″
15 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 10h10′41″ +00h03′44″
16 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 10h11′14″ +00h04′17″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 10h16′30″ +00h09′33″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10h17′02″ +00h10′05″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 026 GBR Adam YATES MTS 20h57′05″ +00h00′00″
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 20h57′27″ +00h00′22″
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 20h57′34″ +00h00′29″
4 017 KAZ Andrey ZEITS AST 20h57′47″ +00h00′42″
5 004 SLO Domen NOVAK TBM 20h57′55″ +00h00′50″
6 065 FRA Alexis GUERIN DMP 20h58′14″ +00h01′09″
7 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 20h58′30″ +00h01′25″
8 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 20h58′47″ +00h01′42″
9 141 NED Sjoerd BAX MET 20h58′50″ +00h01′45″
10 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 20h59′14″ +00h02′09″
11 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 21h00′08″ +00h03′03″
12 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 21h00′38″ +00h03′33″
13 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 21h00′51″ +00h03′46″
14 086 FRA Quentin PACHER VCB 21h01′35″ +00h04′30″
15 075 ITA Luca COVILI BRD 21h02′16″ +00h05′11″
16 064 ITA Mauro FINETTO DMP 21h02′48″ +00h05′43″
17 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 21h04′42″ +00h07′37″
18 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 21h04′44″ +00h07′39″
19 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 21h08′24″ +00h11′19″
20 043 AUS Nathan EARLE ICA 21h08′35″ +00h11′30″
21 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 21h09′37″ +00h12′32″
22 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 21h10′09″ +00h13′04″
23 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 21h10′16″ +00h13′11″
24 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 21h11′35″ +00h14′30″
25 174 GER Dominik ROBER PUS 21h12′23″ +00h15′18″
26 001 SLO Grega BOLE TBM 21h12′38″ +00h15′33″
27 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 21h12′47″ +00h15′42″
28 154 POL Maciej PATERSKI WIB 21h13′46″ +00h16′41″
29 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 21h13′52″ +00h16′47″
30 144 NED Stef KRUL MET 21h13′55″ +00h16′50″
31 101 SLO Andi BAJC RSW 21h13′56″ +00h16′51″
32 025 AUS Callum SCOTSON MTS 21h13′59″ +00h16′54″
33 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 21h14′27″ +00h17′22″
34 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 21h14′37″ +00h17′32″
35 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 21h15′06″ +00h18′01″
36 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 21h15′31″ +00h18′26″
37 055 CRO Josip RUMAC ANS 21h16′16″ +00h19′11″
38 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 21h16′32″ +00h19′27″
39 006 SLO Jan TRATNIK TBM 21h16′53″ +00h19′48″
40 142 NED Dylan BOUWMANS MET 21h17′36″ +00h20′31″
41 047 ESP Ruben PLAZA ICA 21h17′36″ +00h20′31″
42 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 21h17′53″ +00h20′48″
43 132 SLO Matic GROSELJ LGS 21h18′26″ +00h21′21″
44 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 21h18′34″ +00h21′29″
45 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 21h19′51″ +00h22′46″
46 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 21h19′52″ +00h22′47″
47 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 21h20′00″ +00h22′55″
48 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 21h20′29″ +00h23′24″
49 087 SUI Patrick MULLER VCB 21h21′20″ +00h24′15″
50 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 21h21′33″ +00h24′28″
51 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 21h23′09″ +00h26′04″
52 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 21h23′26″ +00h26′21″
53 136 SLO Aljaz PRAH LGS 21h24′13″ +00h27′08″
54 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 21h25′12″ +00h28′07″
55 172 GER John MANDRYSCH PUS 21h25′26″ +00h28′21″
56 134 AUS Benjamin HILL LGS 21h25′58″ +00h28′53″
57 077 ITA Paolo SIMION BRD 21h26′32″ +00h29′27″
58 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 21h26′32″ +00h29′27″
59 135 SLO Rok KOROSEC LGS 21h26′53″ +00h29′48″
60 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 21h27′08″ +00h30′03″
61 165 GER Timon LODERER HAC 21h27′53″ +00h30′48″
62 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 21h27′56″ +00h30′51″
63 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 21h28′00″ +00h30′55″
64 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 21h28′17″ +00h31′12″
65 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 21h28′55″ +00h31′50″
66 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 21h29′27″ +00h32′22″
67 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 21h29′35″ +00h32′30″
68 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 21h29′43″ +00h32′38″
69 084 BEL Bert DE BACKER VCB 21h29′52″ +00h32′47″
70 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 21h30′12″ +00h33′07″
71 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 21h30′48″ +00h33′43″
72 124 SLO David PER ADR 21h30′56″ +00h33′51″
73 155 POL Michal PODLASKI WIB 21h31′45″ +00h34′40″
74 097 AUT Markus WILDAUER TIR 21h31′46″ +00h34′41″
75 095 AUT Patrick GAMPER TIR 21h33′05″ +00h36′00″
76 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 21h33′10″ +00h36′05″
77 105 AUT Daniel LEHNER RSW 21h34′34″ +00h37′29″
78 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 21h35′03″ +00h37′58″
79 173 GER Tobias NOLDE PUS 21h35′36″ +00h38′31″
80 103 AUT Florian KIERNER RSW 21h35′51″ +00h38′46″
81 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 21h36′23″ +00h39′18″
82 072 ITA Marco MARONESE BRD 21h36′36″ +00h39′31″
83 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 21h37′49″ +00h40′44″
84 122 SLO Marko KUMP ADR 21h37′49″ +00h40′44″
85 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 21h38′09″ +00h41′04″
86 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 21h38′26″ +00h41′21″
87 177 GER Jonathan DINKLER PUS 21h40′04″ +00h42′59″
88 021 NZL James FOUCHE MTS 21h40′11″ +00h43′06″
89 094 AUT Florian GAMPER TIR 21h41′39″ +00h44′34″
90 096 ITA Samuele RIVI TIR 21h41′44″ +00h44′39″
91 166 GER Jonas RAPP HAC 21h46′38″ +00h49′33″
92 133 AUS Timothy GUY LGS 21h48′12″ +00h51′07″
93 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 21h48′47″ +00h51′42″
94 163 AUT Andreas HOFER HAC 21h52′40″ +00h55′35″
95 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 21h55′10″ +00h58′05″
96 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 22h00′30″ +01h03′25″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 72
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 52
3 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 45
4 122 SLO Marko KUMP ADR 41
5 026 GBR Adam YATES MTS 36
6 077 ITA Paolo SIMION BRD 32
7 172 GER John MANDRYSCH PUS 30
8 154 POL Maciej PATERSKI WIB 30
9 016 ITA Davide VILLELLA AST 29
10 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 28
11 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 28
12 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 27
13 001 SLO Grega BOLE TBM 25
14 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 22
15 141 NED Sjoerd BAX MET 21
16 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 21
17 086 FRA Quentin PACHER VCB 20
18 006 SLO Jan TRATNIK TBM 20
19 103 AUT Florian KIERNER RSW 20
20 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 18
21 004 SLO Domen NOVAK TBM 17
22 055 CRO Josip RUMAC ANS 17
23 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
24 101 SLO Andi BAJC RSW 16
25 134 AUS Benjamin HILL LGS 16
26 144 NED Stef KRUL MET 15
27 017 KAZ Andrey ZEITS AST 14
28 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 14
29 095 AUT Patrick GAMPER TIR 12
30 065 FRA Alexis GUERIN DMP 12
31 043 AUS Nathan EARLE ICA 10
32 025 AUS Callum SCOTSON MTS 9
33 047 ESP Ruben PLAZA ICA 8
34 132 SLO Matic GROSELJ LGS 8
35 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
36 075 ITA Luca COVILI BRD 7
37 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 6
38 096 ITA Samuele RIVI TIR 6
39 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 6
40 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 6
41 165 GER Timon LODERER HAC 6
42 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
43 094 AUT Florian GAMPER TIR 5
44 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5
45 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 5
46 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 5
47 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
48 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4
49 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
50 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4
51 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3
52 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
53 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 2
54 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 2
55 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
56 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 1
57 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR Adam YATES MTS 22
2 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 20
3 004 SLO Domen NOVAK TBM 17
4 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
5 016 ITA Davide VILLELLA AST 15
6 134 AUS Benjamin HILL LGS 13
7 097 AUT Markus WILDAUER TIR 11
8 043 AUS Nathan EARLE ICA 8
9 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 6
10 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4
11 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4
12 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3
13 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3
14 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3
15 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
16 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
17 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
18 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 2
19 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
20 105 AUT Daniel LEHNER RSW 2
21 096 ITA Samuele RIVI TIR 2
22 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
23 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
24 144 NED Stef KRUL MET 1
25 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 1
26 172 GER John MANDRYSCH PUS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 21h00′38″ +00′00″
2 075 ITA Luca COVILI BRD 21h02′16″ +01′38″
3 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 21h04′42″ +04′04″
4 174 GER Dominik ROBER PUS 21h12′23″ +11′45″
5 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 21h12′47″ +12′09″
6 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 21h15′06″ +14′28″
7 142 NED Dylan BOUWMANS MET 21h17′36″ +16′58″
8 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 21h21′33″ +20′55″
9 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 21h23′09″ +22′31″
10 136 SLO Aljaz PRAH LGS 21h24′13″ +23′35″
11 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 21h26′32″ +25′54″
12 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 21h28′17″ +27′39″
13 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 21h29′27″ +28′49″
14 097 AUT Markus WILDAUER TIR 21h31′46″ +31′08″
15 095 AUT Patrick GAMPER TIR 21h33′05″ +32′27″
16 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 21h33′10″ +32′32″
17 173 GER Tobias NOLDE PUS 21h35′36″ +34′58″
18 103 AUT Florian KIERNER RSW 21h35′51″ +35′13″
19 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 21h37′49″ +37′11″
20 021 NZL James FOUCHE MTS 21h40′11″ +39′33″
21 094 AUT Florian GAMPER TIR 21h41′39″ +41′01″
22 096 ITA Samuele RIVI TIR 21h41′44″ +41′06″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 21h55′10″ +54′32″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 62h55′38″ +00h00′00″
2 CCC USA CCC TEAM 62h56′48″ +00h01′10″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 62h58′40″ +00h03′02″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 63h00′58″ +00h05′20″
5 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 63h02′20″ +00h06′42″
6 ILU USA TEAM ILLUMINATE 63h19′34″ +00h23′56″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 63h22′14″ +00h26′36″
8 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 63h22′18″ +00h26′40″
9 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 63h27′30″ +00h31′52″
10 WIB POL WIBATECH MERX 63h34′46″ +00h39′08″
11 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 63h34′56″ +00h39′18″
12 BRD ITA BARDIANI CSF 63h37′15″ +00h41′37″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 63h56′43″ +01h01′05″
14 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 64h01′11″ +01h05′33″
15 PUS GER P & S METALLTECHNIK 64h03′04″ +01h07′26″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 64h03′17″ +01h07′39″
17 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 64h09′09″ +01h13′31″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 64h30′19″ +01h34′41″