CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Rabac - Platak

Datum održavanja: 05.10.2019. Dužina etape: 142 km

Rezultati nakon pete etape

Pobjednik etape
026 GBR Adam YATES (MTS)
Vrijeme
3h40′01″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
52h48′00″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
026 GBR Adam YATES (MTS)
Vrijeme
17h34′46″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
023 AUS Alexander EDMONDSON (MTS)
Bodovi
60
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
031 AUT Riccardo ZOIDL (CCC)
Bodovi
20
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
012 KAZ Vadim PRONSKIY (AST)
Vrijeme
17h37′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 026 GBR Adam YATES MTS 3h40′01″ +00′00″
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 3h40′11″ +00′10″
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 3h40′11″ +00′10″
4 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 3h40′11″ +00′10″
5 004 SLO Domen NOVAK TBM 3h40′12″ +00′11″
6 043 AUS Nathan EARLE ICA 3h40′18″ +00′17″
7 017 KAZ Andrey ZEITS AST 3h40′23″ +00′22″
8 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3h40′50″ +00′49″
9 075 ITA Luca COVILI BRD 3h40′54″ +00′53″
10 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 3h41′11″ +01′10″
11 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 3h41′15″ +01′14″
12 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 3h41′32″ +01′31″
13 141 NED Sjoerd BAX MET 3h41′35″ +01′34″
14 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 3h41′38″ +01′37″
15 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 3h41′40″ +01′39″
16 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 3h42′05″ +02′04″
17 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 3h42′34″ +02′33″
18 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3h42′38″ +02′37″
19 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 3h42′44″ +02′43″
20 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 3h42′44″ +02′43″
21 064 ITA Mauro FINETTO DMP 3h44′21″ +04′20″
22 086 FRA Quentin PACHER VCB 3h44′21″ +04′20″
23 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 3h44′23″ +04′22″
24 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 3h44′50″ +04′49″
25 055 CRO Josip RUMAC ANS 3h45′53″ +05′52″
26 047 ESP Ruben PLAZA ICA 3h48′32″ +08′31″
27 025 AUS Callum SCOTSON MTS 3h49′02″ +09′01″
28 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 3h49′28″ +09′27″
29 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 3h50′02″ +10′01″
30 087 SUI Patrick MULLER VCB 3h50′02″ +10′01″
31 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 3h51′09″ +11′08″
32 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 3h51′44″ +11′43″
33 174 GER Dominik ROBER PUS 3h53′54″ +13′53″
34 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 3h53′56″ +13′55″
35 001 SLO Grega BOLE TBM 3h54′09″ +14′08″
36 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 3h54′09″ +14′08″
37 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 3h54′14″ +14′13″
38 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 3h55′48″ +15′47″
39 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 3h56′19″ +16′18″
40 136 SLO Aljaz PRAH LGS 3h56′22″ +16′21″
41 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 3h56′22″ +16′21″
42 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 3h56′22″ +16′21″
43 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 3h56′22″ +16′21″
44 101 SLO Andi BAJC RSW 3h56′22″ +16′21″
45 154 POL Maciej PATERSKI WIB 3h56′22″ +16′21″
46 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 3h56′22″ +16′21″
47 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 3h56′22″ +16′21″
48 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 3h56′22″ +16′21″
49 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3h56′22″ +16′21″
50 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 3h56′22″ +16′21″
51 166 GER Jonas RAPP HAC 3h56′22″ +16′21″
52 142 NED Dylan BOUWMANS MET 3h56′22″ +16′21″
53 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 3h56′22″ +16′21″
54 144 NED Stef KRUL MET 3h56′22″ +16′21″
55 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 3h56′22″ +16′21″
56 132 SLO Matic GROSELJ LGS 3h56′22″ +16′21″
57 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 3h56′22″ +16′21″
58 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 3h56′22″ +16′21″
59 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 3h57′00″ +16′59″
60 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3h57′12″ +17′11″
61 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 3h57′12″ +17′11″
62 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h02′46″ +22′45″
63 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 4h02′46″ +22′45″
64 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4h04′15″ +24′14″
65 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h04′15″ +24′14″
66 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 4h04′15″ +24′14″
67 105 AUT Daniel LEHNER RSW 4h04′15″ +24′14″
68 134 AUS Benjamin HILL LGS 4h04′15″ +24′14″
69 021 NZL James FOUCHE MTS 4h04′15″ +24′14″
70 177 GER Jonathan DINKLER PUS 4h04′15″ +24′14″
71 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h04′15″ +24′14″
72 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 4h04′15″ +24′14″
73 172 GER John MANDRYSCH PUS 4h04′15″ +24′14″
74 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 4h04′15″ +24′14″
75 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4h04′15″ +24′14″
76 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h04′15″ +24′14″
77 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h04′15″ +24′14″
78 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 4h04′15″ +24′14″
79 155 POL Michal PODLASKI WIB 4h04′15″ +24′14″
80 124 SLO David PER ADR 4h04′15″ +24′14″
81 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 4h04′15″ +24′14″
82 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h04′15″ +24′14″
83 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h04′15″ +24′14″
84 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h04′15″ +24′14″
85 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 4h04′15″ +24′14″
86 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 4h05′44″ +25′43″
87 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h06′13″ +26′12″
88 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 4h06′13″ +26′12″
89 163 AUT Andreas HOFER HAC 4h06′13″ +26′12″
90 077 ITA Paolo SIMION BRD 4h07′08″ +27′07″
91 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 4h07′08″ +27′07″
92 165 GER Timon LODERER HAC 4h07′08″ +27′07″
93 122 SLO Marko KUMP ADR 4h07′08″ +27′07″
94 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 4h07′08″ +27′07″
95 135 SLO Rok KOROSEC LGS 4h07′08″ +27′07″
96 072 ITA Marco MARONESE BRD 4h07′08″ +27′07″
97 133 AUS Timothy GUY LGS 4h16′24″ +36′23″
98 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h16′24″ +36′23″
DNF 171 GER Robert JAGELER PUS    
DNF 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS    
DNF 027 HUN Barnabas PEAK MTS    
DNF 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP    
DNS 106 AUT Stephan RABITSCH RSW    
DNS 161 AUT Daniel EICHINGER HAC    
DNS 022 NZL Sam BEWLEY MTS    
Sprint - Labin - 9,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 004 SLO Domen NOVAK TBM 5
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 3
3 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 1
Sprint - Opatija - 95,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 047 ESP Ruben PLAZA ICA 5
2 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3
3 065 FRA Alexis GUERIN DMP 1
Sprint - Rijeka - 109,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 001 SLO Grega BOLE TBM 5
2 047 ESP Ruben PLAZA ICA 3
3 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
Finish - Platak - 136,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR Adam YATES MTS 25
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 20
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
4 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 14
5 004 SLO Domen NOVAK TBM 12
6 043 AUS Nathan EARLE ICA 10
7 017 KAZ Andrey ZEITS AST 9
8 065 FRA Alexis GUERIN DMP 8
9 075 ITA Luca COVILI BRD 7
10 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 6
11 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 5
12 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 4
13 141 NED Sjoerd BAX MET 3
14 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 2
15 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 1
KoM Cat. 2 - Gračišće - 35,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 6
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 4
3 096 ITA Samuele RIVI TIR 2
KoM Cat. HC - Dopo Lavoro (PP Učka) - 75,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 20
2 004 SLO Domen NOVAK TBM 15
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 10
4 043 AUS Nathan EARLE ICA 8
5 026 GBR Adam YATES MTS 6
6 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4
7 016 ITA Davide VILLELLA AST 3
8 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 2
KoM Cat. 1 - Platak - 136,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR Adam YATES MTS 12
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 8
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 6
4 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4
5 004 SLO Domen NOVAK TBM 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 075 ITA Luca COVILI BRD 3h40′54″ +00′00″
2 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 3h41′15″ +00′21″
3 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 3h42′05″ +01′11″
4 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3h42′38″ +01′44″
5 174 GER Dominik ROBER PUS 3h53′54″ +13′00″
6 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 3h53′56″ +13′02″
7 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 3h55′48″ +14′54″
8 136 SLO Aljaz PRAH LGS 3h56′22″ +15′28″
9 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 3h56′22″ +15′28″
10 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 3h56′22″ +15′28″
11 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 3h56′22″ +15′28″
12 142 NED Dylan BOUWMANS MET 3h56′22″ +15′28″
13 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 3h57′12″ +16′18″
14 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h02′46″ +21′52″
15 021 NZL James FOUCHE MTS 4h04′15″ +23′21″
16 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h04′15″ +23′21″
17 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h04′15″ +23′21″
18 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h04′15″ +23′21″
19 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h04′15″ +23′21″
20 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h04′15″ +23′21″
21 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h04′15″ +23′21″
22 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h06′13″ +25′19″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h16′24″ +35′30″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 11h03′12″ +00h00′00″
2 CCC USA CCC TEAM 11h04′23″ +00h01′11″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 11h06′37″ +00h03′25″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 11h07′55″ +00h04′43″
5 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 11h10′01″ +00h06′49″
6 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 11h10′35″ +00h07′23″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 11h22′52″ +00h19′40″
8 ILU USA TEAM ILLUMINATE 11h23′21″ +00h20′09″
9 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 11h28′30″ +00h25′18″
10 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 11h32′52″ +00h29′40″
11 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 11h33′45″ +00h30′33″
12 WIB POL WIBATECH MERX 11h37′07″ +00h33′55″
13 BRD ITA BARDIANI CSF 11h41′31″ +00h38′19″
14 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 11h53′04″ +00h49′52″
15 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 11h56′59″ +00h53′47″
16 PUS GER P & S METALLTECHNIK 12h02′24″ +00h59′12″
17 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 12h04′52″ +01h01′40″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 12h06′50″ +01h03′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 026 GBR Adam YATES MTS 17h34′46″ +00′00″
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 17h35′01″ +00′15″
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 17h35′03″ +00′17″
4 017 KAZ Andrey ZEITS AST 17h35′19″ +00′33″
5 004 SLO Domen NOVAK TBM 17h35′27″ +00′41″
6 065 FRA Alexis GUERIN DMP 17h35′43″ +00′57″
7 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 17h36′02″ +01′16″
8 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 17h36′28″ +01′42″
9 141 NED Sjoerd BAX MET 17h36′31″ +01′45″
10 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 17h36′36″ +01′50″
11 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 17h37′30″ +02′44″
12 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 17h37′54″ +03′08″
13 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 17h38′13″ +03′27″
14 086 FRA Quentin PACHER VCB 17h39′16″ +04′30″
15 075 ITA Luca COVILI BRD 17h39′38″ +04′52″
16 064 ITA Mauro FINETTO DMP 17h40′10″ +05′24″
17 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 17h40′36″ +05′50″
18 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 17h42′14″ +07′28″
19 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 17h43′13″ +08′27″
20 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 17h43′20″ +08′34″
21 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 17h45′56″ +11′10″
22 043 AUS Nathan EARLE ICA 17h46′01″ +11′15″
23 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 17h46′24″ +11′38″
24 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 17h46′27″ +11′41″
25 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 17h48′54″ +14′08″
26 001 SLO Grega BOLE TBM 17h48′56″ +14′10″
27 174 GER Dominik ROBER PUS 17h49′45″ +14′59″
28 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 17h50′09″ +15′23″
29 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 17h50′27″ +15′41″
30 047 ESP Ruben PLAZA ICA 17h50′36″ +15′50″
31 025 AUS Callum SCOTSON MTS 17h51′01″ +16′15″
32 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 17h51′12″ +16′26″
33 154 POL Maciej PATERSKI WIB 17h51′18″ +16′32″
34 101 SLO Andi BAJC RSW 17h51′18″ +16′32″
35 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 17h51′18″ +16′32″
36 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 17h51′26″ +16′40″
37 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 17h51′38″ +16′52″
38 144 NED Stef KRUL MET 17h51′40″ +16′54″
39 055 CRO Josip RUMAC ANS 17h52′31″ +17′45″
40 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 17h52′43″ +17′57″
41 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 17h52′56″ +18′10″
42 142 NED Dylan BOUWMANS MET 17h53′36″ +18′50″
43 087 SUI Patrick MULLER VCB 17h54′24″ +19′38″
44 006 SLO Jan TRATNIK TBM 17h54′43″ +19′57″
45 132 SLO Matic GROSELJ LGS 17h54′46″ +20′00″
46 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 17h55′15″ +20′29″
47 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 17h56′09″ +21′23″
48 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 17h56′20″ +21′34″
49 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 17h56′32″ +21′46″
50 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 17h57′23″ +22′37″
51 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 17h57′32″ +22′46″
52 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 17h57′34″ +22′48″
53 136 SLO Aljaz PRAH LGS 17h58′17″ +23′31″
54 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 18h00′04″ +25′18″
55 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 18h00′40″ +25′54″
56 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 18h00′48″ +26′02″
57 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 18h00′50″ +26′04″
58 172 GER John MANDRYSCH PUS 18h02′12″ +27′26″
59 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 18h02′59″ +28′13″
60 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 18h03′08″ +28′22″
61 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 18h03′12″ +28′26″
62 134 AUS Benjamin HILL LGS 18h03′39″ +28′53″
63 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 18h03′48″ +29′02″
64 077 ITA Paolo SIMION BRD 18h04′06″ +29′20″
65 135 SLO Rok KOROSEC LGS 18h04′16″ +29′30″
66 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 18h04′22″ +29′36″
67 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 18h04′24″ +29′38″
68 097 AUT Markus WILDAUER TIR 18h04′32″ +29′46″
69 155 POL Michal PODLASKI WIB 18h04′49″ +30′03″
70 165 GER Timon LODERER HAC 18h04′55″ +30′09″
71 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 18h05′15″ +30′29″
72 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 18h05′17″ +30′31″
73 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 18h06′10″ +31′24″
74 084 BEL Bert DE BACKER VCB 18h06′47″ +32′01″
75 124 SLO David PER ADR 18h07′11″ +32′25″
76 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 18h07′59″ +33′13″
77 173 GER Tobias NOLDE PUS 18h08′40″ +33′54″
78 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 18h09′19″ +34′33″
79 072 ITA Marco MARONESE BRD 18h09′40″ +34′54″
80 122 SLO Marko KUMP ADR 18h10′11″ +35′25″
81 095 AUT Patrick GAMPER TIR 18h10′51″ +36′05″
82 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 18h11′01″ +36′15″
83 105 AUT Daniel LEHNER RSW 18h11′02″ +36′16″
84 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 18h11′26″ +36′40″
85 103 AUT Florian KIERNER RSW 18h13′41″ +38′55″
86 096 ITA Samuele RIVI TIR 18h14′27″ +39′41″
87 094 AUT Florian GAMPER TIR 18h15′25″ +40′39″
88 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18h15′30″ +40′44″
89 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 18h16′29″ +41′43″
90 177 GER Jonathan DINKLER PUS 18h16′40″ +41′54″
91 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 18h16′50″ +42′04″
92 021 NZL James FOUCHE MTS 18h17′10″ +42′24″
93 166 GER Jonas RAPP HAC 18h19′34″ +44′48″
94 133 AUS Timothy GUY LGS 18h21′16″ +46′30″
95 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 18h23′48″ +49′02″
96 163 AUT Andreas HOFER HAC 18h25′36″ +50′50″
97 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 18h28′14″ +53′28″
98 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 18h32′52″ +58′06″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 60
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 52
3 122 SLO Marko KUMP ADR 41
4 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 35
5 172 GER John MANDRYSCH PUS 30
6 154 POL Maciej PATERSKI WIB 29
7 077 ITA Paolo SIMION BRD 29
8 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 28
9 026 GBR Adam YATES MTS 27
10 016 ITA Davide VILLELLA AST 27
11 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 27
12 001 SLO Grega BOLE TBM 25
13 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 22
14 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 21
15 004 SLO Domen NOVAK TBM 17
16 055 CRO Josip RUMAC ANS 17
17 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
18 101 SLO Andi BAJC RSW 16
19 017 KAZ Andrey ZEITS AST 14
20 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 14
21 086 FRA Quentin PACHER VCB 14
22 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 13
23 141 NED Sjoerd BAX MET 13
24 065 FRA Alexis GUERIN DMP 12
25 043 AUS Nathan EARLE ICA 10
26 025 AUS Callum SCOTSON MTS 9
27 134 AUS Benjamin HILL LGS 9
28 047 ESP Ruben PLAZA ICA 8
29 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
30 075 ITA Luca COVILI BRD 7
31 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 6
32 096 ITA Samuele RIVI TIR 6
33 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 6
34 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 6
35 165 GER Timon LODERER HAC 6
36 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
37 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5
38 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 5
39 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 5
40 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
41 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4
42 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
43 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4
44 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3
45 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
46 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 2
47 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 2
48 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
49 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
50 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 1
51 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
52 103 AUT Florian KIERNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR Adam YATES MTS 22
2 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 20
3 004 SLO Domen NOVAK TBM 17
4 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
5 016 ITA Davide VILLELLA AST 15
6 134 AUS Benjamin HILL LGS 13
7 097 AUT Markus WILDAUER TIR 11
8 043 AUS Nathan EARLE ICA 8
9 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 6
10 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4
11 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4
12 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3
13 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3
14 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
15 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
16 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
17 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 2
18 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
19 096 ITA Samuele RIVI TIR 2
20 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
21 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
22 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 1
23 172 GER John MANDRYSCH PUS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 17h37′54″ +00′00″
2 075 ITA Luca COVILI BRD 17h39′38″ +01′44″
3 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 17h42′14″ +04′20″
4 174 GER Dominik ROBER PUS 17h49′45″ +11′51″
5 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 17h50′09″ +12′15″
6 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 17h51′18″ +13′24″
7 142 NED Dylan BOUWMANS MET 17h53′36″ +15′42″
8 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 17h56′09″ +18′15″
9 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 17h56′20″ +18′26″
10 136 SLO Aljaz PRAH LGS 17h58′17″ +20′23″
11 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 18h00′50″ +22′56″
12 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 18h03′12″ +25′18″
13 097 AUT Markus WILDAUER TIR 18h04′32″ +26′38″
14 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 18h05′17″ +27′23″
15 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 18h06′10″ +28′16″
16 173 GER Tobias NOLDE PUS 18h08′40″ +30′46″
17 095 AUT Patrick GAMPER TIR 18h10′51″ +32′57″
18 103 AUT Florian KIERNER RSW 18h13′41″ +35′47″
19 096 ITA Samuele RIVI TIR 18h14′27″ +36′33″
20 094 AUT Florian GAMPER TIR 18h15′25″ +37′31″
21 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 18h15′30″ +37′36″
22 021 NZL James FOUCHE MTS 18h17′10″ +39′16″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 18h28′14″ +50′20″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 52h48′00″ +00h00′00″
2 CCC USA CCC TEAM 52h49′11″ +00h01′11″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 52h51′25″ +00h03′25″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 52h53′35″ +00h05′35″
5 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 52h55′23″ +00h07′23″
6 ILU USA TEAM ILLUMINATE 53h10′21″ +00h22′21″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 53h13′32″ +00h25′32″
8 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 53h13′52″ +00h25′52″
9 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 53h18′26″ +00h30′26″
10 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 53h18′55″ +00h30′55″
11 WIB POL WIBATECH MERX 53h24′50″ +00h36′50″
12 BRD ITA BARDIANI CSF 53h29′33″ +00h41′33″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 53h48′02″ +01h00′02″
14 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 53h49′57″ +01h01′57″
15 PUS GER P & S METALLTECHNIK 53h53′48″ +01h05′48″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 53h54′51″ +01h06′51″
17 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 53h58′28″ +01h10′28″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 54h13′17″ +01h25′17″