CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Starigrad - Paklenica - Crikvenica

Datum održavanja: 04.10.2019. Dužina etape: 159 km

Rezultati nakon četvrte etape

Pobjednik etape
125 SRB Dusan RAJOVIC (ADR)
Vrijeme
3h30′24″
Najbolja ekipa
MTS AUS MITCHELTON SCOTT
Vrijeme
41h45′00″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
015 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
13h54′44″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
023 AUS Alexander EDMONDSON (MTS)
Bodovi
60
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
097 AUT Markus WILDAUER (TIR)
Bodovi
11
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
032 GER Georg ZIMMERMANN (CCC)
Vrijeme
13h55′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 3h30′24″ +00′00″
2 077 ITA Paolo SIMION BRD 3h30′24″ +00′00″
3 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 3h30′24″ +00′00″
4 154 POL Maciej PATERSKI WIB 3h30′24″ +00′00″
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 3h30′28″ +00′04″
6 055 CRO Josip RUMAC ANS 3h30′28″ +00′04″
7 025 AUS Callum SCOTSON MTS 3h30′28″ +00′04″
8 086 FRA Quentin PACHER VCB 3h30′28″ +00′04″
9 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 3h30′28″ +00′04″
10 101 SLO Andi BAJC RSW 3h30′28″ +00′04″
11 017 KAZ Andrey ZEITS AST 3h30′28″ +00′04″
12 016 ITA Davide VILLELLA AST 3h30′28″ +00′04″
13 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 3h30′28″ +00′04″
14 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 3h30′28″ +00′04″
15 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 3h30′28″ +00′04″
16 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 3h30′28″ +00′04″
17 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 3h30′28″ +00′04″
18 064 ITA Mauro FINETTO DMP 3h30′28″ +00′04″
19 026 GBR Adam YATES MTS 3h30′28″ +00′04″
20 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 3h30′28″ +00′04″
21 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3h30′28″ +00′04″
22 144 NED Stef KRUL MET 3h30′28″ +00′04″
23 141 NED Sjoerd BAX MET 3h30′28″ +00′04″
24 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 3h30′28″ +00′04″
25 134 AUS Benjamin HILL LGS 3h30′28″ +00′04″
26 043 AUS Nathan EARLE ICA 3h30′28″ +00′04″
27 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 3h30′35″ +00′11″
28 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 3h30′35″ +00′11″
29 174 GER Dominik ROBER PUS 3h30′37″ +00′13″
30 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 3h30′37″ +00′13″
31 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3h30′37″ +00′13″
32 047 ESP Ruben PLAZA ICA 3h30′37″ +00′13″
33 001 SLO Grega BOLE TBM 3h30′41″ +00′17″
34 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 3h30′41″ +00′17″
35 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 3h30′41″ +00′17″
36 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 3h30′41″ +00′17″
37 004 SLO Domen NOVAK TBM 3h30′41″ +00′17″
38 075 ITA Luca COVILI BRD 3h30′41″ +00′17″
39 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 3h30′41″ +00′17″
40 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 3h30′43″ +00′19″
41 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 3h30′43″ +00′19″
42 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 3h30′43″ +00′19″
43 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 3h30′43″ +00′19″
44 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 3h30′28″ +00′04″
45 142 NED Dylan BOUWMANS MET 3h30′46″ +00′22″
46 135 SLO Rok KOROSEC LGS 3h30′47″ +00′23″
47 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 3h30′28″ +00′04″
48 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 3h30′28″ +00′04″
49 165 GER Timon LODERER HAC 3h31′07″ +00′43″
50 132 SLO Matic GROSELJ LGS 3h31′07″ +00′43″
51 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 3h31′07″ +00′43″
52 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 3h30′28″ +00′04″
53 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 3h30′28″ +00′04″
54 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 3h31′22″ +00′58″
55 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 3h31′22″ +00′58″
56 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3h31′22″ +00′58″
57 172 GER John MANDRYSCH PUS 3h31′22″ +00′58″
58 133 AUS Timothy GUY LGS 3h31′22″ +00′58″
59 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 3h31′22″ +00′58″
60 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 3h31′22″ +00′58″
61 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 3h31′22″ +00′58″
62 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 3h31′28″ +01′04″
63 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 3h31′28″ +01′04″
64 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3h31′28″ +01′04″
65 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 3h31′31″ +01′07″
66 136 SLO Aljaz PRAH LGS 3h31′50″ +01′26″
67 087 SUI Patrick MULLER VCB 3h32′54″ +02′30″
68 084 BEL Bert DE BACKER VCB 3h32′54″ +02′30″
69 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 3h32′54″ +02′30″
70 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3h32′54″ +02′30″
71 173 GER Tobias NOLDE PUS 3h32′54″ +02′30″
72 103 AUT Florian KIERNER RSW 3h32′54″ +02′30″
73 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 3h32′54″ +02′30″
74 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 3h32′54″ +02′30″
75 155 POL Michal PODLASKI WIB 3h32′54″ +02′30″
76 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 3h32′54″ +02′30″
77 124 SLO David PER ADR 3h32′54″ +02′30″
78 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3h32′54″ +02′30″
79 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 3h32′54″ +02′30″
80 097 AUT Markus WILDAUER TIR 3h32′54″ +02′30″
81 072 ITA Marco MARONESE BRD 3h32′54″ +02′30″
82 122 SLO Marko KUMP ADR 3h32′54″ +02′30″
83 094 AUT Florian GAMPER TIR 3h32′54″ +02′30″
84 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 3h32′54″ +02′30″
85 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 3h32′54″ +02′30″
86 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 3h33′06″ +02′42″
87 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 3h33′29″ +03′05″
88 096 ITA Samuele RIVI TIR 3h33′29″ +03′05″
89 027 HUN Barnabas PEAK MTS 3h33′43″ +03′19″
90 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 3h33′43″ +03′19″
91 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 3h33′45″ +03′21″
92 105 AUT Daniel LEHNER RSW 3h33′45″ +03′21″
93 163 AUT Andreas HOFER HAC 3h33′45″ +03′21″
94 166 GER Jonas RAPP HAC 3h33′45″ +03′21″
95 177 GER Jonathan DINKLER PUS 3h33′45″ +03′21″
96 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3h33′48″ +03′24″
97 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 3h36′44″ +06′20″
98 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 3h36′44″ +06′20″
99 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 3h36′44″ +06′20″
100 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 3h36′44″ +06′20″
101 021 NZL James FOUCHE MTS 3h36′44″ +06′20″
102 171 GER Robert JAGELER PUS 3h36′44″ +06′20″
103 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 3h37′48″ +07′24″
104 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 3h37′48″ +07′24″
105 022 NZL Sam BEWLEY MTS 3h38′04″ +07′40″
Sprint - Senj - 111,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 096 ITA Samuele RIVI TIR 5
2 172 GER John MANDRYSCH PUS 3
3 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 1
Sprint - Crikvenica - 144,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 172 GER John MANDRYSCH PUS 5
2 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 3
3 096 ITA Samuele RIVI TIR 1
Finish - Crikvenica - 155,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 25
2 077 ITA Paolo SIMION BRD 20
3 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 16
4 154 POL Maciej PATERSKI WIB 14
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 12
6 055 CRO Josip RUMAC ANS 10
7 025 AUS Callum SCOTSON MTS 9
8 086 FRA Quentin PACHER VCB 8
9 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 7
10 101 SLO Andi BAJC RSW 6
11 017 KAZ Andrey ZEITS AST 5
12 016 ITA Davide VILLELLA AST 4
13 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 3
14 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 2
15 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 1
KoM Cat. 3 - Čačići - 58,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3
2 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
3 172 GER John MANDRYSCH PUS 1
KoM Cat. 3 - Dramalj - 148,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 2
3 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 3h30′24″ +00′00″
2 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 3h30′28″ +00′04″
3 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 3h30′28″ +00′04″
4 174 GER Dominik ROBER PUS 3h30′37″ +00′13″
5 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3h30′37″ +00′13″
6 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 3h30′41″ +00′17″
7 075 ITA Luca COVILI BRD 3h30′41″ +00′17″
8 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 3h30′43″ +00′19″
9 142 NED Dylan BOUWMANS MET 3h30′46″ +00′22″
10 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 3h31′22″ +00′58″
11 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3h31′22″ +00′58″
12 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 3h31′22″ +00′58″
13 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 3h31′28″ +01′04″
14 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 3h31′31″ +01′07″
15 136 SLO Aljaz PRAH LGS 3h31′50″ +01′26″
16 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3h32′54″ +02′30″
17 173 GER Tobias NOLDE PUS 3h32′54″ +02′30″
18 103 AUT Florian KIERNER RSW 3h32′54″ +02′30″
19 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 3h32′54″ +02′30″
20 097 AUT Markus WILDAUER TIR 3h32′54″ +02′30″
21 094 AUT Florian GAMPER TIR 3h32′54″ +02′30″
22 096 ITA Samuele RIVI TIR 3h33′29″ +03′05″
23 027 HUN Barnabas PEAK MTS 3h33′43″ +03′19″
24 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 3h36′44″ +06′20″
25 021 NZL James FOUCHE MTS 3h36′44″ +06′20″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 10h31′24″ +00′00″
2 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 10h31′24″ +00′00″
3 CCC USA CCC TEAM 10h31′24″ +00′00″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 10h31′24″ +00′00″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 10h31′24″ +00′00″
6 ILU USA TEAM ILLUMINATE 10h31′31″ +00′07″
7 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 10h31′37″ +00′13″
8 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 10h31′39″ +00′15″
9 ADR SLO ADRIA MOBIL 10h31′44″ +00′20″
10 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 10h31′46″ +00′22″
11 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 10h31′46″ +00′22″
12 BRD ITA BARDIANI CSF 10h31′48″ +00′24″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10h31′58″ +00′34″
14 WIB POL WIBATECH MERX 10h31′59″ +00′35″
15 PUS GER P & S METALLTECHNIK 10h32′27″ +01′03″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10h33′57″ +02′33″
17 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 10h34′57″ +03′33″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10h37′46″ +06′22″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 13h54′44″ +00′00″
2 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 13h54′50″ +00′06″
3 154 POL Maciej PATERSKI WIB 13h54′56″ +00′12″
4 065 FRA Alexis GUERIN DMP 13h54′58″ +00′14″
5 026 GBR Adam YATES MTS 13h54′59″ +00′15″
6 101 SLO Andi BAJC RSW 13h55′00″ +00′16″
7 017 KAZ Andrey ZEITS AST 13h55′00″ +00′16″
8 086 FRA Quentin PACHER VCB 13h55′00″ +00′16″
9 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 13h55′00″ +00′16″
10 016 ITA Davide VILLELLA AST 13h55′00″ +00′16″
11 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 13h55′00″ +00′16″
12 141 NED Sjoerd BAX MET 13h55′00″ +00′16″
13 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 13h55′00″ +00′16″
14 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 13h55′00″ +00′16″
15 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 13h55′00″ +00′16″
16 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 13h55′04″ +00′20″
17 001 SLO Grega BOLE TBM 13h55′07″ +00′23″
18 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 13h55′09″ +00′25″
19 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 13h55′20″ +00′36″
20 144 NED Stef KRUL MET 13h55′22″ +00′38″
21 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 13h55′22″ +00′38″
22 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 13h55′31″ +00′47″
23 064 ITA Mauro FINETTO DMP 13h55′33″ +00′49″
24 004 SLO Domen NOVAK TBM 13h55′35″ +00′51″
25 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 13h55′37″ +00′53″
26 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 13h55′40″ +00′56″
27 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 13h55′54″ +01′10″
28 174 GER Dominik ROBER PUS 13h56′04″ +01′20″
29 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 13h56′08″ +01′24″
30 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 13h56′17″ +01′33″
31 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 13h56′30″ +01′46″
32 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 13h56′30″ +01′46″
33 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 13h56′34″ +01′50″
34 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 13h56′49″ +02′05″
35 077 ITA Paolo SIMION BRD 13h56′58″ +02′14″
36 135 SLO Rok KOROSEC LGS 13h57′31″ +02′47″
37 142 NED Dylan BOUWMANS MET 13h57′36″ +02′52″
38 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 13h57′38″ +02′54″
39 165 GER Timon LODERER HAC 13h57′47″ +03′03″
40 172 GER John MANDRYSCH PUS 13h57′57″ +03′13″
41 006 SLO Jan TRATNIK TBM 13h58′21″ +03′37″
42 132 SLO Matic GROSELJ LGS 13h58′24″ +03′40″
43 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 13h58′53″ +04′09″
44 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 13h58′57″ +04′13″
45 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 13h58′57″ +04′13″
46 075 ITA Luca COVILI BRD 13h59′01″ +04′17″
47 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 13h59′03″ +04′19″
48 134 AUS Benjamin HILL LGS 13h59′30″ +04′46″
49 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 14h00′09″ +05′25″
50 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 14h00′09″ +05′25″
51 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 14h00′10″ +05′26″
52 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 14h00′11″ +05′27″
53 097 AUT Markus WILDAUER TIR 14h00′17″ +05′33″
54 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 14h00′29″ +05′45″
55 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 14h00′33″ +05′49″
56 155 POL Michal PODLASKI WIB 14h00′34″ +05′50″
57 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 14h01′00″ +06′16″
58 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 14h01′01″ +06′17″
59 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 14h01′48″ +07′04″
60 136 SLO Aljaz PRAH LGS 14h01′55″ +07′11″
61 025 AUS Callum SCOTSON MTS 14h02′03″ +07′19″
62 047 ESP Ruben PLAZA ICA 14h02′22″ +07′38″
63 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 14h02′26″ +07′42″
64 084 BEL Bert DE BACKER VCB 14h02′32″ +07′48″
65 072 ITA Marco MARONESE BRD 14h02′32″ +07′48″
66 124 SLO David PER ADR 14h02′56″ +08′12″
67 122 SLO Marko KUMP ADR 14h03′03″ +08′19″
68 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 14h03′04″ +08′20″
69 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 14h03′08″ +08′24″
70 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 14h03′25″ +08′41″
71 027 HUN Barnabas PEAK MTS 14h04′16″ +09′32″
72 087 SUI Patrick MULLER VCB 14h04′22″ +09′38″
73 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 14h04′23″ +09′39″
74 173 GER Tobias NOLDE PUS 14h04′25″ +09′41″
75 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 14h04′26″ +09′42″
76 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 14h04′28″ +09′44″
77 133 AUS Timothy GUY LGS 14h04′52″ +10′08″
78 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 14h05′04″ +10′20″
79 043 AUS Nathan EARLE ICA 14h05′47″ +11′03″
80 095 AUT Patrick GAMPER TIR 14h06′36″ +11′52″
81 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 14h06′36″ +11′52″
82 055 CRO Josip RUMAC ANS 14h06′42″ +11′58″
83 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 14h06′46″ +12′02″
84 105 AUT Daniel LEHNER RSW 14h06′47″ +12′03″
85 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 14h06′49″ +12′05″
86 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 14h07′11″ +12′27″
87 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 14h09′17″ +14′33″
88 171 GER Robert JAGELER PUS 14h09′24″ +14′40″
89 103 AUT Florian KIERNER RSW 14h09′26″ +14′42″
90 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 14h09′40″ +14′56″
91 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 14h09′48″ +15′04″
92 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 14h10′37″ +15′53″
93 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 14h11′05″ +16′21″
94 094 AUT Florian GAMPER TIR 14h11′10″ +16′26″
95 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 14h11′37″ +16′53″
96 096 ITA Samuele RIVI TIR 14h11′41″ +16′57″
97 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 14h11′50″ +17′06″
98 177 GER Jonathan DINKLER PUS 14h12′25″ +17′41″
99 021 NZL James FOUCHE MTS 14h12′55″ +18′11″
100 163 AUT Andreas HOFER HAC 14h19′23″ +24′39″
101 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 14h19′33″ +24′49″
102 166 GER Jonas RAPP HAC 14h23′12″ +28′28″
103 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 14h24′21″ +29′37″
104 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 14h25′44″ +31′00″
105 022 NZL Sam BEWLEY MTS 14h27′28″ +32′44″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 60
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 52
3 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 44
4 122 SLO Marko KUMP ADR 41
5 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 35
6 172 GER John MANDRYSCH PUS 30
7 154 POL Maciej PATERSKI WIB 29
8 077 ITA Paolo SIMION BRD 29
9 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 28
10 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 27
11 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 22
12 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 21
13 001 SLO Grega BOLE TBM 20
14 055 CRO Josip RUMAC ANS 17
15 101 SLO Andi BAJC RSW 16
16 086 FRA Quentin PACHER VCB 13
17 141 NED Sjoerd BAX MET 10
18 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 9
19 025 AUS Callum SCOTSON MTS 9
20 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
21 016 ITA Davide VILLELLA AST 7
22 096 ITA Samuele RIVI TIR 6
23 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 6
24 165 GER Timon LODERER HAC 6
25 134 AUS Benjamin HILL LGS 6
26 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 5
27 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 5
28 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
29 017 KAZ Andrey ZEITS AST 5
30 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 5
31 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
32 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4
33 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4
34 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
35 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4
36 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3
37 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
38 026 GBR Adam YATES MTS 2
39 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
40 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 2
41 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 1
42 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
43 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 1
44 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
45 171 GER Robert JAGELER PUS 1
46 103 AUT Florian KIERNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT Markus WILDAUER TIR 11
2 134 AUS Benjamin HILL LGS 9
3 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 6
4 026 GBR Adam YATES MTS 4
5 016 ITA Davide VILLELLA AST 4
6 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3
7 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
8 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3
9 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
10 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
11 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
12 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 1
13 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
14 172 GER John MANDRYSCH PUS 1
15 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 13h55′00″ +00′00″
2 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 13h55′31″ +00′31″
3 174 GER Dominik ROBER PUS 13h56′04″ +01′04″
4 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 13h56′30″ +01′30″
5 142 NED Dylan BOUWMANS MET 13h57′36″ +02′36″
6 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 13h57′38″ +02′38″
7 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 13h58′57″ +03′57″
8 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 13h58′57″ +03′57″
9 075 ITA Luca COVILI BRD 13h59′01″ +04′01″
10 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 14h00′09″ +05′09″
11 097 AUT Markus WILDAUER TIR 14h00′17″ +05′17″
12 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 14h00′33″ +05′33″
13 136 SLO Aljaz PRAH LGS 14h01′55″ +06′55″
14 027 HUN Barnabas PEAK MTS 14h04′16″ +09′16″
15 173 GER Tobias NOLDE PUS 14h04′25″ +09′25″
16 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 14h04′28″ +09′28″
17 095 AUT Patrick GAMPER TIR 14h06′36″ +11′36″
18 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 14h09′17″ +14′17″
19 103 AUT Florian KIERNER RSW 14h09′26″ +14′26″
20 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 14h09′48″ +14′48″
21 094 AUT Florian GAMPER TIR 14h11′10″ +16′10″
22 096 ITA Samuele RIVI TIR 14h11′41″ +16′41″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 14h11′50″ +16′50″
24 021 NZL James FOUCHE MTS 14h12′55″ +17′55″
25 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 14h24′21″ +29′21″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 41h45′00″ +00′00″
2 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 41h45′00″ +00′00″
3 CCC USA CCC TEAM 41h45′00″ +00′00″
4 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 41h45′13″ +00′13″
5 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 41h45′22″ +00′22″
6 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 41h45′52″ +00′52″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 41h45′56″ +00′56″
8 ILU USA TEAM ILLUMINATE 41h47′19″ +02′19″
9 WIB POL WIBATECH MERX 41h47′47″ +02′47″
10 BRD ITA BARDIANI CSF 41h48′38″ +03′38″
11 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 41h50′14″ +05′14″
12 ADR SLO ADRIA MOBIL 41h51′12″ +06′12″
13 PUS GER P & S METALLTECHNIK 41h51′41″ +06′41″
14 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 41h51′49″ +06′49″
15 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 41h57′10″ +12′10″
16 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 42h06′27″ +21′27″
17 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 42h08′59″ +23′59″
18 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 42h26′03″ +41′03″