CRO Race 2019 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Lipik

Datum održavanja: 01.10.2019. Dužina etape: 210 km

Rezultati nakon prve etape

Pobjednik etape
122 SLO Marko KUMP (ADR)
Vrijeme
4h27′29″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
13h22′27″
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
122 SLO Marko KUMP (ADR)
Vrijeme
4h27′19″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
015 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Bodovi
20
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
097 AUT Markus WILDAUER (TIR)
Bodovi
5
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
125 SRB Dusan RAJOVIC (ADR)
Vrijeme
4h27′23″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 122 SLO Marko KUMP ADR 4h27′29″ +00′00″
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 4h27′29″ +00′00″
3 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 4h27′29″ +00′00″
4 172 GER John MANDRYSCH PUS 4h27′29″ +00′00″
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 4h27′29″ +00′00″
6 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 4h27′29″ +00′00″
7 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 4h27′29″ +00′00″
8 135 SLO Rok KOROSEC LGS 4h27′29″ +00′00″
9 055 CRO Josip RUMAC ANS 4h27′29″ +00′00″
10 003 SLO Matej MOHORIC TBM 4h27′29″ +00′00″
11 177 GER Jonathan DINKLER PUS 4h27′29″ +00′00″
12 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4h27′29″ +00′00″
13 154 POL Maciej PATERSKI WIB 4h27′29″ +00′00″
14 077 ITA Paolo SIMION BRD 4h27′29″ +00′00″
15 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 4h27′29″ +00′00″
16 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h27′29″ +00′00″
17 017 KAZ Andrey ZEITS AST 4h27′29″ +00′00″
18 016 ITA Davide VILLELLA AST 4h27′29″ +00′00″
19 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h27′29″ +00′00″
20 026 GBR Adam YATES MTS 4h27′29″ +00′00″
21 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 4h27′29″ +00′00″
22 146 NED Jens VAN DEN DOOL MET 4h27′29″ +00′00″
23 045 BEL Ben HERMANS ICA 4h27′29″ +00′00″
24 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 4h27′29″ +00′00″
25 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 4h27′29″ +00′00″
26 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 4h27′29″ +00′00″
27 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 4h27′29″ +00′00″
28 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 4h27′29″ +00′00″
29 086 FRA Quentin PACHER VCB 4h27′29″ +00′00″
30 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 4h27′29″ +00′00″
31 101 SLO Andi BAJC RSW 4h27′29″ +00′00″
32 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 4h27′29″ +00′00″
33 141 NED Sjoerd BAX MET 4h27′29″ +00′00″
34 142 NED Dylan BOUWMANS MET 4h27′29″ +00′00″
35 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 4h27′29″ +00′00″
36 064 ITA Mauro FINETTO DMP 4h27′29″ +00′00″
37 043 AUS Nathan EARLE ICA 4h27′29″ +00′00″
38 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h27′29″ +00′00″
39 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 4h27′29″ +00′00″
40 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 4h27′29″ +00′00″
41 144 NED Stef KRUL MET 4h27′29″ +00′00″
42 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 4h27′29″ +00′00″
43 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 4h27′29″ +00′00″
44 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4h27′29″ +00′00″
45 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 4h27′29″ +00′00″
46 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h27′29″ +00′00″
47 124 SLO David PER ADR 4h27′29″ +00′00″
48 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 4h27′29″ +00′00″
49 004 SLO Domen NOVAK TBM 4h27′29″ +00′00″
50 174 GER Dominik ROBER PUS 4h27′29″ +00′00″
51 072 ITA Marco MARONESE BRD 4h27′29″ +00′00″
52 091 ITA Omar EL GOUZI TIR 4h27′29″ +00′00″
53 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 4h27′29″ +00′00″
54 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4h27′29″ +00′00″
55 006 SLO Jan TRATNIK TBM 4h27′29″ +00′00″
56 087 SUI Patrick MULLER VCB 4h27′29″ +00′00″
57 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h27′29″ +00′00″
58 075 ITA Luca COVILI BRD 4h27′29″ +00′00″
59 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4h27′29″ +00′00″
60 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 4h27′29″ +00′00″
61 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 4h27′29″ +00′00″
62 134 AUS Benjamin HILL LGS 4h27′29″ +00′00″
63 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 4h27′29″ +00′00″
64 047 ESP Ruben PLAZA ICA 4h27′29″ +00′00″
65 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4h27′29″ +00′00″
66 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4h27′29″ +00′00″
67 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 4h27′29″ +00′00″
68 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 4h27′29″ +00′00″
69 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 4h27′29″ +00′00″
70 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 4h27′29″ +00′00″
71 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 4h27′29″ +00′00″
72 131 SLO Tilen FINKST LGS 4h27′29″ +00′00″
73 001 SLO Grega BOLE TBM 4h27′29″ +00′00″
74 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 4h27′29″ +00′00″
75 155 POL Michal PODLASKI WIB 4h27′29″ +00′00″
76 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 4h27′29″ +00′00″
77 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 4h27′29″ +00′00″
78 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 4h27′29″ +00′00″
79 165 GER Timon LODERER HAC 4h27′29″ +00′00″
80 136 SLO Aljaz PRAH LGS 4h27′29″ +00′00″
81 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 4h27′29″ +00′00″
82 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4h27′29″ +00′00″
83 132 SLO Matic GROSELJ LGS 4h27′29″ +00′00″
84 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 4h27′29″ +00′00″
85 166 GER Jonas RAPP HAC 4h27′29″ +00′00″
86 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 4h27′29″ +00′00″
87 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 4h27′29″ +00′00″
88 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 4h27′29″ +00′00″
89 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h27′29″ +00′00″
90 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 4h27′29″ +00′00″
91 105 AUT Daniel LEHNER RSW 4h27′29″ +00′00″
92 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 4h27′29″ +00′00″
93 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 4h27′29″ +00′00″
94 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 4h27′29″ +00′00″
95 027 HUN Barnabas PEAK MTS 4h27′29″ +00′00″
96 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 4h27′29″ +00′00″
97 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 4h27′29″ +00′00″
98 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 4h27′29″ +00′00″
99 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h27′47″ +00′18″
100 133 AUS Timothy GUY LGS 4h27′55″ +00′26″
101 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h28′30″ +01′01″
102 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h28′34″ +01′05″
103 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h28′48″ +01′19″
104 171 GER Robert JAGELER PUS 4h28′52″ +01′23″
105 025 AUS Callum SCOTSON MTS 4h29′08″ +01′39″
106 163 AUT Andreas HOFER HAC 4h29′08″ +01′39″
107 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 4h29′08″ +01′39″
108 022 NZL Sam BEWLEY MTS 4h29′51″ +02′22″
109 021 NZL James FOUCHE MTS 4h29′51″ +02′22″
110 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 4h31′53″ +04′24″
111 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h31′53″ +04′24″
DNF 044 ISR Roy GOLDSTEIN ICA    
DNF 046 AUS Freddy OVETT ICA    
DNF 051 ITA Matteo BUSATO ANS    
DNF 054 COL Julian CARDONA ANS    
Sprint - Našice - 47,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 5
2 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
3 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
Sprint - Kutjevo - 74,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 5
2 003 SLO Matej MOHORIC TBM 3
3 026 GBR Adam YATES MTS 1
Sprint - Požega - 140,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
2 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3
3 103 AUT Florian KIERNER RSW 1
Finish - Lipik - 200,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 122 SLO Marko KUMP ADR 25
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 20
3 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 16
4 172 GER John MANDRYSCH PUS 14
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 12
6 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 10
7 003 SLO Matej MOHORIC TBM 6
8 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 9
9 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
10 055 CRO Josip RUMAC ANS 7
11 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
12 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4
13 154 POL Maciej PATERSKI WIB 3
14 077 ITA Paolo SIMION BRD 2
15 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 1
KoM Cat. 3 - Gradac Našički - 61,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT Markus WILDAUER TIR 3
2 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
3 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
KoM Cat. 3 - Bučje - 171,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
2 097 AUT Markus WILDAUER TIR 2
3 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h27′29″ +00′00″
2 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h27′29″ +00′00″
3 146 NED Jens VAN DEN DOOL MET 4h27′29″ +00′00″
4 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 4h27′29″ +00′00″
5 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 4h27′29″ +00′00″
6 142 NED Dylan BOUWMANS MET 4h27′29″ +00′00″
7 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h27′29″ +00′00″
8 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 4h27′29″ +00′00″
9 174 GER Dominik ROBER PUS 4h27′29″ +00′00″
10 091 ITA Omar EL GOUZI TIR 4h27′29″ +00′00″
11 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h27′29″ +00′00″
12 075 ITA Luca COVILI BRD 4h27′29″ +00′00″
13 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 4h27′29″ +00′00″
14 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 4h27′29″ +00′00″
15 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 4h27′29″ +00′00″
16 131 SLO Tilen FINKST LGS 4h27′29″ +00′00″
17 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4h27′29″ +00′00″
18 136 SLO Aljaz PRAH LGS 4h27′29″ +00′00″
19 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 4h27′29″ +00′00″
20 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h27′29″ +00′00″
21 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 4h27′29″ +00′00″
22 027 HUN Barnabas PEAK MTS 4h27′29″ +00′00″
23 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 4h27′29″ +00′00″
24 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h27′47″ +00′18″
25 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h28′34″ +01′05″
26 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h28′48″ +01′19″
27 021 NZL James FOUCHE MTS 4h29′51″ +02′22″
28 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h31′53″ +04′24″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 13h22′27″ +00′00″
2 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 13h22′27″ +00′00″
3 ADR SLO ADRIA MOBIL 13h22′27″ +00′00″
4 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 13h22′27″ +00′00″
5 PUS GER P & S METALLTECHNIK 13h22′27″ +00′00″
6 CCC USA CCC TEAM 13h22′27″ +00′00″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 13h22′27″ +00′00″
8 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 13h22′27″ +00′00″
9 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 13h22′27″ +00′00″
10 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 13h22′27″ +00′00″
11 ILU USA TEAM ILLUMINATE 13h22′27″ +00′00″
12 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 13h22′27″ +00′00″
13 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 13h22′27″ +00′00″
14 WIB POL WIBATECH MERX 13h22′27″ +00′00″
15 BRD ITA BARDIANI CSF 13h22′27″ +00′00″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 13h22′27″ +00′00″
17 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 13h22′27″ +00′00″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 13h22′27″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 122 SLO Marko KUMP ADR 4h27′19″ +00′00″
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 4h27′23″ +00′04″
3 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h27′23″ +00′04″
4 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 4h27′25″ +00′06″
5 003 SLO Matej MOHORIC TBM 4h27′27″ +00′08″
6 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4h27′27″ +00′08″
7 026 GBR Adam YATES MTS 4h27′28″ +00′09″
8 132 SLO Matic GROSELJ LGS 4h27′28″ +00′09″
9 172 GER John MANDRYSCH PUS 4h27′29″ +00′10″
10 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 4h27′29″ +00′10″
11 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 4h27′29″ +00′10″
12 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 4h27′29″ +00′10″
13 135 SLO Rok KOROSEC LGS 4h27′29″ +00′10″
14 055 CRO Josip RUMAC ANS 4h27′29″ +00′10″
15 177 GER Jonathan DINKLER PUS 4h27′29″ +00′10″
16 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4h27′29″ +00′10″
17 154 POL Maciej PATERSKI WIB 4h27′29″ +00′10″
18 077 ITA Paolo SIMION BRD 4h27′29″ +00′10″
19 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 4h27′29″ +00′10″
20 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h27′29″ +00′10″
21 017 KAZ Andrey ZEITS AST 4h27′29″ +00′10″
22 016 ITA Davide VILLELLA AST 4h27′29″ +00′10″
23 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 4h27′29″ +00′10″
24 146 NED Jens VAN DEN DOOL MET 4h27′29″ +00′10″
25 045 BEL Ben HERMANS ICA 4h27′29″ +00′10″
26 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 4h27′29″ +00′10″
27 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 4h27′29″ +00′10″
28 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 4h27′29″ +00′10″
29 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 4h27′29″ +00′10″
30 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 4h27′29″ +00′10″
31 086 FRA Quentin PACHER VCB 4h27′29″ +00′10″
32 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 4h27′29″ +00′10″
33 101 SLO Andi BAJC RSW 4h27′29″ +00′10″
34 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 4h27′29″ +00′10″
35 141 NED Sjoerd BAX MET 4h27′29″ +00′10″
36 142 NED Dylan BOUWMANS MET 4h27′29″ +00′10″
37 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 4h27′29″ +00′10″
38 064 ITA Mauro FINETTO DMP 4h27′29″ +00′10″
39 043 AUS Nathan EARLE ICA 4h27′29″ +00′10″
40 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h27′29″ +00′10″
41 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 4h27′29″ +00′10″
42 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 4h27′29″ +00′10″
43 144 NED Stef KRUL MET 4h27′29″ +00′10″
44 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 4h27′29″ +00′10″
45 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 4h27′29″ +00′10″
46 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 4h27′29″ +00′10″
47 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 4h27′29″ +00′10″
48 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 4h27′29″ +00′10″
49 124 SLO David PER ADR 4h27′29″ +00′10″
50 106 AUT Stephan RABITSCH RSW 4h27′29″ +00′10″
51 004 SLO Domen NOVAK TBM 4h27′29″ +00′10″
52 174 GER Dominik ROBER PUS 4h27′29″ +00′10″
53 072 ITA Marco MARONESE BRD 4h27′29″ +00′10″
54 091 ITA Omar EL GOUZI TIR 4h27′29″ +00′10″
55 071 ITA Giovanni CARBONI BRD 4h27′29″ +00′10″
56 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4h27′29″ +00′10″
57 006 SLO Jan TRATNIK TBM 4h27′29″ +00′10″
58 087 SUI Patrick MULLER VCB 4h27′29″ +00′10″
59 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h27′29″ +00′10″
60 075 ITA Luca COVILI BRD 4h27′29″ +00′10″
61 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4h27′29″ +00′10″
62 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 4h27′29″ +00′10″
63 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 4h27′29″ +00′10″
64 134 AUS Benjamin HILL LGS 4h27′29″ +00′10″
65 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 4h27′29″ +00′10″
66 047 ESP Ruben PLAZA ICA 4h27′29″ +00′10″
67 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4h27′29″ +00′10″
68 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 4h27′29″ +00′10″
69 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 4h27′29″ +00′10″
70 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 4h27′29″ +00′10″
71 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 4h27′29″ +00′10″
72 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 4h27′29″ +00′10″
73 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 4h27′29″ +00′10″
74 131 SLO Tilen FINKST LGS 4h27′29″ +00′10″
75 001 SLO Grega BOLE TBM 4h27′29″ +00′10″
76 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 4h27′29″ +00′10″
77 155 POL Michal PODLASKI WIB 4h27′29″ +00′10″
78 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 4h27′29″ +00′10″
79 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 4h27′29″ +00′10″
80 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 4h27′29″ +00′10″
81 165 GER Timon LODERER HAC 4h27′29″ +00′10″
82 136 SLO Aljaz PRAH LGS 4h27′29″ +00′10″
83 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 4h27′29″ +00′10″
84 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 4h27′29″ +00′10″
85 166 GER Jonas RAPP HAC 4h27′29″ +00′10″
86 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 4h27′29″ +00′10″
87 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 4h27′29″ +00′10″
88 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 4h27′29″ +00′10″
89 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h27′29″ +00′10″
90 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 4h27′29″ +00′10″
91 105 AUT Daniel LEHNER RSW 4h27′29″ +00′10″
92 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 4h27′29″ +00′10″
93 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 4h27′29″ +00′10″
94 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 4h27′29″ +00′10″
95 027 HUN Barnabas PEAK MTS 4h27′29″ +00′10″
96 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 4h27′29″ +00′10″
97 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 4h27′29″ +00′10″
98 126 SLO Gasper KATRASNIK ADR 4h27′29″ +00′10″
99 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h27′45″ +00′26″
100 133 AUS Timothy GUY LGS 4h27′55″ +00′36″
101 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4h28′30″ +01′11″
102 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h28′34″ +01′15″
103 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h28′47″ +01′28″
104 171 GER Robert JAGELER PUS 4h28′52″ +01′33″
105 025 AUS Callum SCOTSON MTS 4h29′08″ +01′49″
106 163 AUT Andreas HOFER HAC 4h29′08″ +01′49″
107 161 AUT Daniel EICHINGER HAC 4h29′08″ +01′49″
108 022 NZL Sam BEWLEY MTS 4h29′51″ +02′32″
109 021 NZL James FOUCHE MTS 4h29′51″ +02′32″
110 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h31′50″ +04′31″
111 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 4h31′53″ +04′34″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 122 SLO Marko KUMP ADR 25
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 20
3 062 ROU Eduard-Michael GROSU DMP 16
4 172 GER John MANDRYSCH PUS 14
5 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 12
6 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 10
7 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 10
8 003 SLO Matej MOHORIC TBM 9
9 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 9
10 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
11 055 CRO Josip RUMAC ANS 7
12 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
13 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
14 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4
15 065 FRA Alexis GUERIN DMP 3
16 154 POL Maciej PATERSKI WIB 3
17 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
18 077 ITA Paolo SIMION BRD 2
19 026 GBR Adam YATES MTS 1
20 132 SLO Matic GROSELJ LGS 1
21 034 POR Amaro Manuel ANTUNES CCC 1
22 103 AUT Florian KIERNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 097 AUT Markus WILDAUER TIR 5
2 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
3 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
4 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
5 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 4h27′23″ +00′00″
2 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 4h27′29″ +00′06″
3 095 AUT Patrick GAMPER TIR 4h27′29″ +00′06″
4 146 NED Jens VAN DEN DOOL MET 4h27′29″ +00′06″
5 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 4h27′29″ +00′06″
6 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 4h27′29″ +00′06″
7 142 NED Dylan BOUWMANS MET 4h27′29″ +00′06″
8 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 4h27′29″ +00′06″
9 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 4h27′29″ +00′06″
10 174 GER Dominik ROBER PUS 4h27′29″ +00′06″
11 091 ITA Omar EL GOUZI TIR 4h27′29″ +00′06″
12 096 ITA Samuele RIVI TIR 4h27′29″ +00′06″
13 075 ITA Luca COVILI BRD 4h27′29″ +00′06″
14 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 4h27′29″ +00′06″
15 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 4h27′29″ +00′06″
16 176 GER Michel ASCHENBRENNER PUS 4h27′29″ +00′06″
17 131 SLO Tilen FINKST LGS 4h27′29″ +00′06″
18 136 SLO Aljaz PRAH LGS 4h27′29″ +00′06″
19 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 4h27′29″ +00′06″
20 094 AUT Florian GAMPER TIR 4h27′29″ +00′06″
21 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 4h27′29″ +00′06″
22 027 HUN Barnabas PEAK MTS 4h27′29″ +00′06″
23 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 4h27′29″ +00′06″
24 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 4h27′45″ +00′22″
25 097 AUT Markus WILDAUER TIR 4h28′34″ +01′11″
26 103 AUT Florian KIERNER RSW 4h28′47″ +01′24″
27 021 NZL James FOUCHE MTS 4h29′51″ +02′28″
28 173 GER Tobias NOLDE PUS 4h31′50″ +04′27″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 13h22′27″ +00′00″
2 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 13h22′27″ +00′00″
3 ADR SLO ADRIA MOBIL 13h22′27″ +00′00″
4 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 13h22′27″ +00′00″
5 PUS GER P & S METALLTECHNIK 13h22′27″ +00′00″
6 CCC USA CCC TEAM 13h22′27″ +00′00″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 13h22′27″ +00′00″
8 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 13h22′27″ +00′00″
9 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 13h22′27″ +00′00″
10 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 13h22′27″ +00′00″
11 ILU USA TEAM ILLUMINATE 13h22′27″ +00′00″
12 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 13h22′27″ +00′00″
13 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 13h22′27″ +00′00″
14 WIB POL WIBATECH MERX 13h22′27″ +00′00″
15 BRD ITA BARDIANI CSF 13h22′27″ +00′00″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 13h22′27″ +00′00″
17 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 13h22′27″ +00′00″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 13h22′27″ +00′00″