CRO Race 2019 / Rezultati

Ukupni rezultati

Rezultati nakon šeste etape

Pojedinačni generalni plasman po vremenu
Pojedinačni generalni plasman po vremenu
026 GBR Adam YATES (MTS)
Vrijeme
20h57′05″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
023 AUS Alexander EDMONDSON (MTS)
Bodovi
72
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
026 GBR Adam YATES (MTS)
Bodovi
22
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
012 KAZ Vadim PRONSKIY (AST)
Vrijeme
21h00′38″
Najbolja ekipa
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
62h55′38″
Pobjednik prve etape
122 SLO Marko KUMP (ADR)
Vrijeme
4h27′29″
Pobjednik druge etape
062 ROU Eduard-Michael GROSU (DMP)
Vrijeme
4h24′39″
Pobjednik treće etape
015 KAZ Yevgeniy GIDICH (AST)
Vrijeme
1h32′21″
Pobjednik četvrte etape
125 SRB Dusan RAJOVIC (ADR)
Vrijeme
3h30′24″
Pobjednik pete etape
026 GBR Adam YATES (MTS)
Vrijeme
3h40′01″
Pobjednik šeste etape
061 ITA Alessandro FEDELI (DMP)
Vrijeme
3h22′14″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 026 GBR Adam YATES MTS 20h57′05″ +00′00″
2 016 ITA Davide VILLELLA AST 20h57′27″ +00′22″
3 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 20h57′34″ +00′29″
4 017 KAZ Andrey ZEITS AST 20h57′47″ +00′42″
5 004 SLO Domen NOVAK TBM 20h57′55″ +00′50″
6 065 FRA Alexis GUERIN DMP 20h58′14″ +01′09″
7 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 20h58′30″ +01′25″
8 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 20h58′47″ +01′42″
9 141 NED Sjoerd BAX MET 20h58′50″ +01′45″
10 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 20h59′14″ +02′09″
11 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 21h00′08″ +03′03″
12 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 21h00′38″ +03′33″
13 116 COL Rodolfo Andres TORRES AGUDELO ILU 21h00′51″ +03′46″
14 086 FRA Quentin PACHER VCB 21h01′35″ +04′30″
15 075 ITA Luca COVILI BRD 21h02′16″ +05′11″
16 064 ITA Mauro FINETTO DMP 21h02′48″ +05′43″
17 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 21h04′42″ +07′37″
18 152 UKR Anatolii BUDIAK WIB 21h04′44″ +07′39″
19 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 21h08′24″ +11′19″
20 043 AUS Nathan EARLE ICA 21h08′35″ +11′30″
21 113 FRA Matthieu JEANNES ILU 21h09′37″ +12′32″
22 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 21h10′09″ +13′04″
23 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 21h10′16″ +13′11″
24 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 21h11′35″ +14′30″
25 174 GER Dominik ROBER PUS 21h12′23″ +15′18″
26 001 SLO Grega BOLE TBM 21h12′38″ +15′33″
27 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 21h12′47″ +15′42″
28 154 POL Maciej PATERSKI WIB 21h13′46″ +16′41″
29 112 COL Jorge Camilo CASTIBLANCO CUBIDES ILU 21h13′52″ +16′47″
30 144 NED Stef KRUL MET 21h13′55″ +16′50″
31 101 SLO Andi BAJC RSW 21h13′56″ +16′51″
32 025 AUS Callum SCOTSON MTS 21h13′59″ +16′54″
33 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 21h14′27″ +17′22″
34 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 21h14′37″ +17′32″
35 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 21h15′06″ +18′01″
36 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 21h15′31″ +18′26″
37 055 CRO Josip RUMAC ANS 21h16′16″ +19′11″
38 127 SLO Janez BRAJKOVIC ADR 21h16′32″ +19′27″
39 006 SLO Jan TRATNIK TBM 21h16′53″ +19′48″
40 142 NED Dylan BOUWMANS MET 21h17′36″ +20′31″
41 047 ESP Ruben PLAZA ICA 21h17′36″ +20′31″
42 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 21h17′53″ +20′48″
43 132 SLO Matic GROSELJ LGS 21h18′26″ +21′21″
44 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 21h18′34″ +21′29″
45 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 21h19′51″ +22′46″
46 156 POL Bartosz WARCHOL WIB 21h19′52″ +22′47″
47 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 21h20′00″ +22′55″
48 063 ESP Delio FERNANDEZ CRUZ DMP 21h20′29″ +23′24″
49 087 SUI Patrick MULLER VCB 21h21′20″ +24′15″
50 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 21h21′33″ +24′28″
51 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 21h23′09″ +26′04″
52 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 21h23′26″ +26′21″
53 136 SLO Aljaz PRAH LGS 21h24′13″ +27′08″
54 005 SLO Luka PIBERNIK TBM 21h25′12″ +28′07″
55 172 GER John MANDRYSCH PUS 21h25′26″ +28′21″
56 134 AUS Benjamin HILL LGS 21h25′58″ +28′53″
57 077 ITA Paolo SIMION BRD 21h26′32″ +29′27″
58 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 21h26′32″ +29′27″
59 135 SLO Rok KOROSEC LGS 21h26′53″ +29′48″
60 153 POL Kacper KISTOWSKI WIB 21h27′08″ +30′03″
61 165 GER Timon LODERER HAC 21h27′53″ +30′48″
62 085 FRA Arnaud COURTEILLE VCB 21h27′56″ +30′51″
63 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 21h28′00″ +30′55″
64 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 21h28′17″ +31′12″
65 137 SLO Ziga RUCIGAJ LGS 21h28′55″ +31′50″
66 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 21h29′27″ +32′22″
67 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 21h29′35″ +32′30″
68 073 ITA Michael BRESCIANI BRD 21h29′43″ +32′38″
69 084 BEL Bert DE BACKER VCB 21h29′52″ +32′47″
70 013 KAZ Zhandos BIZHIGITOV AST 21h30′12″ +33′07″
71 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 21h30′48″ +33′43″
72 124 SLO David PER ADR 21h30′56″ +33′51″
73 155 POL Michal PODLASKI WIB 21h31′45″ +34′40″
74 097 AUT Markus WILDAUER TIR 21h31′46″ +34′41″
75 095 AUT Patrick GAMPER TIR 21h33′05″ +36′00″
76 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 21h33′10″ +36′05″
77 105 AUT Daniel LEHNER RSW 21h34′34″ +37′29″
78 037 NED Laurens Jan TEN DAM CCC 21h35′03″ +37′58″
79 173 GER Tobias NOLDE PUS 21h35′36″ +38′31″
80 103 AUT Florian KIERNER RSW 21h35′51″ +38′46″
81 014 KAZ Daniil FOMINYKH AST 21h36′23″ +39′18″
82 072 ITA Marco MARONESE BRD 21h36′36″ +39′31″
83 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 21h37′49″ +40′44″
84 122 SLO Marko KUMP ADR 21h37′49″ +40′44″
85 011 KAZ Yuriy NATAROV AST 21h38′09″ +41′04″
86 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 21h38′26″ +41′21″
87 177 GER Jonathan DINKLER PUS 21h40′04″ +42′59″
88 021 NZL James FOUCHE MTS 21h40′11″ +43′06″
89 094 AUT Florian GAMPER TIR 21h41′39″ +44′34″
90 096 ITA Samuele RIVI TIR 21h41′44″ +44′39″
91 166 GER Jonas RAPP HAC 21h46′38″ +49′33″
92 133 AUS Timothy GUY LGS 21h48′12″ +51′07″
93 115 ITA Claudio LONGHITANO ILU 21h48′47″ +51′42″
94 163 AUT Andreas HOFER HAC 21h52′40″ +55′35″
95 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 21h55′10″ +58′05″
96 074 ITA Alessandro PESSOT BRD 22h00′30″ +03′25″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 72
2 015 KAZ Yevgeniy GIDICH AST 52
3 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 45
4 122 SLO Marko KUMP ADR 41
5 026 GBR Adam YATES MTS 36
6 077 ITA Paolo SIMION BRD 32
7 172 GER John MANDRYSCH PUS 30
8 154 POL Maciej PATERSKI WIB 30
9 016 ITA Davide VILLELLA AST 29
10 061 ITA Alessandro FEDELI DMP 28
11 082 FRA Cyril GAUTIER VCB 28
12 052 ITA Mattia FRAPPORTI ANS 27
13 001 SLO Grega BOLE TBM 25
14 143 NED Arvid DE KLEIJN MET 22
15 141 NED Sjoerd BAX MET 21
16 002 AUS Heinrich HAUSSLER TBM 21
17 086 FRA Quentin PACHER VCB 20
18 006 SLO Jan TRATNIK TBM 20
19 103 AUT Florian KIERNER RSW 20
20 024 USA Brent BOOKWALTER MTS 18
21 004 SLO Domen NOVAK TBM 17
22 055 CRO Josip RUMAC ANS 17
23 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
24 101 SLO Andi BAJC RSW 16
25 134 AUS Benjamin HILL LGS 16
26 144 NED Stef KRUL MET 15
27 017 KAZ Andrey ZEITS AST 14
28 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 14
29 095 AUT Patrick GAMPER TIR 12
30 065 FRA Alexis GUERIN DMP 12
31 043 AUS Nathan EARLE ICA 10
32 025 AUS Callum SCOTSON MTS 9
33 047 ESP Ruben PLAZA ICA 8
34 132 SLO Matic GROSELJ LGS 8
35 135 SLO Rok KOROSEC LGS 8
36 075 ITA Luca COVILI BRD 7
37 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 6
38 096 ITA Samuele RIVI TIR 6
39 033 USA Joseph ROSSKOPF CCC 6
40 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 6
41 165 GER Timon LODERER HAC 6
42 173 GER Tobias NOLDE PUS 5
43 094 AUT Florian GAMPER TIR 5
44 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5
45 036 BEL Serge Jules Jozef PAUWELS CCC 5
46 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 5
47 177 GER Jonathan DINKLER PUS 5
48 076 ITA Mirco MAESTRI BRD 4
49 084 BEL Bert DE BACKER VCB 4
50 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 4
51 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 3
52 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 3
53 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 2
54 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 2
55 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
56 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 1
57 105 AUT Daniel LEHNER RSW 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 026 GBR Adam YATES MTS 22
2 031 AUT Riccardo ZOIDL CCC 20
3 004 SLO Domen NOVAK TBM 17
4 035 ESP Victor DE LA PARTE GONZALEZ CCC 16
5 016 ITA Davide VILLELLA AST 15
6 134 AUS Benjamin HILL LGS 13
7 097 AUT Markus WILDAUER TIR 11
8 043 AUS Nathan EARLE ICA 8
9 111 COL Felix Alejandro BARON CASTILLO ILU 6
10 065 FRA Alexis GUERIN DMP 4
11 081 FRA Pierre ROLLAND VCB 4
12 006 SLO Jan TRATNIK TBM 3
13 042 CAN Alexander CATAFORD ICA 3
14 095 AUT Patrick GAMPER TIR 3
15 173 GER Tobias NOLDE PUS 3
16 164 AUT Dominik HRINKOW HAC 3
17 064 ITA Mauro FINETTO DMP 2
18 041 SUI Matteo BADILATTI ICA 2
19 104 AUT Matthias KRIZEK RSW 2
20 105 AUT Daniel LEHNER RSW 2
21 096 ITA Samuele RIVI TIR 2
22 086 FRA Quentin PACHER VCB 1
23 066 ESP Javier MORENO BAZAN DMP 1
24 144 NED Stef KRUL MET 1
25 023 AUS Alexander EDMONDSON MTS 1
26 172 GER John MANDRYSCH PUS 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 012 KAZ Vadim PRONSKIY AST 21h00′38″ +00′00″
2 075 ITA Luca COVILI BRD 21h02′16″ +01′38″
3 083 FRA Maxime CHEVALIER VCB 21h04′42″ +04′04″
4 174 GER Dominik ROBER PUS 21h12′23″ +11′45″
5 092 GER Felix ENGELHARDT TIR 21h12′47″ +12′09″
6 032 GER Georg ZIMMERMANN CCC 21h15′06″ +14′28″
7 142 NED Dylan BOUWMANS MET 21h17′36″ +16′58″
8 145 NED Lars VAN DEN BERG MET 21h21′33″ +20′55″
9 147 NED Danny VAN DER TUUK MET 21h23′09″ +22′31″
10 136 SLO Aljaz PRAH LGS 21h24′13″ +23′35″
11 151 POL Marceli BOGUSLAWSKI WIB 21h26′32″ +25′54″
12 123 SLO Aljaz OMRZEL ADR 21h28′17″ +27′39″
13 053 CRC Kevin RIVERA SERRANO ANS 21h29′27″ +28′49″
14 097 AUT Markus WILDAUER TIR 21h31′46″ +31′08″
15 095 AUT Patrick GAMPER TIR 21h33′05″ +32′27″
16 093 AUT Marco FRIEDRICH TIR 21h33′10″ +32′32″
17 173 GER Tobias NOLDE PUS 21h35′36″ +34′58″
18 103 AUT Florian KIERNER RSW 21h35′51″ +35′13″
19 125 SRB Dusan RAJOVIC ADR 21h37′49″ +37′11″
20 021 NZL James FOUCHE MTS 21h40′11″ +39′33″
21 094 AUT Florian GAMPER TIR 21h41′39″ +41′01″
22 096 ITA Samuele RIVI TIR 21h41′44″ +41′06″
23 175 GER Jonas SONNLEITNER PUS 21h55′10″ +54′32″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 62h55′38″ +00h00′00″
2 CCC USA CCC TEAM 62h56′48″ +00h01′10″
3 VCB FRA VITAL CONCEPT B&B Hotel 62h58′40″ +00h03′02″
4 DMP FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE 63h00′58″ +00h05′20″
5 MTS AUS MITCHELTON SCOTT 63h02′20″ +00h06′42″
6 ILU USA TEAM ILLUMINATE 63h19′34″ +00h23′56″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 63h22′14″ +00h26′36″
8 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 63h22′18″ +00h26′40″
9 MET NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 63h27′30″ +00h31′52″
10 WIB POL WIBATECH MERX 63h34′46″ +00h39′08″
11 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 63h34′56″ +00h39′18″
12 BRD ITA BARDIANI CSF 63h37′15″ +00h41′37″
13 LGS SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 63h56′43″ +01h01′05″
14 TIR AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 64h01′11″ +01h05′33″
15 PUS GER P & S METALLTECHNIK 64h03′04″ +01h07′26″
16 RSW AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 64h03′17″ +01h07′39″
17 ANS ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 64h09′09″ +01h13′31″
18 HAC AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 64h30′19″ +01h34′41″