Tour of Croatia 2016 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Poreč – Umag (Timski kronometar)

Datum održavanja: 23.04.2016. Dužina etape: 40 km Visinska razlika: 330 hm

Rezultati nakon pete etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
133 CRO Matija KVASINA (BCP)
Vrijeme
19h43′58″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
054 ITA Giacomo NIZZOLO (TFS)
Bodovi
70
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
058 AUT Riccardo ZOIDL (TFS)
Bodovi
20
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
123 SLO Domen NOVAK (ADR)
Vrijeme
19h45′53″
Najbolja ekipa
BCP AZE Synergy Baku Cycling Project
Vrijeme
57h38′34″
Pobjednik etape
TNK RUS Tinkoff
Vrijeme
0h49′36″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TNK RUS Tinkoff 0h49′36″ +00′00″
2 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 0h49′40″ +00′04″
3 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 0h49′46″ +00′10″
4 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 0h50′07″ +00′31″
5 ONE GBR One Pro Cycling 0h50′18″ +00′42″
6 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 0h50′34″ +00′58″
7 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 0h50′49″ +01′13″
8 DDD RSA Team Dimension Data 0h50′55″ +01′19″
9 ADR SLO Adria Mobil 0h51′05″ +01′29″
10 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 0h51′36″ +02′00″
11 WGN GBR Team Wiggins 0h51′49″ +02′13″
12 TFS USA Trek - Segafredo 0h51′57″ +02′21″
13 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 0h52′14″ +02′38″
14 CAT ISR Cycling Academy Team 0h52′44″ +03′08″
15 TNN USA Team Novo Nordisk 0h52′44″ +03′08″
16 AST KAZ Astana Pro Team 0h52′51″ +03′15″
17 IAM SUI IAM Cycling 0h52′52″ +03′16″
18 MKT CRO Meridiana Kamen Team 0h53′05″ +03′29″
19 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 0h53′13″ +03′37″
20 RAR SLO Radenska - Ljubljana 0h53′30″ +03′54″
21 BAR ITA Bardiani CSF 0h53′36″ +04′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 044 SVK Erik BASKA TNK 0h49′36″ +00′00″
2 047 POR Sergio PAULINHO TNK 0h49′36″ +00′00″
3 043 AUS Jay MCCARTHY TNK 0h49′36″ +00′00″
4 041 DEN Jesper HANSEN TNK 0h49′36″ +00′00″
5 046 RUS Nikolay TRUSOV TNK 0h49′36″ +00′00″
6 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 0h49′40″ +00′04″
7 116 RUS Kiril SVESHNIKOV GAZ 0h49′40″ +00′04″
8 117 RUS Alexander EVTUSHENKO GAZ 0h49′40″ +00′04″
9 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 0h49′40″ +00′04″
10 001 POL Maciej PATERSKI CCC 0h49′46″ +00′10″
11 003 ESP Victor DE LA PARTE CCC 0h49′46″ +00′10″
12 007 POL Lukasz OWSIAN CCC 0h49′46″ +00′10″
13 002 CZE Josef GERNY CCC 0h49′46″ +00′10″
14 004 AUT Felix GROSSHARTNER CCC 0h49′46″ +00′10″
15 045 SVK Juraj SAGAN TNK 0h49′48″ +00′12″
16 133 CRO Matija KVASINA BCP 0h50′07″ +00′31″
17 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 0h50′07″ +00′31″
18 132 SLO Matej MUGERLI BCP 0h50′07″ +00′31″
19 137 AZE Elchin ASADOV BCP 0h50′07″ +00′31″
20 134 RUS Kiryll POZDNYAKOV BCP 0h50′07″ +00′31″
21 131 AZE Maksim AVERIN BCP 0h50′10″ +00′34″
22 104 GBR Richard HANDLEY ONE 0h50′18″ +00′42″
23 102 POL Marcin BIALOBLOCKI ONE 0h50′18″ +00′42″
24 103 POL Karol DOMAGALSKI ONE 0h50′18″ +00′42″
25 108 NZL James ORAM ONE 0h50′18″ +00′42″
26 201 BEL Timothy DUPONT VWT 0h50′34″ +00′58″
27 204 BEL Brecht DHAENE VWT 0h50′34″ +00′58″
28 208 BEL Stef VAN ZUMMEREN VWT 0h50′34″ +00′58″
29 202 BEL Joeri CALLEEUW VWT 0h50′34″ +00′58″
30 203 BEL Sander CORDEEL VWT 0h50′41″ +01′05″
31 156 NED Wouter MOL RIJ 0h50′49″ +01′13″
32 151 NED Coen VERMELTFOORT RIJ 0h50′49″ +01′13″
33 153 NED Daan MEIJERS RIJ 0h50′49″ +01′13″
34 154 NED Jetse BOL RIJ 0h50′49″ +01′13″
35 157 NED Robbert DE GREEF RIJ 0h50′49″ +01′13″
36 152 NED Taco VAN DER HOORN RIJ 0h50′50″ +01′14″
37 023 AUT Bernhard EISEL DDD 0h50′55″ +01′19″
38 026 AUS Mark RENSHAW DDD 0h50′55″ +01′19″
39 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 0h50′55″ +01′19″
40 022 RSA Nick DOUGALL DDD 0h50′55″ +01′19″
41 122 SLO Jure GOLČER ADR 0h51′05″ +01′29″
42 127 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 0h51′05″ +01′29″
43 126 SLO David PER ADR 0h51′05″ +01′29″
44 123 SLO Domen NOVAK ADR 0h51′05″ +01′29″
45 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 0h51′05″ +01′29″
46 027 RSA Jay Robert THOMSON DDD 0h51′32″ +01′56″
47 025 RSA Reinardt J.V.RENSBURG DDD 0h51′32″ +01′56″
48 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 0h51′36″ +02′00″
49 064 POL Kamil GRADEK VAT 0h51′36″ +02′00″
50 067 CZE Jiri POLNICKY VAT 0h51′36″ +02′00″
51 066 ESP Jordi SIMON VAT 0h51′36″ +02′00″
52 063 POL Adam STACHOWIAK VAT 0h51′38″ +02′02″
53 192 GBR Andrew TENNANT WGN 0h51′49″ +02′13″
54 191 GBR Mark CHRISTIAN WGN 0h51′49″ +02′13″
55 194 GBR Liam HOLOHAN WGN 0h51′49″ +02′13″
56 198 GBR Scott DAVIES WGN 0h51′49″ +02′13″
57 196 GBR Daniel PEARSON WGN 0h51′49″ +02′13″
58 056 BEL Edward THEUNS TFS 0h51′57″ +02′21″
59 051 ITA Eugenio ALAFACI TFS 0h51′57″ +02′21″
60 055 SUI Grégory RAST TFS 0h51′57″ +02′21″
61 052 COL Julian D. ARREDONDO TFS 0h51′57″ +02′21″
62 058 AUT Riccardo ZOIDL TFS 0h51′57″ +02′21″
63 136 AZE Samir JABRAYILOV BCP 0h51′59″ +02′23″
64 181 AUT Stephan RABITSCH RSW 0h52′14″ +02′38″
65 186 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 0h52′14″ +02′38″
66 185 AUT Daniel SCHORN RSW 0h52′14″ +02′38″
67 182 AUT Markus EIBEGGER RSW 0h52′14″ +02′38″
68 197 GBR Daniel PATTEN WGN 0h52′41″ +03′05″
69 148 ISR Aviv YECHZKEL CAT 0h52′44″ +03′08″
70 143 SLO Marko PAVLIĆ CAT 0h52′44″ +03′08″
71 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 0h52′44″ +03′08″
72 144 POL Emanuel PIASKOWY CAT 0h52′44″ +03′08″
73 097 FRA Charles PLANET TNN 0h52′44″ +03′08″
74 094 ESP David LOZANO TNN 0h52′44″ +03′08″
75 092 FIN Joonas HENTTALA TNN 0h52′44″ +03′08″
76 096 ITA Andrea PERON TNN 0h52′44″ +03′08″
77 098 NED Martijn VERSCHOOR TNN 0h52′44″ +03′08″
78 095 ESP Javier MEGIAS TNN 0h52′44″ +03′08″
79 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 0h52′44″ +03′08″
80 011 ITA Andrea GUARDINI AST 0h52′51″ +03′15″
81 017 ITA Alessandro VANOTTI AST 0h52′51″ +03′15″
82 013 BEL Laurens DE VRESE AST 0h52′51″ +03′15″
83 016 KAZ Dias OMIRZAKOV AST 0h52′51″ +03′15″
84 018 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 0h52′51″ +03′15″
85 038 BEL Jonas VANGENECHTEN IAM 0h52′52″ +03′16″
86 032 SUI Jonathan FUMEAUX IAM 0h52′52″ +03′16″
87 031 SUI Marcel AREGGER IAM 0h52′52″ +03′16″
88 033 NOR Sondre HOLST ENGER IAM 0h52′52″ +03′16″
89 014 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 0h52′57″ +03′21″
90 034 AUS Leigh HOWARD IAM 0h52′59″ +03′23″
91 035 SUI Pirmin LANG IAM 0h52′59″ +03′23″
92 015 KAZ Arman KAMYSHEV AST 0h53′02″ +03′26″
93 036 SUI Simon PELLAUD IAM 0h53′02″ +03′26″
94 161 CRO Emanuel KIŠERLOVSKI MKT 0h53′05″ +03′29″
95 164 ITA Antonio SANTORO MKT 0h53′05″ +03′29″
96 165 ITA Michele VIOLA MKT 0h53′05″ +03′29″
97 162 ITA Elia FAVILLI MKT 0h53′05″ +03′29″
98 168 CRO David JABUKA MKT 0h53′08″ +03′32″
99 163 ITA Davide MUCELLI MKT 0h53′08″ +03′32″
100 071 ITA Marco BANDIERA AND 0h53′13″ +03′37″
101 077 ITA Daniele RATTO AND 0h53′13″ +03′37″
102 076 ITA Luca PACIONI AND 0h53′13″ +03′37″
103 074 ITA Tiziano DALL'ANTONIA AND 0h53′13″ +03′37″
104 072 ITA Marco BENFATTO AND 0h53′13″ +03′37″
105 075 ITA Alberto NARDIN AND 0h53′13″ +03′37″
106 061 POL Lukasz BODNAR VAT 0h53′13″ +03′37″
107 207 BEL Elias VAN BREUSSEGEM VWT 0h53′24″ +03′48″
108 174 SLO Izidor PENKO RAR 0h53′30″ +03′54″
109 171 CRO Bruno MALTAR RAR 0h53′30″ +03′54″
110 173 SLO Robert JENKO RAR 0h53′30″ +03′54″
111 176 SLO Tilen FINKŠT RAR 0h53′30″ +03′54″
112 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 0h53′35″ +03′59″
113 081 ITA Enrico BARBIN BAR 0h53′36″ +04′00″
114 082 ITA Paolo SIMION BAR 0h53′36″ +04′00″
115 083 ITA Mirco MAESTRI BAR 0h53′36″ +04′00″
116 084 ITA Alessandro TONELLI BAR 0h53′36″ +04′00″
117 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 0h53′39″ +04′03″
118 175 SLO Žiga RUČIGAJ RAR 0h53′40″ +04′04″
119 012 KAZ Maxat AYAZBAYEV AST 0h53′41″ +04′05″
120 205 BEL Jan GHYSELINCK VWT 0h53′48″ +04′12″
121 086 ITA Nicola BOEM BAR 0h53′54″ +04′18″
122 206 LTU Aidis KRUOPIS VWT 0h54′08″ +04′32″
123 042 SVK Michal KOLÁR TNK 0h54′15″ +04′39″
124 155 NED Luuc BUGTER RIJ 0h54′27″ +04′51″
125 093 FRA Nicolas LEFRANCOIS TNN 0h54′57″ +05′21″
126 106 GBR Joshua HUNT ONE 0h55′12″ +05′36″
127 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 0h55′34″ +05′58″
128 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 0h55′34″ +05′58″
129 024 AUS Nathan HAAS DDD 0h55′37″ +06′01″
130 142 USA Chris BUTLER CAT 0h55′45″ +06′09″
131 147 CZE Daniel TUREK CAT 0h55′52″ +06′16″
132 124 SLO Matej DRINOVEC ADR 0h55′58″ +06′22″
133 125 SLO Jon BOŽIČ ADR 0h55′58″ +06′22″
134 166 SLO Uros REPSE MKT 0h56′05″ +06′29″
135 005 POL Adrian KUREK CCC 0h56′28″ +06′52″
136 006 POL Mercin MROZEK CCC 0h56′28″ +06′52″
137 118 RUS Aydar ZAKARIN GAZ 0h56′40″ +07′04″
138 112 RUS Artem OVECHKIN GAZ 0h56′40″ +07′04″
139 184 AUT Daniel BIEDERMANN RSW 0h56′46″ +07′10″
140 188 AUT Andreas WALZEL RSW 0h57′24″ +07′48″
141 138 CRO Josip RUMAC BCP 0h58′05″ +08′29″
142 172 SLO Rok KOROŠEC RAR 0h58′44″ +09′08″
143 053 FRA Julien BERNARD TFS 0h58′47″ +09′11″
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 183 GBR James MCLAUGHLIN RSW
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 133 CRO Matija KVASINA BCP 19h43′58″ +00′00″
2 041 DEN Jesper HANSEN TNK 19h44′30″ +00′32″
3 003 ESP Victor DE LA PARTE CCC 19h44′30″ +00′32″
4 004 AUT Felix GROSSHARTNER CCC 19h44′53″ +00′55″
5 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 19h45′22″ +01′24″
6 123 SLO Domen NOVAK ADR 19h45′53″ +01′55″
7 058 AUT Riccardo ZOIDL TFS 19h46′07″ +02′09″
8 134 RUS Kiryll POZDNYAKOV BCP 19h46′17″ +02′19″
9 182 AUT Markus EIBEGGER RSW 19h47′38″ +03′40″
10 198 GBR Scott DAVIES WGN 19h47′44″ +03′46″
11 196 GBR Daniel PEARSON WGN 19h47′56″ +03′58″
12 052 COL Julian D. ARREDONDO TFS 19h47′58″ +04′00″
13 066 ESP Jordi SIMON VAT 19h48′03″ +04′05″
14 104 GBR Richard HANDLEY ONE 19h49′14″ +05′16″
15 131 AZE Maksim AVERIN BCP 19h49′21″ +05′23″
16 043 AUS Jay MCCARTHY TNK 19h49′45″ +05′47″
17 161 CRO Emanuel KIŠERLOVSKI MKT 19h50′26″ +06′28″
18 143 SLO Marko PAVLIĆ CAT 19h50′43″ +06′45″
19 204 BEL Brecht DHAENE VWT 19h51′04″ +07′06″
20 081 ITA Enrico BARBIN BAR 19h51′07″ +07′09″
21 181 AUT Stephan RABITSCH RSW 19h51′10″ +07′12″
22 108 NZL James ORAM ONE 19h51′31″ +07′33″
23 103 POL Karol DOMAGALSKI ONE 19h52′25″ +08′27″
24 122 SLO Jure GOLČER ADR 19h53′31″ +09′33″
25 154 NED Jetse BOL RIJ 19h54′15″ +10′17″
26 157 NED Robbert DE GREEF RIJ 19h54′15″ +10′17″
27 163 ITA Davide MUCELLI MKT 19h54′21″ +10′23″
28 032 SUI Jonathan FUMEAUX IAM 19h54′38″ +10′40″
29 013 BEL Laurens DE VRESE AST 19h55′08″ +11′10″
30 137 AZE Elchin ASADOV BCP 19h55′39″ +11′41″
31 097 FRA Charles PLANET TNN 19h55′41″ +11′43″
32 164 ITA Antonio SANTORO MKT 19h56′03″ +12′05″
33 194 GBR Liam HOLOHAN WGN 19h56′29″ +12′31″
34 025 RSA Reinardt J.V.RENSBURG DDD 19h56′30″ +12′32″
35 174 SLO Izidor PENKO RAR 19h56′41″ +12′43″
36 147 CZE Daniel TUREK CAT 19h56′58″ +13′00″
37 144 POL Emanuel PIASKOWY CAT 19h57′24″ +13′26″
38 033 NOR Sondre HOLST ENGER IAM 19h57′24″ +13′26″
39 203 BEL Sander CORDEEL VWT 19h57′51″ +13′53″
40 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 19h58′02″ +14′04″
41 094 ESP David LOZANO TNN 19h58′05″ +14′07″
42 001 POL Maciej PATERSKI CCC 19h58′08″ +14′10″
43 007 POL Lukasz OWSIAN CCC 19h58′08″ +14′10″
44 077 ITA Daniele RATTO AND 19h58′21″ +14′23″
45 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 19h58′29″ +14′31″
46 132 SLO Matej MUGERLI BCP 19h58′29″ +14′31″
47 156 NED Wouter MOL RIJ 19h58′43″ +14′45″
48 014 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 19h58′46″ +14′48″
49 083 ITA Mirco MAESTRI BAR 19h58′59″ +15′01″
50 175 SLO Žiga RUČIGAJ RAR 19h59′59″ +16′01″
51 084 ITA Alessandro TONELLI BAR 20h00′22″ +16′24″
52 118 RUS Aydar ZAKARIN GAZ 20h01′02″ +17′04″
53 067 CZE Jiri POLNICKY VAT 20h01′04″ +17′06″
54 191 GBR Mark CHRISTIAN WGN 20h01′40″ +17′42″
55 171 CRO Bruno MALTAR RAR 20h01′52″ +17′54″
56 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 20h05′00″ +21′02″
57 005 POL Adrian KUREK CCC 20h05′41″ +21′43″
58 095 ESP Javier MEGIAS TNN 20h06′06″ +22′08″
59 201 BEL Timothy DUPONT VWT 20h06′13″ +22′15″
60 015 KAZ Arman KAMYSHEV AST 20h06′26″ +22′28″
61 047 POR Sergio PAULINHO TNK 20h06′32″ +22′34″
62 075 ITA Alberto NARDIN AND 20h07′34″ +23′36″
63 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 20h07′53″ +23′55″
64 185 AUT Daniel SCHORN RSW 20h08′03″ +24′05″
65 046 RUS Nikolay TRUSOV TNK 20h08′13″ +24′15″
66 056 BEL Edward THEUNS TFS 20h08′37″ +24′39″
67 031 SUI Marcel AREGGER IAM 20h08′41″ +24′43″
68 044 SVK Erik BASKA TNK 20h08′41″ +24′43″
69 208 BEL Stef VAN ZUMMEREN VWT 20h08′48″ +24′50″
70 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 20h08′50″ +24′52″
71 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 20h08′58″ +25′00″
72 162 ITA Elia FAVILLI MKT 20h08′59″ +25′01″
73 165 ITA Michele VIOLA MKT 20h08′59″ +25′01″
74 026 AUS Mark RENSHAW DDD 20h09′03″ +25′05″
75 151 NED Coen VERMELTFOORT RIJ 20h09′03″ +25′05″
76 045 SVK Juraj SAGAN TNK 20h09′12″ +25′14″
77 127 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 20h09′19″ +25′21″
78 051 ITA Eugenio ALAFACI TFS 20h09′23″ +25′25″
79 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 20h09′50″ +25′52″
80 112 RUS Artem OVECHKIN GAZ 20h10′01″ +26′03″
81 136 AZE Samir JABRAYILOV BCP 20h10′13″ +26′15″
82 126 SLO David PER ADR 20h10′36″ +26′38″
83 063 POL Adam STACHOWIAK VAT 20h10′41″ +26′43″
84 192 GBR Andrew TENNANT WGN 20h10′54″ +26′56″
85 064 POL Kamil GRADEK VAT 20h10′58″ +27′00″
86 038 BEL Jonas VANGENECHTEN IAM 20h11′06″ +27′08″
87 096 ITA Andrea PERON TNN 20h11′49″ +27′51″
88 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 20h11′50″ +27′52″
89 035 SUI Pirmin LANG IAM 20h12′04″ +28′06″
90 076 ITA Luca PACIONI AND 20h12′18″ +28′20″
91 011 ITA Andrea GUARDINI AST 20h12′21″ +28′23″
92 092 FIN Joonas HENTTALA TNN 20h12′27″ +28′29″
93 016 KAZ Dias OMIRZAKOV AST 20h12′34″ +28′36″
94 176 SLO Tilen FINKŠT RAR 20h12′35″ +28′37″
95 074 ITA Tiziano DALL'ANTONIA AND 20h12′51″ +28′53″
96 072 ITA Marco BENFATTO AND 20h13′03″ +29′05″
97 207 BEL Elias VAN BREUSSEGEM VWT 20h13′08″ +29′10″
98 153 NED Daan MEIJERS RIJ 20h13′18″ +29′20″
99 152 NED Taco VAN DER HOORN RIJ 20h13′19″ +29′21″
100 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 20h13′20″ +29′22″
101 117 RUS Alexander EVTUSHENKO GAZ 20h13′27″ +29′29″
102 116 RUS Kiril SVESHNIKOV GAZ 20h13′27″ +29′29″
103 155 NED Luuc BUGTER RIJ 20h13′32″ +29′34″
104 018 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 20h13′32″ +29′34″
105 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 20h13′47″ +29′49″
106 002 CZE Josef GERNY CCC 20h13′58″ +30′00″
107 082 ITA Paolo SIMION BAR 20h14′03″ +30′05″
108 197 GBR Daniel PATTEN WGN 20h14′24″ +30′26″
109 125 SLO Jon BOŽIČ ADR 20h14′25″ +30′27″
110 205 BEL Jan GHYSELINCK VWT 20h14′37″ +30′39″
111 006 POL Mercin MROZEK CCC 20h15′33″ +31′35″
112 042 SVK Michal KOLÁR TNK 20h15′40″ +31′42″
113 055 SUI Grégory RAST TFS 20h15′45″ +31′47″
114 206 LTU Aidis KRUOPIS VWT 20h15′50″ +31′52″
115 034 AUS Leigh HOWARD IAM 20h16′05″ +32′07″
116 124 SLO Matej DRINOVEC ADR 20h16′09″ +32′11″
117 202 BEL Joeri CALLEEUW VWT 20h16′24″ +32′26″
118 098 NED Martijn VERSCHOOR TNN 20h16′31″ +32′33″
119 166 SLO Uros REPSE MKT 20h16′46″ +32′48″
120 053 FRA Julien BERNARD TFS 20h17′09″ +33′11″
121 022 RSA Nick DOUGALL DDD 20h17′14″ +33′16″
122 173 SLO Robert JENKO RAR 20h17′17″ +33′19″
123 017 ITA Alessandro VANOTTI AST 20h17′17″ +33′19″
124 186 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 20h17′34″ +33′36″
125 168 CRO David JABUKA MKT 20h17′54″ +33′56″
126 086 ITA Nicola BOEM BAR 20h18′35″ +34′37″
127 148 ISR Aviv YECHZKEL CAT 20h18′56″ +34′58″
128 061 POL Lukasz BODNAR VAT 20h20′16″ +36′18″
129 102 POL Marcin BIALOBLOCKI ONE 20h20′29″ +36′31″
130 023 AUT Bernhard EISEL DDD 20h20′30″ +36′32″
131 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 20h21′13″ +37′15″
132 012 KAZ Maxat AYAZBAYEV AST 20h21′48″ +37′50″
133 138 CRO Josip RUMAC BCP 20h21′52″ +37′54″
134 172 SLO Rok KOROŠEC RAR 20h22′06″ +38′08″
135 071 ITA Marco BANDIERA AND 20h22′52″ +38′54″
136 027 RSA Jay Robert THOMSON DDD 20h22′59″ +39′01″
137 106 GBR Joshua HUNT ONE 20h23′12″ +39′14″
138 184 AUT Daniel BIEDERMANN RSW 20h23′45″ +39′47″
139 093 FRA Nicolas LEFRANCOIS TNN 20h24′30″ +40′32″
140 036 SUI Simon PELLAUD IAM 20h26′44″ +42′46″
141 188 AUT Andreas WALZEL RSW 20h26′57″ +42′59″
142 024 AUS Nathan HAAS DDD 20h27′17″ +43′19″
143 142 USA Chris BUTLER CAT 20h28′53″ +44′55″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 70
2 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 64
3 201 BEL Timothy DUPONT VWT 43
4 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 35
5 058 AUT Riccardo ZOIDL TFS 25
6 133 CRO Matija KVASINA BCP 20
7 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 20
8 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 20
9 026 AUS Mark RENSHAW DDD 19
10 151 NED Coen VERMELTFOORT RIJ 19
11 003 ESP Victor DE LA PARTE CCC 16
12 011 ITA Andrea GUARDINI AST 16
13 041 DEN Jesper HANSEN TNK 14
14 042 SVK Michal KOLÁR TNK 14
15 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 12
16 044 SVK Erik BASKA TNK 12
17 123 SLO Domen NOVAK ADR 11
18 086 ITA Nicola BOEM BAR 10
19 182 AUT Markus EIBEGGER RSW 10
20 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 10
21 004 AUT Felix GROSSHARTNER CCC 9
22 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 9
23 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 8
24 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 8
25 198 GBR Scott DAVIES WGN 7
# Br. Vozač Tim Bod.
1 058 AUT Riccardo ZOIDL TFS 20
2 112 RUS Artem OVECHKIN GAZ 18
3 086 ITA Nicola BOEM BAR 17
4 133 CRO Matija KVASINA BCP 15
5 003 ESP Victor DE LA PARTE CCC 10
6 041 DEN Jesper HANSEN TNK 8
7 084 ITA Alessandro TONELLI BAR 8
8 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 7
9 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 6
10 198 GBR Scott DAVIES WGN 6
11 123 SLO Domen NOVAK ADR 4
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 123 SLO Domen NOVAK ADR 19h45′53″ +00′00″
2 198 GBR Scott DAVIES WGN 19h47′44″ +01′51″
3 196 GBR Daniel PEARSON WGN 19h47′56″ +02′03″
4 174 SLO Izidor PENKO RAR 19h56′41″ +10′48″
5 175 SLO Žiga RUČIGAJ RAR 19h59′59″ +14′06″
6 118 RUS Aydar ZAKARIN GAZ 20h01′02″ +15′09″
7 171 CRO Bruno MALTAR RAR 20h01′52″ +15′59″
8 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 20h07′53″ +22′00″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 57h38′34″ +00′00″
2 ADR SLO Adria Mobil 57h42′38″ +04′04″
3 WGN GBR Team Wiggins 57h44′51″ +06′17″
4 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 57h46′52″ +08′18″
5 TNK RUS Tinkoff 57h48′53″ +10′19″
6 ONE GBR One Pro Cycling 57h52′34″ +14′00″
7 CAT ISR Cycling Academy Team 57h53′10″ +14′36″
8 MKT CRO Meridiana Kamen Team 57h53′46″ +15′12″
9 TFS USA Trek - Segafredo 57h54′14″ +15′40″
10 BAR ITA Bardiani CSF 57h57′43″ +19′09″
11 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 58h00′02″ +21′28″
12 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 58h02′23″ +23′49″
13 IAM SUI IAM Cycling 58h04′13″ +25′39″
14 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 58h04′44″ +26′10″
15 TNN USA Team Novo Nordisk 58h06′31″ +27′57″
16 RAR SLO Radenska - Ljubljana 58h09′40″ +31′06″
17 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 58h10′37″ +32′03″
18 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 58h10′59″ +32′25″
19 AST KAZ Astana Pro Team 58h13′30″ +34′56″
20 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 58h18′41″ +40′07″
21 DDD RSA Team Dimension Data 58h29′56″ +51′22″