Tour of Croatia 2016 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: NP Plitvička jezera – Split

Datum održavanja: 20.04.2016. Dužina etape: 240 km Visinska razlika: 2030 hm

Rezultati nakon druge etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
021 GBR Mark CAVENDISH (DDD)
Vrijeme
11h00′27″
Bodovni poredak
Bodovni poredak
054 ITA Giacomo NIZZOLO (TFS)
Bodovi
45
Poredak brdskih ciljeva
Poredak brdskih ciljeva
086 ITA Nicola BOEM (BAR)
Bodovi
8
Najbolji mladi vozač do 23 godine
Najbolji mladi vozač do 23 godine
115 RUS Alexey KURBATOV (GAZ)
Vrijeme
11h00′42″
Najbolja ekipa
BCP AZE Synergy Baku Cycling Project
Vrijeme
33h02′09″
Pobjednik etape
021 GBR Mark CAVENDISH (DDD)
Vrijeme
5h32′56″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 5h32′56″ +00′00″
2 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 5h32′56″ +00′00″
3 026 AUS Mark RENSHAW DDD 5h32′56″ +00′00″
4 042 SVK Michal KOLÁR TNK 5h32′56″ +00′00″
5 011 ITA Andrea GUARDINI AST 5h32′56″ +00′00″
6 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 5h32′56″ +00′00″
7 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 5h32′56″ +00′00″
8 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 5h32′56″ +00′00″
9 201 BEL Timothy DUPONT VWT 5h32′56″ +00′00″
10 103 POL Karol DOMAGALSKI ONE 5h32′56″ +00′00″
11 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 5h32′56″ +00′00″
12 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 5h32′56″ +00′00″
13 037 ITA Matteo PELUCCHI IAM 5h32′56″ +00′00″
14 001 POL Maciej PATERSKI CCC 5h32′56″ +00′00″
15 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 5h32′56″ +00′00″
16 177 SLO Jure MIŠKULIN RAR 5h32′56″ +00′00″
17 072 ITA Marco BENFATTO AND 5h32′56″ +00′00″
18 162 ITA Elia FAVILLI MKT 5h32′56″ +00′00″
19 127 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 5h32′56″ +00′00″
20 172 SLO Rok KOROŠEC RAR 5h32′56″ +00′00″
21 151 NED Coen VERMELTFOORT RIJ 5h32′56″ +00′00″
22 171 CRO Bruno MALTAR RAR 5h32′56″ +00′00″
23 154 NED Jetse BOL RIJ 5h32′56″ +00′00″
24 165 ITA Michele VIOLA MKT 5h32′56″ +00′00″
25 131 AZE Maksim AVERIN BCP 5h32′56″ +00′00″
26 082 ITA Paolo SIMION BAR 5h32′56″ +00′00″
27 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 5h32′56″ +00′00″
28 185 AUT Daniel SCHORN RSW 5h32′56″ +00′00″
29 013 BEL Laurens DE VRESE AST 5h32′56″ +00′00″
30 203 BEL Sander CORDEEL VWT 5h32′56″ +00′00″
31 097 FRA Charles PLANET TNN 5h32′56″ +00′00″
32 126 SLO David PER ADR 5h32′56″ +00′00″
33 208 BEL Stef VAN ZUMMEREN VWT 5h32′56″ +00′00″
34 004 AUT Felix GROSSHARTNER CCC 5h32′56″ +00′00″
35 038 BEL Jonas VANGENECHTEN IAM 5h32′56″ +00′00″
36 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 5h32′56″ +00′00″
37 157 NED Robbert DE GREEF RIJ 5h32′56″ +00′00″
38 081 ITA Enrico BARBIN BAR 5h32′56″ +00′00″
39 181 AUT Stephan RABITSCH RSW 5h32′56″ +00′00″
40 161 CRO Emanuel KIŠERLOVSKI MKT 5h32′56″ +00′00″
41 007 POL Lukasz OWSIAN CCC 5h32′56″ +00′00″
42 144 POL Emanuel PIASKOWY CAT 5h32′56″ +00′00″
43 025 RSA Reinardt J.V.RENSBURG DDD 5h32′56″ +00′00″
44 083 ITA Mirco MAESTRI BAR 5h32′56″ +00′00″
45 133 CRO Matija KVASINA BCP 5h32′56″ +00′00″
46 136 AZE Samir JABRAYILOV BCP 5h32′56″ +00′00″
47 122 SLO Jure GOLČER ADR 5h32′56″ +00′00″
48 031 SUI Marcel AREGGER IAM 5h32′56″ +00′00″
49 066 ESP Jordi SIMON VAT 5h32′56″ +00′00″
50 108 NZL James ORAM ONE 5h32′56″ +00′00″
51 163 ITA Davide MUCELLI MKT 5h32′56″ +00′00″
52 132 SLO Matej MUGERLI BCP 5h32′56″ +00′00″
53 205 BEL Jan GHYSELINCK VWT 5h32′56″ +00′00″
54 067 CZE Jiri POLNICKY VAT 5h32′56″ +00′00″
55 043 AUS Jay MCCARTHY TNK 5h32′56″ +00′00″
56 123 SLO Domen NOVAK ADR 5h32′56″ +00′00″
57 125 SLO Jon BOŽIČ ADR 5h33′09″ +00′13″
58 046 RUS Nikolay TRUSOV TNK 5h33′20″ +00′24″
59 064 POL Kamil GRADEK VAT 5h33′20″ +00′24″
60 057 NED Boy VAN POPPEL TFS 5h33′20″ +00′24″
61 041 DEN Jesper HANSEN TNK 5h33′47″ +00′51″
62 112 RUS Artem OVECHKIN GAZ 5h33′47″ +00′51″
63 014 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 5h33′47″ +00′51″
64 134 RUS Kiryll POZDNYAKOV BCP 5h33′47″ +00′51″
65 003 ESP Victor DE LA PARTE CCC 5h33′47″ +00′51″
66 137 AZE Elchin ASADOV BCP 5h33′47″ +00′51″
67 016 KAZ Dias OMIRZAKOV AST 5h33′47″ +00′51″
68 198 GBR Scott DAVIES WGN 5h33′47″ +00′51″
69 044 SVK Erik BASKA TNK 5h33′47″ +00′51″
70 045 SVK Juraj SAGAN TNK 5h33′47″ +00′51″
71 147 CZE Daniel TUREK CAT 5h33′47″ +00′51″
72 052 COL Julian D. ARREDONDO TFS 5h33′47″ +00′51″
73 155 NED Luuc BUGTER RIJ 5h33′47″ +00′51″
74 058 AUT Riccardo ZOIDL TFS 5h33′47″ +00′51″
75 053 FRA Julien BERNARD TFS 5h33′47″ +00′51″
76 124 SLO Matej DRINOVEC ADR 5h33′47″ +00′51″
77 191 GBR Mark CHRISTIAN WGN 5h33′47″ +00′51″
78 063 POL Adam STACHOWIAK VAT 5h33′47″ +00′51″
79 156 NED Wouter MOL RIJ 5h33′47″ +00′51″
80 005 POL Adrian KUREK CCC 5h33′47″ +00′51″
81 032 SUI Jonathan FUMEAUX IAM 5h33′47″ +00′51″
82 182 AUT Markus EIBEGGER RSW 5h33′47″ +00′51″
83 006 POL Mercin MROZEK CCC 5h33′47″ +00′51″
84 143 SLO Marko PAVLIĆ CAT 5h33′47″ +00′51″
85 118 RUS Aydar ZAKARIN GAZ 5h33′47″ +00′51″
86 105 GBR George HAPPER ONE 5h33′47″ +00′51″
87 196 GBR Daniel PEARSON WGN 5h33′47″ +00′51″
88 164 ITA Antonio SANTORO MKT 5h33′47″ +00′51″
89 096 ITA Andrea PERON TNN 5h33′47″ +00′51″
90 092 FIN Joonas HENTTALA TNN 5h33′47″ +00′51″
91 174 SLO Izidor PENKO RAR 5h33′47″ +00′51″
92 076 ITA Luca PACIONI AND 5h33′47″ +00′51″
93 051 ITA Eugenio ALAFACI TFS 5h33′47″ +00′51″
94 175 SLO Žiga RUČIGAJ RAR 5h33′47″ +00′51″
95 056 BEL Edward THEUNS TFS 5h33′47″ +00′51″
96 176 SLO Tilen FINKŠT RAR 5h33′47″ +00′51″
97 035 SUI Pirmin LANG IAM 5h33′47″ +00′51″
98 015 KAZ Arman KAMYSHEV AST 5h33′47″ +00′51″
99 192 GBR Andrew TENNANT WGN 5h33′47″ +00′51″
100 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 5h33′47″ +00′51″
101 204 BEL Brecht DHAENE VWT 5h34′47″ +01′51″
102 104 GBR Richard HANDLEY ONE 5h33′47″ +00′51″
103 197 GBR Daniel PATTEN WGN 5h35′23″ +02′27″
104 018 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 5h35′23″ +02′27″
105 166 SLO Uros REPSE MKT 5h35′23″ +02′27″
106 094 ESP David LOZANO TNN 5h35′23″ +02′27″
107 206 LTU Aidis KRUOPIS VWT 5h35′46″ +02′50″
108 184 AUT Daniel BIEDERMANN RSW 5h35′46″ +02′50″
109 073 ITA Francesco CHICCI AND 5h35′46″ +02′50″
110 074 ITA Tiziano DALL'ANTONIA AND 5h35′46″ +02′50″
111 153 NED Daan MEIJERS RIJ 5h35′46″ +02′50″
112 152 NED Taco VAN DER HOORN RIJ 5h35′46″ +02′50″
113 022 RSA Nick DOUGALL DDD 5h35′46″ +02′50″
114 023 AUT Bernhard EISEL DDD 5h35′46″ +02′50″
115 107 GBR Chris OPIE ONE 5h35′46″ +02′50″
116 101 GBR Yanto BARKER ONE 5h35′46″ +02′50″
117 145 EST Mihkel RÄIM CAT 5h35′46″ +02′50″
118 148 ISR Aviv YECHZKEL CAT 5h35′46″ +02′50″
119 033 NOR Sondre HOLST ENGER IAM 5h35′46″ +02′50″
120 075 ITA Alberto NARDIN AND 5h36′37″ +03′41″
121 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 5h37′09″ +04′13″
122 183 GBR James MCLAUGHLIN RSW 5h37′09″ +04′13″
123 194 GBR Liam HOLOHAN WGN 5h37′27″ +04′31″
124 024 AUS Nathan HAAS DDD 5h37′36″ +04′40″
125 093 FRA Nicolas LEFRANCOIS TNN 5h38′29″ +05′33″
126 098 NED Martijn VERSCHOOR TNN 5h38′29″ +05′33″
127 173 SLO Robert JENKO RAR 5h38′29″ +05′33″
128 168 CRO David JABUKA MKT 5h38′29″ +05′33″
129 138 CRO Josip RUMAC BCP 5h38′29″ +05′33″
130 017 ITA Alessandro VANOTTI AST 5h38′29″ +05′33″
131 047 POR Sergio PAULINHO TNK 5h38′29″ +05′33″
132 188 AUT Andreas WALZEL RSW 5h38′29″ +05′33″
133 187 AUT Lukas ZELLER RSW 5h38′29″ +05′33″
134 027 RSA Jay Robert THOMSON DDD 5h38′29″ +05′33″
135 186 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 5h38′29″ +05′33″
136 055 SUI Grégory RAST TFS 5h38′29″ +05′33″
137 012 KAZ Maxat AYAZBAYEV AST 5h38′29″ +05′33″
138 095 ESP Javier MEGIAS TNN 5h38′29″ +05′33″
139 195 GBR Samuel LOWE WGN 5h38′29″ +05′33″
140 117 RUS Alexander EVTUSHENKO GAZ 5h38′29″ +05′33″
141 116 RUS Kiril SVESHNIKOV GAZ 5h38′29″ +05′33″
142 034 AUS Leigh HOWARD IAM 5h38′29″ +05′33″
143 036 SUI Simon PELLAUD IAM 5h38′29″ +05′33″
144 071 ITA Marco BANDIERA AND 5h38′29″ +05′33″
145 077 ITA Daniele RATTO AND 5h38′29″ +05′33″
146 002 CZE Josef GERNY CCC 5h38′29″ +05′33″
147 061 POL Lukasz BODNAR VAT 5h38′29″ +05′33″
148 084 ITA Alessandro TONELLI BAR 5h38′29″ +05′33″
149 065 POL Stanislaw ANIOLKOWSKI VAT 5h38′29″ +05′33″
150 086 ITA Nicola BOEM BAR 5h38′29″ +05′33″
151 207 BEL Elias VAN BREUSSEGEM VWT 5h38′29″ +05′33″
152 202 BEL Joeri CALLEEUW VWT 5h40′00″ +07′04″
153 087 ITA Luca STERBINI BAR 5h40′16″ +07′20″
154 102 POL Marcin BIALOBLOCKI ONE 5h42′42″ +09′46″
155 142 USA Chris BUTLER CAT 5h42′42″ +09′46″
156 106 GBR Joshua HUNT ONE 5h42′42″ +09′46″
157 068 GER Jonas KOCH VAT 5h44′16″ +11′20″
158 146 ISR Guy SAGIV CAT 5h45′35″ +12′39″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 193 GBR Owain DOULL WGN
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 078 ITA Davide VIGANO AND
PC Korenica 14,50 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 5
2 026 AUS Mark RENSHAW DDD 3
3 046 RUS Nikolay TRUSOV TNK 1
PC Dugopolje 220,50 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 086 ITA Nicola BOEM BAR 5
2 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 3
3 061 POL Lukasz BODNAR VAT 1
Finish Split 240,00 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 25
2 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 20
3 026 AUS Mark RENSHAW DDD 16
4 042 SVK Michal KOLÁR TNK 14
5 011 ITA Andrea GUARDINI AST 12
6 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 10
7 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 9
8 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 8
9 201 BEL Timothy DUPONT VWT 7
10 103 POL Karol DOMAGALSKI ONE 6
11 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 5
12 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 4
13 037 ITA Matteo PELUCCHI IAM 3
14 001 POL Maciej PATERSKI CCC 2
15 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 1
BC Kneževići 3.cat 84,00 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 3
2 086 ITA Nicola BOEM BAR 2
3 106 GBR Joshua HUNT ONE 1
BC Polača 2.cat. 143,00 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 086 ITA Nicola BOEM BAR 6
2 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 4
3 106 GBR Joshua HUNT ONE 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 177 SLO Jure MIŠKULIN RAR 5h32′56″ +00′00″
2 127 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 5h32′56″ +00′00″
3 171 CRO Bruno MALTAR RAR 5h32′56″ +00′00″
4 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 5h32′56″ +00′00″
5 126 SLO David PER ADR 5h32′56″ +00′00″
6 136 AZE Samir JABRAYILOV BCP 5h32′56″ +00′00″
7 123 SLO Domen NOVAK ADR 5h32′56″ +00′00″
8 125 SLO Jon BOŽIČ ADR 5h33′09″ +00′13″
9 198 GBR Scott DAVIES WGN 5h33′47″ +00′51″
10 044 SVK Erik BASKA TNK 5h33′47″ +00′51″
11 118 RUS Aydar ZAKARIN GAZ 5h33′47″ +00′51″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h38′48″ +00′00″
2 DDD RSA Team Dimension Data 16h38′48″ +00′00″
3 RAR SLO Radenska - Ljubljana 16h38′48″ +00′00″
4 BAR ITA Bardiani CSF 16h38′48″ +00′00″
5 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 16h38′48″ +00′00″
6 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 16h38′48″ +00′00″
7 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 16h38′48″ +00′00″
8 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h38′48″ +00′00″
9 ADR SLO Adria Mobil 16h38′48″ +00′00″
10 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h38′48″ +00′00″
11 IAM SUI IAM Cycling 16h38′48″ +00′00″
12 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 16h38′48″ +00′00″
13 TNK RUS Tinkoff 16h39′12″ +00′24″
14 AST KAZ Astana Pro Team 16h39′39″ +00′51″
15 ONE GBR One Pro Cycling 16h39′39″ +00′51″
16 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h39′39″ +00′51″
17 CAT ISR Cycling Academy Team 16h39′39″ +00′51″
18 TFS USA Trek - Segafredo 16h40′03″ +01′15″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 16h40′30″ +01′42″
20 WGN GBR Team Wiggins 16h41′21″ +02′33″
21 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 16h42′29″ +03′41″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 11h00′27″ +00′00″
2 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 11h00′27″ +00′00″
3 026 AUS Mark RENSHAW DDD 11h00′37″ +00′10″
4 201 BEL Timothy DUPONT VWT 11h00′39″ +00′12″
5 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 11h00′40″ +00′13″
6 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 11h00′42″ +00′15″
7 011 ITA Andrea GUARDINI AST 11h00′43″ +00′16″
8 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 11h00′43″ +00′16″
9 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 11h00′43″ +00′16″
10 037 ITA Matteo PELUCCHI IAM 11h00′43″ +00′16″
11 177 SLO Jure MIŠKULIN RAR 11h00′43″ +00′16″
12 151 NED Coen VERMELTFOORT RIJ 11h00′43″ +00′16″
13 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 11h00′43″ +00′16″
14 001 POL Maciej PATERSKI CCC 11h00′43″ +00′16″
15 162 ITA Elia FAVILLI MKT 11h00′43″ +00′16″
16 172 SLO Rok KOROŠEC RAR 11h00′43″ +00′16″
17 165 ITA Michele VIOLA MKT 11h00′43″ +00′16″
18 072 ITA Marco BENFATTO AND 11h00′43″ +00′16″
19 131 AZE Maksim AVERIN BCP 11h00′43″ +00′16″
20 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 11h00′43″ +00′16″
21 127 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 11h00′43″ +00′16″
22 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 11h00′43″ +00′16″
23 081 ITA Enrico BARBIN BAR 11h00′43″ +00′16″
24 126 SLO David PER ADR 11h00′43″ +00′16″
25 013 BEL Laurens DE VRESE AST 11h00′43″ +00′16″
26 136 AZE Samir JABRAYILOV BCP 11h00′43″ +00′16″
27 154 NED Jetse BOL RIJ 11h00′43″ +00′16″
28 185 AUT Daniel SCHORN RSW 11h00′43″ +00′16″
29 161 CRO Emanuel KIŠERLOVSKI MKT 11h00′43″ +00′16″
30 208 BEL Stef VAN ZUMMEREN VWT 11h00′43″ +00′16″
31 097 FRA Charles PLANET TNN 11h00′43″ +00′16″
32 132 SLO Matej MUGERLI BCP 11h00′43″ +00′16″
33 144 POL Emanuel PIASKOWY CAT 11h00′43″ +00′16″
34 066 ESP Jordi SIMON VAT 11h00′43″ +00′16″
35 004 AUT Felix GROSSHARTNER CCC 11h00′43″ +00′16″
36 203 BEL Sander CORDEEL VWT 11h00′43″ +00′16″
37 123 SLO Domen NOVAK ADR 11h00′43″ +00′16″
38 042 SVK Michal KOLÁR TNK 11h00′43″ +00′16″
39 007 POL Lukasz OWSIAN CCC 11h00′43″ +00′16″
40 121 CRO Radoslav ROGINA ADR 11h00′43″ +00′16″
41 157 NED Robbert DE GREEF RIJ 11h00′43″ +00′16″
42 025 RSA Reinardt J.V.RENSBURG DDD 11h00′43″ +00′16″
43 163 ITA Davide MUCELLI MKT 11h00′43″ +00′16″
44 083 ITA Mirco MAESTRI BAR 11h00′43″ +00′16″
45 103 POL Karol DOMAGALSKI ONE 11h00′43″ +00′16″
46 171 CRO Bruno MALTAR RAR 11h00′43″ +00′16″
47 133 CRO Matija KVASINA BCP 11h00′43″ +00′16″
48 108 NZL James ORAM ONE 11h00′43″ +00′16″
49 181 AUT Stephan RABITSCH RSW 11h00′43″ +00′16″
50 038 BEL Jonas VANGENECHTEN IAM 11h00′43″ +00′16″
51 067 CZE Jiri POLNICKY VAT 11h00′43″ +00′16″
52 043 AUS Jay MCCARTHY TNK 11h00′43″ +00′16″
53 122 SLO Jure GOLČER ADR 11h00′43″ +00′16″
54 031 SUI Marcel AREGGER IAM 11h00′43″ +00′16″
55 205 BEL Jan GHYSELINCK VWT 11h00′43″ +00′16″
56 125 SLO Jon BOŽIČ ADR 11h00′56″ +00′29″
57 046 RUS Nikolay TRUSOV TNK 11h01′06″ +00′39″
58 064 POL Kamil GRADEK VAT 11h01′07″ +00′40″
59 044 SVK Erik BASKA TNK 11h01′34″ +01′07″
60 041 DEN Jesper HANSEN TNK 11h01′34″ +01′07″
61 147 CZE Daniel TUREK CAT 11h01′34″ +01′07″
62 137 AZE Elchin ASADOV BCP 11h01′34″ +01′07″
63 096 ITA Andrea PERON TNN 11h01′34″ +01′07″
64 045 SVK Juraj SAGAN TNK 11h01′34″ +01′07″
65 003 ESP Victor DE LA PARTE CCC 11h01′34″ +01′07″
66 063 POL Adam STACHOWIAK VAT 11h01′34″ +01′07″
67 176 SLO Tilen FINKŠT RAR 11h01′34″ +01′07″
68 156 NED Wouter MOL RIJ 11h01′34″ +01′07″
69 053 FRA Julien BERNARD TFS 11h01′34″ +01′07″
70 112 RUS Artem OVECHKIN GAZ 11h01′34″ +01′07″
71 052 COL Julian D. ARREDONDO TFS 11h01′34″ +01′07″
72 182 AUT Markus EIBEGGER RSW 11h01′34″ +01′07″
73 198 GBR Scott DAVIES WGN 11h01′34″ +01′07″
74 192 GBR Andrew TENNANT WGN 11h01′34″ +01′07″
75 014 KAZ Dmitriy GRUZDEV AST 11h01′34″ +01′07″
76 164 ITA Antonio SANTORO MKT 11h01′34″ +01′07″
77 076 ITA Luca PACIONI AND 11h01′34″ +01′07″
78 005 POL Adrian KUREK CCC 11h01′34″ +01′07″
79 134 RUS Kiryll POZDNYAKOV BCP 11h01′34″ +01′07″
80 032 SUI Jonathan FUMEAUX IAM 11h01′34″ +01′07″
81 006 POL Mercin MROZEK CCC 11h01′34″ +01′07″
82 051 ITA Eugenio ALAFACI TFS 11h01′34″ +01′07″
83 058 AUT Riccardo ZOIDL TFS 11h01′34″ +01′07″
84 191 GBR Mark CHRISTIAN WGN 11h01′34″ +01′07″
85 104 GBR Richard HANDLEY ONE 11h01′34″ +01′07″
86 155 NED Luuc BUGTER RIJ 11h01′34″ +01′07″
87 035 SUI Pirmin LANG IAM 11h01′34″ +01′07″
88 056 BEL Edward THEUNS TFS 11h01′34″ +01′07″
89 118 RUS Aydar ZAKARIN GAZ 11h01′34″ +01′07″
90 143 SLO Marko PAVLIĆ CAT 11h01′34″ +01′07″
91 174 SLO Izidor PENKO RAR 11h01′34″ +01′07″
92 196 GBR Daniel PEARSON WGN 11h01′34″ +01′07″
93 175 SLO Žiga RUČIGAJ RAR 11h01′34″ +01′07″
94 015 KAZ Arman KAMYSHEV AST 11h01′34″ +01′07″
95 057 NED Boy VAN POPPEL TFS 11h01′35″ +01′08″
96 016 KAZ Dias OMIRZAKOV AST 11h02′12″ +01′45″
97 105 GBR George HAPPER ONE 11h02′12″ +01′45″
98 092 FIN Joonas HENTTALA TNN 11h02′12″ +01′45″
99 204 BEL Brecht DHAENE VWT 11h02′34″ +02′07″
100 124 SLO Matej DRINOVEC ADR 11h02′40″ +02′13″
101 082 ITA Paolo SIMION BAR 11h02′56″ +02′29″
102 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 11h03′05″ +02′38″
103 094 ESP David LOZANO TNN 11h03′10″ +02′43″
104 018 KAZ Artyom ZAKHAROV AST 11h03′10″ +02′43″
105 166 SLO Uros REPSE MKT 11h03′10″ +02′43″
106 107 GBR Chris OPIE ONE 11h03′33″ +03′06″
107 073 ITA Francesco CHICCI AND 11h03′33″ +03′06″
108 148 ISR Aviv YECHZKEL CAT 11h03′33″ +03′06″
109 153 NED Daan MEIJERS RIJ 11h03′33″ +03′06″
110 101 GBR Yanto BARKER ONE 11h03′33″ +03′06″
111 074 ITA Tiziano DALL'ANTONIA AND 11h03′33″ +03′06″
112 152 NED Taco VAN DER HOORN RIJ 11h03′33″ +03′06″
113 145 EST Mihkel RÄIM CAT 11h03′33″ +03′06″
114 206 LTU Aidis KRUOPIS VWT 11h04′11″ +03′44″
115 197 GBR Daniel PATTEN WGN 11h04′12″ +03′45″
116 075 ITA Alberto NARDIN AND 11h04′24″ +03′57″
117 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 11h04′54″ +04′27″
118 022 RSA Nick DOUGALL DDD 11h05′09″ +04′42″
119 033 NOR Sondre HOLST ENGER IAM 11h05′12″ +04′45″
120 194 GBR Liam HOLOHAN WGN 11h05′14″ +04′47″
121 183 GBR James MCLAUGHLIN RSW 11h05′34″ +05′07″
122 184 AUT Daniel BIEDERMANN RSW 11h05′46″ +05′19″
123 023 AUT Bernhard EISEL DDD 11h06′00″ +05′33″
124 086 ITA Nicola BOEM BAR 11h06′13″ +05′46″
125 061 POL Lukasz BODNAR VAT 11h06′15″ +05′48″
126 138 CRO Josip RUMAC BCP 11h06′16″ +05′49″
127 173 SLO Robert JENKO RAR 11h06′16″ +05′49″
128 034 AUS Leigh HOWARD IAM 11h06′16″ +05′49″
129 084 ITA Alessandro TONELLI BAR 11h06′16″ +05′49″
130 098 NED Martijn VERSCHOOR TNN 11h06′16″ +05′49″
131 002 CZE Josef GERNY CCC 11h06′16″ +05′49″
132 017 ITA Alessandro VANOTTI AST 11h06′16″ +05′49″
133 186 GER Johannes SCHINNAGEL RSW 11h06′16″ +05′49″
134 187 AUT Lukas ZELLER RSW 11h06′16″ +05′49″
135 077 ITA Daniele RATTO AND 11h06′16″ +05′49″
136 117 RUS Alexander EVTUSHENKO GAZ 11h06′16″ +05′49″
137 116 RUS Kiril SVESHNIKOV GAZ 11h06′16″ +05′49″
138 093 FRA Nicolas LEFRANCOIS TNN 11h06′54″ +06′27″
139 047 POR Sergio PAULINHO TNK 11h06′54″ +06′27″
140 188 AUT Andreas WALZEL RSW 11h06′54″ +06′27″
141 012 KAZ Maxat AYAZBAYEV AST 11h06′54″ +06′27″
142 195 GBR Samuel LOWE WGN 11h06′54″ +06′27″
143 095 ESP Javier MEGIAS TNN 11h06′54″ +06′27″
144 168 CRO David JABUKA MKT 11h07′15″ +06′48″
145 065 POL Stanislaw ANIOLKOWSKI VAT 11h07′26″ +06′59″
146 024 AUS Nathan HAAS DDD 11h07′36″ +07′09″
147 202 BEL Joeri CALLEEUW VWT 11h07′47″ +07′20″
148 027 RSA Jay Robert THOMSON DDD 11h07′52″ +07′25″
149 071 ITA Marco BANDIERA AND 11h08′29″ +08′02″
150 207 BEL Elias VAN BREUSSEGEM VWT 11h08′29″ +08′02″
151 055 SUI Grégory RAST TFS 11h08′42″ +08′15″
152 036 SUI Simon PELLAUD IAM 11h09′38″ +09′11″
153 087 ITA Luca STERBINI BAR 11h10′16″ +09′49″
154 106 GBR Joshua HUNT ONE 11h10′29″ +10′02″
155 142 USA Chris BUTLER CAT 11h10′29″ +10′02″
156 068 GER Jonas KOCH VAT 11h12′03″ +11′36″
157 102 POL Marcin BIALOBLOCKI ONE 11h12′42″ +12′15″
158 146 ISR Guy SAGIV CAT 11h15′45″ +15′18″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 GBR Mark CAVENDISH DDD 45
2 054 ITA Giacomo NIZZOLO TFS 45
3 085 ITA Nicola RUFFONI BAR 23
4 201 BEL Timothy DUPONT VWT 23
5 026 AUS Mark RENSHAW DDD 19
6 011 ITA Andrea GUARDINI AST 16
7 042 SVK Michal KOLÁR TNK 14
8 107 GBR Chris OPIE ONE 14
9 135 GRE Ioannis TAMOURIDIS BCP 12
10 044 SVK Erik BASKA TNK 12
11 151 NED Coen VERMELTFOORT RIJ 10
12 111 RUS Roman MAIKIN GAZ 10
13 062 POL Pawel FRANCZAK VAT 9
14 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 8
15 037 ITA Matteo PELUCCHI IAM 8
16 113 RUS Ivan SAVITSKIY GAZ 8
17 146 ISR Guy SAGIV CAT 6
18 177 SLO Jure MIŠKULIN RAR 6
19 103 POL Karol DOMAGALSKI ONE 6
20 086 ITA Nicola BOEM BAR 5
21 114 RUS Artur ERSHOV GAZ 4
22 124 SLO Matej DRINOVEC ADR 3
23 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 3
24 138 CRO Josip RUMAC BCP 3
25 001 POL Maciej PATERSKI CCC 2
# Br. Vozač Tim Bod.
1 086 ITA Nicola BOEM BAR 8
2 091 BEL Kevin DE MESMAEKER TNN 7
3 106 GBR Joshua HUNT ONE 3
4 141 CAN Guillaume BOIVIN CAT 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 115 RUS Alexey KURBATOV GAZ 11h00′42″ +00′00″
2 177 SLO Jure MIŠKULIN RAR 11h00′43″ +00′01″
3 127 SLO Gašper KATRAŠNIK ADR 11h00′43″ +00′01″
4 126 SLO David PER ADR 11h00′43″ +00′01″
5 136 AZE Samir JABRAYILOV BCP 11h00′43″ +00′01″
6 123 SLO Domen NOVAK ADR 11h00′43″ +00′01″
7 171 CRO Bruno MALTAR RAR 11h00′43″ +00′01″
8 125 SLO Jon BOŽIČ ADR 11h00′56″ +00′14″
9 044 SVK Erik BASKA TNK 11h01′34″ +00′52″
10 176 SLO Tilen FINKŠT RAR 11h01′34″ +00′52″
11 198 GBR Scott DAVIES WGN 11h01′34″ +00′52″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 33h02′09″ +00′00″
2 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 33h02′09″ +00′00″
3 RAR SLO Radenska - Ljubljana 33h02′09″ +00′00″
4 DDD RSA Team Dimension Data 33h02′09″ +00′00″
5 MKT CRO Meridiana Kamen Team 33h02′09″ +00′00″
6 BAR ITA Bardiani CSF 33h02′09″ +00′00″
7 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 33h02′09″ +00′00″
8 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 33h02′09″ +00′00″
9 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 33h02′09″ +00′00″
10 ADR SLO Adria Mobil 33h02′09″ +00′00″
11 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 33h02′09″ +00′00″
12 IAM SUI IAM Cycling 33h02′09″ +00′00″
13 TNK RUS Tinkoff 33h02′33″ +00′24″
14 CAT ISR Cycling Academy Team 33h03′00″ +00′51″
15 AST KAZ Astana Pro Team 33h03′00″ +00′51″
16 ONE GBR One Pro Cycling 33h03′00″ +00′51″
17 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 33h03′00″ +00′51″
18 TFS USA Trek - Segafredo 33h03′24″ +01′15″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 33h03′51″ +01′42″
20 WGN GBR Team Wiggins 33h04′42″ +02′33″
21 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 33h05′50″ +03′41″